Mitsotakis mbledh eurodeputetët, Beleri me video nga burgu

para 5 dite - Klan

Humbja e rreth 1 milion votave në zgjedhjet e fundit europiane, ka detyruar kryeministrin Kyriakos Mitsotakis të bëjë një analizë të thellë. Ai ka thirrur në një takim 7 eurodeputetët, mes tyre dhe Fredi...

Fredi Beleri del LIVE nga burgu i Fierit, Mitsotakis mbledhje me eurodeputetët fitues

para 5 dite - Gazeta Shqip

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis ka takuar në zyrën e tij eurodeputetët që do përfaqësojnë Demokracinë e Re në Parlamentin Europian. Pesë prej tyre ishin të pranishëm , ndërsa dy të tjerë midis tyre...

Mitsotakis mbledh në zyrë eurodeputetët fitues, Fredi Beleri futet “online” nga burgu i Fierit

para 5 dite - NOA

Ditën e sotme kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis ka takuar në zyrën e tij eurodeputetët që do përfaqësojnë Demokracinë e Re në Parlamentin Europian. Pesë prej tyre ishin të pranishëm, ndërsa dy të tjerë...

Mitsotakis mbledhje me eurodeputetët fitues, Beleri flet live nga burgu i Fierit

para 5 dite - Opinion

Kryeministri Kyriakos Mitsotakis ka zhvilluar ditën e sotme në Megaro Maximos një takim me shtatë eurodeputetët që do përfaqësojnë Demokracinë e Re në Parlamentin Europian. Giorgos Autias, Eliza Vozeberg,...

Zgjedhjet për PE/ Mitsotakis takohet me 7 eurodeputetët e rinj, i pranishëm...

para 5 dite - BalkanWeb

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis zhvilloi sot paradite një takim me shtatët eurodeputet e rinj të zgjedhur në zgjedhjet e fundit për Parlamentin Evropian. Prezent fizikisht në takim ishin Giorgos...

Beleri merr pjesë në mbledhjen e partisë së kryeministrit grek pasi u zgjodh eurodeputet, i sigurohet lidhje online nga burgu

para 5 dite - Telegrafi

Kryebashkiaku i zgjedhur i Himarës, që u zgjodh eurodeputet nga partia Demokracia e Re në Greqi, ka marrë pjesë online në një mbledhje të zhvilluar me kryeministrin e vendit fqinj, Kyriakos Mitsotakis....

Mitsotakis takon eurodeputetët fitues, Fredi Beleri futet live nga burgu i Fierit

para 5 dite - Ora news

Ditën e sotme, kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis ka takuar në zyrën e tij eurodeputetët që do përfaqësojnë Demokracinë e Re në Parlamentin Europian. Pesë prej tyre ishin të pranishëm, ndërsa dy të...

Zgjedhjet për Parlamentin Evropian/ Mitsotakis zhvillon takim me 7 eurodeputetët e rinj, pjesë edhe Fredi Beleri (FOTO)

para 5 dite - Panorama

Kryeministr i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis ka zhvilluar paraditen e sotme (11 qershor) një takim me shtatët eurodeputët e rinj të zgjedhur në zgjedhjet e fundit për Parlamentin Evropian. Prezent fizikisht...

Mitsotakis mbledhje me eurodeputetët fitues, Fredi Beleri del live nga burgu i Fierit

para 5 dite - Gazeta Tema

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis ka takuar në zyrën e tij eurodeputetët që do përfaqësojnë Demokracinë e Re në Parlamentin Europian. Pesë prej tyre ishin të pranishëm , ndërsa dy të tjerë midis tyre...

Mitsotakis takon eurodeputetët fitues, Fredi Beleri futet live nga burgu i Fierit

para 5 dite - Syri

Ditën e sotme, kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis ka takuar në zyrën e tij eurodeputetët që do përfaqësojnë Demokracinë e Re në Parlamentin Europian. Pesë prej tyre ishin të pranishëm, ndërsa dy të...

Mitsotaqis mbledhje me eurodeputetët fitues, Fredi Beleri del live nga burgu i Fierit

para 5 dite - Top Channel

Mitsotaqis mbledhje me eurodeputetët fitues, Fredi Beleri del live nga burgu i Fierit. ne perditesim… Top Channel

Mitsotakis fton në zyrë 7 eurodeputetët e tij, Beleri shfaqet LIVE me Skype nga qelia

para 5 dite - Java News

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis ka takuar në zyrën e tij eurodeputetët që do përfaqësojnë Demokracinë e Re në Parlamentin Europian. Pesë prej tyre ishin të pranishëm , ndërsa dy të tjerë midis tyre...

“Komunist, ma neverit”, Dule braktis studion pas debatit, Xhufi: : S’mund të jem unë Hasan dhe të jem grek

para 5 dite - Java News

Pëllumb Xhufi, teksa foli në “Zona Zero” në Top News për çështjen e Fredi Belerit, u përfshi në një debat me Vangjel Dulen. Dule tha se i takon secilit të vetëdeklarohet se çfarë kombësie i përket, ndërkohë...

“Beleri, një nga provokimet e Greqisë”/ Xhufi: Vendi fqinj shfrytëzoi rastin e fundit përpara anëtarësimit të Shqipërisë në BE

para 5 dite - Top Channel

Pëllumb Xhufi, teksa foli në “Zona Zero” në Top News për çështjen e Fredi Belerit, u shpreh se kjo është një nga provokimet e Greqisë. Sipas tij ky është një rast, përpara anëtarësimit të Shqipërisë në...

“Beleri, një nga provokimet e Greqisë”/ Xhufi: Vendi fqinj shfrytëzoi rastin e fundit përpara anëtarësimit të Shqipërisë në BE

para 5 dite - Bota Sot

Pëllumb Xhufi, teksa foli në “Zona Zero” në Top News për çështjen e Fredi Belerit, u shpreh se kjo është një nga provokimet e Greqisë. Sipas tij ky është një rast, përpara anëtarësimit të Shqipërisë në...

“Beleri një nga provokimet e Greqisë”/ Xhufi: Vendi fqinj shfrytëzoi rastin e fundit përpara anëtarësimit të Shqipërisë në BE

para 5 dite - Top Channel

Pëllumb Xhufi, teksa foli në “Zona Zero” në Top News për çështjen e Fredi Belerit, u shpreh se kjo është një nga provokimet e Greqisë. Sipas tij ky është një rast, përpara anëtarësimit të Shqipërisë në...

Dule përplaset me historianin në emision, Xhufi tregon synimet e Greqisë për Himarën: Kjo është mundësia e fundit e tyre...

para 5 dite - Gazeta Tema

Historiani Pëllumb Xhufi është ka diskutuar çështjen e Himarës, teksa është përplasur edhe me përfaqësuesin e minoritetit grek në Shqipëri, Vangjel Dule. Në emisionin “Zona Zero” në Top News, Dule është...

"Rama ia dha fitoren Mitsotakis", Curri zbulon detajet: Ja pse i duhej Beleri kryeministrit grek

para 5 dite - Bota Sot

Curri u shpreh se kryeministrit grek i duhej Beleri për të mbledhur edhe një herë votat e ekstremistëve. “Para tre muajsh unë e thashë që Beleri do kandidohet dhe do zgjidhet si eurodeputet. E mendoja...

Mitsotakis takim me eurodeputetët fitues, Fredi Beleri prezent përmes video-call nga burgu i Fierit

para 5 dite - Dosja.al

GREQI- Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis është takuar në zyrën e tij me eurodeputetët të cilët do të përfaqësojnë Demokracinë e Re në Parlamentin Europian. I zgjedhuri nga pala greke si anëtar i PE,...

Beleri merr pjesë në mbledhjen e parë si eurodeputet, ‘live’ nga burgu me Mitsotakis

para 5 dite - Euronews

Kryebashkiaku i zgjedhur i Himarës, që u zgjodh eurodeputet nga partia Demokracia e Re në Greqi, ka marrë pjesë online në një mbledhje të zhvilluar me kryeministrin e vendit fqinj, Kyriakos Mitsotakis....

Artan Hoxha zbulon detajet: Nuk jam i bindur tani nëse Beleri duhet të rrijë në burg

para 5 dite - Bota Sot

Gazetari investigativ Artan Hoxha deklaroi në një emision televiziv se zgjedhjen e Fredi Belerit si eurodeputet e kishte parashikuar në emisionet e mëparshme. Sipas tij një njeri që është në burgun e Fierit,...

Mitsotaqis mbledhje me eurodeputetët fitues, Fredi Beleri lidhet ‘live’ nga burgu i Fierit

para 5 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis ka takuar në zyrën e tij eurodeputetët që do përfaqësojnë Demokracinë e Re në Parlamentin Europian. Pesë...

Vangjel Dule: Edi Rama ka drekuar me Fredi Belerin në Kryeministri

para 5 dite - Ora news

Kreu i PBDNJ, Vangjel Dule pretendon se kryeministrin Edi Rama se ka shtrëmbëruar qëllimisht deklaratat e tij gjatë fushatës së 14 majit 2023 në lidhje me helenizimin. I ftuar në Syri tv, Dule deklaroi...

“Beleri, një provokacion”/ Xhufi: Greqia shfrytëzoi rastin e fundit përpara anëtarësimit tonë në BE

para 5 dite - Java News

Pëllumb Xhufi, teksa foli në “Zona Zero” në Top News për çështjen e Fredi Belerit, u shpreh se kjo është një nga provokimet e Greqisë. Sipas tij ky është një rast, përpara anëtarësimit të Shqipërisë në...

A ndikohet procesi penal ndaj tij? U zgjodh eurodeputet nga burg, Fredi Beleri drejt dorëheqjes nga mandati i kreut të Bashkisë së Himarës!

para 5 dite - Panorama

VALENTINA MADANI/ Partia e kryeministrit të Greqisë, Mitsotakis arriti një fitore të thellë në zgjedhjet për parlamentin europian. “Nea Demokratia” është renditur e para me 27.9% të votave gati dyfishin...

Mitsotakis telefonon Belerin në burg

para 5 dite - Shqip

Kryebashkiaku i zgjedhur i Himarës, i cili fitoi mandatin e eurodeputetit me partinë Demokracia e Re në Greqi, Fredi Beleri, ka zhvilluar ditën e djeshme një bisedë telefonike me kryeministrin e vendit...

U zgjodh eurodeputet, Mitsotakis telefonon Belerin në burg. Suli: Mbledhje në Zoom

para 5 dite - Euronews

Kryebashkiaku i zgjedhur i Himarës, i cili fitoi mandatin e eurodeputetit me partinë Demokracia e Re në Greqi, Fredi Beleri, ka zhvilluar ditën e djeshme një bisedë telefonike me kryeministrin e vendit...

Artan Hoxha zbulon detajet: Nuk jam i bindur tani nëse Beleri duhet të rrijë në burg

para 5 dite - Almakos

Gazetari investigativ Artan Hoxha deklaroi në një emision televiziv se zgjedhjen e Fredi Belerit si eurodeputet e kishte parashikuar në emisionet e mëparshme. Sipas tij një njeri që është në burgun e Fierit,...

Burgosja e Belerit/ Dule e akuzoi se bën avokatinë e Ramës për privilegje, ja si përgjigjet Lorenc Vangjeli

para 5 dite - Bota Sot

Analisti Lorenc Vangjeli i është përgjigjur akuzave të kreut të PBDNJ-së, Vangjel Dule në lidhje me deklaratën e këtij të fundit se po bën avokatinë e kryeministrit Edi Rama për privilegje në rastin e...

Dule përplaset me Xhufin për minoritetin grek dhe lë studion: Po iki se…

para 5 dite - Top Channel

Historiani Pëllumb Xhufi u përplas në mbrëmje me kreun e PBDNJ-së, Vangje Dule shpreh këtë mbrëmje lidhur me minoritetin grek në vend. Gjatë një përballje në Zona Zero në Top News, Dule tha se Shqipëria...

Dule përplaset me Xhufin për minoritetin grek dhe lë studion: Po iki se…

para 5 dite - Bota Sot

Historiani Pëllumb Xhufi u përplas në mbrëmje me kreun e PBDNJ-së, Vangje Dule shpreh këtë mbrëmje lidhur me minoritetin grek në vend. Gjatë një përballje në Zona Zero në Top News, Dule tha se Shqipëria...

Burgosja e Belerit/ Dule e akuzoi se bën avokatinë e Ramës për privilegje, ja si përgjigjet Lorenc Vangjeli

para 5 dite - Syri

Analisti Lorenc Vangjeli i është përgjigjur akuzave të kreut të PBDNJ-së, Vangjel Dule në lidhje me akuzat e këtij të fundit se po bën avokatinë e kryeministrit Edi Rama për privilegje në rastin e arrestimit...

Fushatë pas hekurave, Curri: Rama ia dha fitoren Mitsotakis, ja pse i duhej Beleri kryeministrit grek

para 5 dite - Top Channel

Fitorja e Fredi Belerit në PE nga burgu, për Arjan Currin i ka dhënë gëzim të gjithëve përveç himarjotëve. Kjo sipas tij pasi mendojnë se tashmë ai do të largohet nga Shqipëria, për të shkuar në Bruksel....

Zgjedhjet europiane/ Eda Gemi: Fredi Beleri, kalorës i vetmuar. Partia e Mitsotakis, humbësja më e madhe

para 5 dite - Klan

Fredi Beleri u zgjodh si një nga eurodeputetët e Greqisë në votimet për Parlamentin Europian. Ai u përfshi në listat e partisë “Demokracia e Re” të Kryeministrit Mitsotakis. Por kjo parti, megjithëse doli...

Debat për Belerin/ Kapri: Është mbushur Himara me tabela greke. Gjata: Zgje...

para 5 dite - BalkanWeb

Një debat i fortë u zhvillua në emisionin Open në News 24 për zgjedhjen e Fredi Belerit si eurodeputet. Studiuesi Erald Kapri tha se është për të një shqetësim fakti që në Himarë ka shumë tabela greke....

Debat për zgjedhjen e Belerit eurodeputet/ Studiuesi: Është mbushur Himara me tabela greke! Juristi Gjata: Ja pse do ketë efekt negativ për kryeministrin

para 5 dite - Panorama

Zgjedhja e Fredi Belerit si eurodeputet i Greqisë ka shkaktuar debat politik në Shqipëri. I ftuar në emisionin “Open” në News24, studiuesi Erald Kapri tha se për të është shqetësim fakti që në Himarë ka...

VIDEO/ Denoncimi i fortë i Dules: Rama ka drekuar me Belerin në Kryeministri

para 5 dite - Syri

I ftuar në Çim Peka Live në SYRI TV, kreu i PBDNJ, Vangjel Dule ka denoncuar kryeministrin Edi Rama se ka shtrëmbëruar qëllimisht deklaratat e tij gjatë fushatës së 14 majit 2023 në lidhje me helenizimin....

‘Burgosja e Belerit’/ Dule akuza Vangjelit: Po bëheni bishti i Ramës dhe praktikave autoritare për privilegje

para 5 dite - Syri

Kryetari i PBDNJ-së, Vangjel Dule e ka quajtur barbari burgosjen e Kryetari të zgjedhur të Himarës dhe njëherazi eurodeputetit Fredi Beleri për 13 muaj. Në studion e Çim Peka Live, Dule debatoi me analistin...

Kapri: Mes Bashkisë së Himarës dhe eurodeputetit, Beleri zgjedh të jetë kry...

para 5 dite - BalkanWeb

Gazetari Erald Kapri tha se nëse do të pyetej Beleri se kë do të zgjidhte Himarën apo Parlamentin Europian, atëherë do të zgjidhte pikërisht pozicionin e Kryebashkiakut të Himarës. “Beleri do të presë...

VIDEO/ Vangjel Dule: Zgjedhja e Belerit si eurodeputet, hakmarrja e demokracisë ndaj Ramës dhe praktikave të tij

para 5 dite - Syri

Kryetari i PBDNJ, Vangjel Dule, i ftuar në Çim Peka Live në SYRI TV komentoi zhvillimet politike pas zgjedhjes së Fredi Belerit si eurodeputet i partisë Demokracia e Re e kryeministrit grek, Kyriakos Mitsotakis....

Dule: Rama drekoi me Belerin në kryeministri në 2020

para 5 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule akuzoi kryeministrin Edi Rama se ka shtrembëruar qëllimisht deklaratat e tij gjatë fushatës së 14 majit 2023 në lidhje...

Rasti “Beleri”/ Stavri Marko: Çdo zgjidhje që do të bëhet përmes zgjedhjeve, vijon krizën në Himarë

para 5 dite - ABC News

Gazetari Stavri Marko thotë se duke përjashtuar rastin “Beleri”, çdo zgjidhje që do të bëhet nëpërmjet zgjedhjeve në Himarë, është veçse vazhdimësia e një krize në të ardhmen e cila do të jetë akoma më...

Nga burgu në Shqipëri bëhet DEPUTET në Parlamentin Europian!

para 5 dite - TV21

Fredi Beleri, i dënuar në Shqipëri për blerje votash në zgjedhjet vendore të 14 majit 2023, është zgjedhur nga grekët si anëtar i Parlamentit Europian. Vetë Beleri e ka konsideruar një triumf të demokracisë,...

Nga burgu në Shqipëri bëhet DEPUTET në Parlamentin Europian

para 5 dite - InfoShqip

Fredi Beleri, i dënuar në Shqipëri për blerje votash në zgjedhjet vendore të 14 majit 2023, është zgjedhur nga grekët si anëtar i Parlamentit Europian. Vetë Beleri e ka konsideruar një triumf të demokracisë,...

Denoncimi i Dules: Rama ka drekuar me Belerin në Kryeministri

para 5 dite - Dosja.al

TIRANË- Kreu i PBDNJ, Vangjel Dule ka deklaruar se kryeministri Edi Rama se ka shtrëmbëruar qëllimisht deklaratat e tij gjatë fushatës së 14 majit 2023 në lidhje me helenizimin. I ftuar në emisionin Çim...

Beleri zgjidhet eurodeputet i Greqisë, pret vendimin e vendimin e Apelit

para 5 dite - RTK

Kryetari i zgjedhur i Bashkisë së Himarës Fredi Beleri është në mesin e fituesve nga lista e kandidatëve për eurodeputet, të Partisë “Demokracia e Re “ të kryeministrit grek Kyriakos Mitsotakis. Në përfundim...

“S’do ketë zgjedhje në Himarë”, Stavri Marko: Fredi Beleri, në Strasburg dhe në bashki

para 5 dite - ABC News

Gazetari Stavri Marko thotë se Fredi Beleri mund të mbajë edhe postin e eurodeputetit në Strasburg dhe atë të kryebashkiakut të Himarës. Në një lidhje live për emisionin “Real Story”, ai tha se nuk parashikon...

“S’do ketë zgjedhje në Himarë”, gazetari pro-grek: Fredi Beleri, në Strasburg dhe në bashki

para 5 dite - Java News

Gazetari Stavri Marko thotë se Fredi Beleri mund të mbajë edhe postin e eurodeputetit në Strasburg dhe atë të kryebashkiakut të Himarës. Në një lidhje live për emisionin “Real Story”, ai tha se nuk parashikon...

‘Drita fiton gjithmonë mbi errësirën’/ Eurodeputeti Fredi Beleri: Falenderoj Mitsotakis për mbështetjen

para 5 dite - Syri

Eurodeputeti i zgjedhur i partisë Demokracia e Re në Greqi, njëherazi dhe Kryetar i zgjedhur i Bashkisë Himarë, Fredi Beleri ka kontaktuar të hënën me kryeministrin grek Kyriakos Mitsotakis. Pasditen e...

Vangjel Dule: Zgjedhja e Belerit si eurodeputet, hakmarrja e demokracisë ndaj Ramës dhe praktikave të tij

para 5 dite - Dosja.al

TIRANË- Kryetari i PBDNJ, Vangjel Dule ka komentuar zhvillimet politike pas zgjedhjes së Fredi Belerit si eurodeputet i partisë Demokracia e Re e kryeministrit grek, Kyriakos Mitsotakis. I ftuar në emisionin...

Kryeministri grek telefonon Fredi Belerin në burg dhe e përgëzon për fitoren!

para 6 dite - Gazeta Tema

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis ka telefonuar këtë pasdite Fredi Belerin, i cili u zgjodh deputeti i Parlamentit Evropian në Greqi. Mitostakis e ka përgëzuar Belerin për fitoren. Mitsotakis...

Mitsotakis telefonon Fredi Belerin në burg dhe e përgëzon për fitoren

para 6 dite - NOA

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis ka telefonuar këtë pasdite Fredi Belerin, i cili u zgjodh deputeti i Parlamentit Evropian në Greqi, në një kohë kur ndodhet në burg në Shqipëri për blerje votash....

Grekët “çojnë” Belerin nga burgu i Fierit në Bruksel, Mitsotakis e telefonon. Eurodeputeti i zgjedhur: Do punoj për helenizimin

para 6 dite - Top Channel

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis ka biseduar pak më parë me Fredi Belerin, që vuan dënimin në burgun e Fierit. Mitsotakis ka uruar Fredi Belerin për zgjedhjen e tij si eurdeputet në zgjedhjet për...

‘Drita fiton gjithmonë mbi errësirën’/ Eurodeputeti Fredi Beleri: Falenderoj Mitsotakis për mbështetjen e tij

para 6 dite - Syri

Eurodeputeti i zgjedhur i partisë Demokracia e Re në Greqi, njëherazi dhe Kryetar i zgjedhur i Bashkisë Himarë, ka kontaktuar të hënën me kryeministrin grek Kyriakos Mitsotakis. Pasditen e kësaj të hëne,...

Grekët “çojnë” Belerin nga burgu i Fierit në Bruksel, Mitsotakis e telefonon. Eurodeputeti i zgjedhur: Do punoj për helenizimin

para 6 dite - Bota Sot

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis ka biseduar pak më parë me Fredi Belerin, që vuan dënimin në burgun e Fierit. Mitsotakis ka uruar Fredi Belerin për zgjedhjen e tij si eurdeputet në zgjedhjet për...

U zgjodh eurodeputet nga burgu, Mitsotakis telefonon Fredi Belerin dhe e përgëzon

para 6 dite - Albeu

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis ka telefonuar këtë pasdite Fredi Belerin, i cili u zgjodh deputeti i Parlamentit Evropian në Greqi, në një kohë kur ndodhet në burg në Shqipëri për blerje votash....

Beleri nga burgu u zgjedh eurodeputet nën logon e partisë së tij, Kyriakos Mitsotakis e përgëzon

para 6 dite - Top Channel

Kryeministri i Greqisë Kyriakos Mitsotakis i ka uruar fitoren Fredi Belerit si eurodeputet, nën logon e partisë së tij. Referuar mediave greke, Mitsotakis ka zhvilluar një bisedë telefonike me Belerin,...

Beleri nga burgu u zgjodh eurodeputet nën logon e partisë së tij, Mitsotakis e përgëzon

para 6 dite - Gazeta Shqip

Kryeministri i Greqisë Kyriakos Mitsotakis i ka uruar fitoren Fredi Belerit si eurodeputet, nën logon e partisë së tij. Referuar mediave greke, Mitsotakis ka zhvilluar një bisedë telefonike me Belerin,...

U zgjodh eurodeputet/ Mitsotakis telefonon Fredi Belerin: Sot jemi më të fuqishëm se kurrë!

para 6 dite - Opinion

Fredi Beleri fitoi zgjedhjet dhe tashmë është i zgjedhuri për deputet në Parlamentin Europian. Sipas mediave greke, pasditen e sotme Beleri mori një urim nga kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis....

Beleri u zgjodh eurodeputet i Greqisë, por akoma është në burgun e Shqipërisë

para 6 dite - Portalb

Kryetari i zgjedhur i bashkisë së Himarës Fredi Beleri është në mesin e fituesve nga lista e kandidatëve për eurodeputet, të Partisë “Demokracia e Re “ të kryeministrit grek Kyriakos Mitsotakis, raporton...

Nga burgu në Shqipëri bëhet DEPUTET në Parlamentin Europian!

para 5 dite - Top24

Fredi Beleri, i dënuar në Shqipëri për blerje votash në zgjedhjet vendore të 14 majit 2023, është zgjedhur nga grekët si anëtar i Parlamentit Europian. Vetë Beleri e ka konsideruar një triumf të demokracisë,...

U zgjodh eurodeputet nga burgu, kryeministri grek telefonon Fredi Belerin dhe e përgëzon për fitoren! Zbardhet biseda mes tyre

para 6 dite - Panorama

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis ka telefonuar këtë pasdite Fredi Belerin, i cili u zgjodh deputeti i Parlamentit Evropian në Greqi. Burime për News24 bëjnë me dije se Mitostakis e ka përgëzuar...

U zgjodh eurodeputet/ Mitsotakis telefonon Belerin në burg dhe e përgëzon për fitoren: Sot, më të fuqishëm se kurrë

para 6 dite - Ora news

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis mësohet se ka telefonuar këtë pasdite Fredi Belerin, i cili u zgjodh eurodeputet në Greqi. Bëhet me dije se Mitostakis e ka përgëzuar Belerin për fitoren. Mitsotakis...

Kryeministri grek Mitsotakis telefonon Belerin: "Nga sot jemi më të fortë"

para 6 dite - RTSH

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis ka zhvilluar një bisedë telefonike këtë pasdite me Fredi Belerin, i cili u zgjodh eurodeputet në Greqi. Kryeministri Kyriakos Mitsotakis telefonon Belerin dhe e përgëzon...

Kryeministri Mitsotakis përgëzon Belerin për fitoren: Sot familja jonë demokratike më e fuqishme

para 6 dite - Syri

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, ka telefonuar këtë pasdite Kryetarin e zgjedhur të Bashkisë Himarë, Fredi Belerin, i cili u zgjodh eurodeputet në Greqi në zgjedhjet për Parlamentin Europian....

Beleri zgjidhet eurodeputet i Greqisë, ndërsa pret në burg vendimin e Apelit në Shqipëri

para 5 dite - Arbresh

Kryetari i zgjedhur i Bashkisë së Himarës Fredi Beleri është në mesin e fituesve nga lista e kandidatëve për eurodeputet, të Partisë “Demokracia e Re “ të kryeministrit grek Kyriakos Mitsotakis. Në përfundim...

Mitsotakis telefonon Belerin në burg dhe e përgëzon për fitoren: Sot familja jonë demokratike më e fuqishme se kurrë

para 6 dite - Java News

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis mësohet se ka telefonuar këtë pasdite Fredi Belerin, i cili u zgjodh eurodeputet në Greqi. Referuar mediave greke, Mitsotakis ka zhvilluar një bisedë telefonike me...

Kandidatja Pati Vardhami: Beleri fitoi por shqiptarët humbën!

para 6 dite - Java News

Fitoren e Fredi Belerit, Pati Vardhami e shikon si një humbje për shqiptarët. E ftuar në Intervistën e Ditës në Dritare TV, zonja Vardhami e cila ishte kandidate për euro deputete në zgjedhjet për Parlamentin...

Nga burgu në Parlamentin Europian/ Ç’ndodh tani me Fredi Belerin

para 5 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Një kapërcim si ai i Fredi Belerit, nga qelitë e burgut të Fierit për në zyrat e Parlamentit Europian është i rrallë dhe vështirë se do të përsëritet...

Fredi Beleri zgjidhet për t’iu bashkuar Parlamentit Evropian, ja reag...

para 6 dite - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama nuk ka pranuar të komentojë zgjedhjen e Fredi Belerit si eurodeputet pas zgjedhjeve evropiane. Gjatë vizitës së tij në Prishtinë, Rama është shprehur se “nuk ka koment” për rezultatin...

Fredi Beleri u zgjodh deputet i Parlamentit Evropian, reagon kryeministri Rama

para 6 dite - Albeu

Kryeministri Edi Rama nuk pranoi të komentonte zgjedhjen e Fredi Belerit si deputeti i Parlamentit Evropian. Nga Prishtina, ku ai mbajti një konferencë me kryetarin e Komunës së Prishtines, Përparim Rama,...

"Armiku" Fredi Beleri u zgjodh deputet i Parlamentit Evropian, ja si e komenton kryeministri Rama

para 6 dite - Ora news

Kryeministri Edi Rama nuk pranoi të komentonte zgjedhjen e Fredi Belerit si deputeti i Parlamentit Evropian. Nga Prishtina, ku ai mbajti një konferencë me kryetarin e Komunës së Prishtines, Përparim Rama,...

Beleri zgjidhet eurodeputet nga burgu, vjen reagimi i parë i kryeministrit Rama

para 6 dite - NOA

Kryeministri Edi Rama, përgjatë një konference me kryetarin e Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, u pyet përsa i përket çështjes lidhur me përzgjedhjen e Fredi Belerit si eurodeputet. Kreu i qeverisë...

Beleri zgjidhet eurodeputet nga burgu, vjen reagimi i parë i kryeministrit Rama

para 6 dite - Top Channel

Rama: Nuk kam asnjë koment për këtë, jam në Prishtinë. Për fat të keq politika e jashtme është bërë politikë e brendshme, një tendencë që thellon më shumë, që mund të sjellë më shumë vota këtu po i bën...

Beleri zgjidhet eurodeputet nga burgu, reagon për herë të parë Rama

para 6 dite - Gazeta Shqip

Kryeministri i vendit Edi Rama ka reaguar ditën e sotme për zgjedhjen si eurodeputet të Greqisë së Fredi Belerit. Teksa ishte duke mbajtur konferencën e tij në Prishtinë, Rama është shprehur se për këtë...

Fredi Beleri zgjidhet eurodeputet, ja çfarë komenti ka kreu i qeverisë shqiptare Edi Rama

para 6 dite - Opinion

Fredi Beleri është zyrtarisht eurodeputet dhe pritet të përfaqësojë shtetin grek në Parlamentin Europian. Beleri ishte kandidat i Partisë Demokracia e Re e kryeministrit grek, Qiriakos Mitsotakis. Kanë...

Mitsotakis telefonon Belerin dhe e përgëzon për fitoren: Sot familja jonë demokratike më e fuqishme se kurrë

para 6 dite - Java News

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis mësohet se ka telefonuar këtë pasdite Fredi Belerin, i cili u zgjodh eurodeputet në Greqi. Burime për News 24 bëjnë me dije se Mitostakis e ka përgëzuar Belerin për...

VOA: Beleri u zgjodh eurodeputet i Greqisë, pret në burg vendimin e Apelit ...

para 6 dite - BalkanWeb

Kryetari i zgjedhur i bashkisë së Himarës Fredi Beleri është në mesin e fituesve nga lista e kandidatëve për eurodeputet, të Partisë “Demokracia e Re “ të kryeministrit grek Kyriakos Mitsotakis. Në përfundim...

Fredi Beleri u zgjodh deputet i Parlamentit Evropian, reagon kryeministri Rama

para 6 dite - Bota Sot

Kryeministri Edi Rama nuk pranoi të komentonte zgjedhjen e Fredi Belerit si deputeti i Parlamentit Evropian. Nga Prishtina, ku ai mbajti një konferencë me kryetarin e Komunës së Prishtines, Përparim Rama,...

Fredi Beleri u zgjodh deputet i Parlamentit Evropian, reagon kryeministri Rama

para 6 dite - Panorama

Kryeministri Edi Rama nuk pranoi të komentonte zgjedhjen e Fredi Belerit si deputeti i Parlamentit Evropian. Nga Prishtina, ku ai mbajti një konferencë me kryetarin e Komunës së Prishtines, Përparim Rama,...

VOA: Beleri zgjidhet eurodeputet i Greqisë, ndërsa pret në burg vendimin e Apelit në Shqipëri

para 6 dite - Gazeta Tema

Kryetari i zgjedhur i bashkisë së Himarës Fredi Beleri është në mesin e fituesve nga lista e kandidatëve për eurodeputet, të Partisë “Demokracia e Re “ të kryeministrit grek Kyriakos Mitsotakis. Në përfundim...

Fredi Beleri zgjidhet për t’iu bashkuar Parlamentit Evropian, ja reagimi i kryeministrit Rama

para 6 dite - Tetova Sot

Kryeministri Edi Rama nuk ka pranuar të komentojë zgjedhjen e Fredi Belerit si eurodeputet pas zgjedhjeve evropiane. Gjatë vizitës së tij në Prishtinë, Rama është shprehur se “nuk ka koment” për rezultatin...

Fredi Beleri eurodeputet/ Gazetari nga Athina: Kishte udhëzim që ai të votohej patjetër! U përdor si kartë…!

para 6 dite - Java News

Zgjedhjet europarlamentare në Greqi sollën një triumfues për Demokracinë e Re e cila merr 7 vende në parlamentin e Brukselit. Një prej këtyre ulësve është siguruar edhe për Fredi Belerin i arrestuar nga...

Beleri zgjidhet eurodeputet i Greqisë, ndërsa pret në burg vendimin e Apelit në Shqipëri

para 6 dite - Kallxo

Kryetari i zgjedhur i bashkisë së Himarës Fredi Beleri është në mesin e fituesve nga lista e kandidatëve për eurodeputet, të Partisë “Demokracia e Re “ të kryeministrit grek Kyriakos Mitsotakis. Në përfundim...

Beleri zgjidhet eurodeputet nga burgu, vjen reagimi i parë i kryeministrit Rama

para 6 dite - Lexo

Rama: Nuk kam asnjë koment për këtë, jam në Prishtinë. Për fat të keq politika e jashtme është bërë politikë e brendshme, një tendencë që thellon më shumë, që mund të sjellë më shumë vota këtu po i bën më shumë dëm Kosovës jashtë.

Beleri u zgjodh deputet i Parlamentit Evropian, reagon kryeministri Rama: Nuk kam…!

para 6 dite - Java News

Kryeministri Edi Rama nuk pranoi të komentonte zgjedhjen e Fredi Belerit si deputeti i Parlamentit Evropian. Nga Prishtina, ku ai mbajti një konferencë me kryetarin e Komunës së Prishtines, Përparim Rama,...

Beleri u zgjodh eurodeputet, Kyriakos Mitsotakis e telefonin në burg: Përgëzime

para 6 dite - Dosja.al

GREQI- Kryeministri i Greqisë Kyriakos Mitsotakis ka uruar Fredi Belerin për fitoren si eurodeputet, nën logon e partisë së tij Demokracia e Re. CNN.gr shkruan se Mitsotakis ka zhvilluar një bisedë telefonike...

Beleri u zgjodh eurodeputet, Mitsotakis e telefonon në burg dhe e përgëzon për fitoren

para 6 dite - FaxWeb

Kryeministri i Greqisë Kyriakos Mitsotakis ka uruar Fredi Belerin për fitoren si eurodeputet. Mitsotakis ka zhvilluar një bisedë telefonike me Belerin, ndërsa ai ndodhet në burg, ku i ka shprehur përgëzimet....

Beleri zgjidhet eurodeputet i Greqisë, ndërsa pret në burg vendimin e Apelit në Shqipëri

para 6 dite - Gazeta Express

Kryetari i zgjedhur i bashkisë së Himarës Fredi Beleri është në mesin e fituesve nga lista e kandidatëve për eurodeputet, të Partisë “Demokracia e Re “ të kryeministrit grek Kyriakos Mitsotakis. Në përfundim...

VOA: Beleri zgjidhet eurodeputet i Greqisë, ndërsa pret në burg vendimin e Apelit në Shqipëri

para 6 dite - Bota Sot

Kryetari i zgjedhur i bashkisë së Himarës Fredi Beleri është në mesin e fituesve nga lista e kandidatëve për eurodeputet, të Partisë “Demokracia e Re “ të kryeministrit grek Kyriakos Mitsotakis. Në përfundim...

VOA: Beleri zgjidhet eurodeputet i Greqisë, ndërsa pret në burg vendimin e Apelit në Shqipëri

para 6 dite - Syri

Kryetari i zgjedhur i bashkisë së Himarës Fredi Beleri është në mesin e fituesve nga lista e kandidatëve për eurodeputet, të Partisë “Demokracia e Re “ të kryeministrit grek Kyriakos Mitsotakis. Në përfundim...

Beleri zgjidhet eurodeputet, Rama në Prishtinë: Nuk kam asnjë koment

para 6 dite - Dosja.al

KOSOVË- Kryeministri Edi Rama është pyetur në lidhje me zgjedhjen e Fredi Belerit si eurodeputet me partinë Demokracia e Re në Greqi. Gjatë vizitës në Kosovë, Rama nuk preferoi të përgjigjej, por theksoi...

Zëri i Amerikës: Ç’ndodh tani me Fredi Belerin

para 6 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Kryetari i zgjedhur i bashkisë së Himarës Fredi Beleri është në mesin e fituesve nga lista e kandidatëve për eurodeputet, të Partisë “Demokracia...

VOA: Beleri zgjidhet eurodeputet i Greqisë, ndërsa pret në burg vendimin e Apelit në Shqipëri

para 6 dite - Panorama

Kryetari i zgjedhur i bashkisë së Himarës Fredi Beleri është në mesin e fituesve nga lista e kandidatëve për eurodeputet, të Partisë “Demokracia e Re “ të kryeministrit grek Kyriakos Mitsotakis. Në përfundim...

Beleri zgjidhet eurodeputet i Greqisë, ndërsa pret në burg vendimin e Apelit në Shqipëri

para 6 dite - Shqip

Kryetari i zgjedhur i bashkisë së Himarës Fredi Beleri është në mesin e fituesve nga lista e kandidatëve për eurodeputet, të Partisë “Demokracia e Re “ të kryeministrit grek Kyriakos Mitsotakis. Në përfundim...

Zëri i Amerikës: Beleri zgjidhet eurodeputet i Greqisë, ndërsa pret në burg vendimin e Apelit në Shqipëri

para 6 dite - Java News

Kryetari i zgjedhur i bashkisë së Himarës Fredi Beleri është në mesin e fituesve nga lista e kandidatëve për eurodeputet, të Partisë “Demokracia e Re “ të kryeministrit grek Kyriakos Mitsotakis. Në përfundim...

Fredi Beleri u zgjodh deputet i Parlamentit Evropian, reagon kryeministri Rama

para 6 dite - FaxWeb

Kryeministri Edi Rama nuk pranoi të komentonte zgjedhjen e Fredi Belerit si deputeti i Parlamentit Evropian. Nga Prishtina, ku ai mbajti një konferencë me kryetarin e Komunës së Prishtines, Përparim Rama,...

Beleri zgjidhet eurodeputet i Greqisë, ndërsa pret në burg vendimin e Apelit në Shqipëri

para 6 dite - Zëri i Amerikës

Kryetari i zgjedhur i bashkisë së Himarës Fredi Beleri është në mesin e fituesve nga lista e kandidatëve për eurodeputet, të Partisë “Demokracia e Re “ të kryeministrit grek Kyriakos Mitsotakis. Në përfundim...

VOA: Beleri zgjidhet eurodeputet i Greqisë, ndërsa pret në burg vendimin e Apelit në Shqipëri

para 6 dite - Dosja.al

GREQI- Kryetari i zgjedhur i bashkisë së Himarës Fredi Beleri është në mesin e fituesve nga lista e kandidatëve për eurodeputet, të Partisë “Demokracia e Re “ të kryeministrit grek Kyriakos Mitsotakis....

Beleri zgjidhet eurodeputet i Greqisë, ndërsa pret në burg vendimin e Apelit në Shqipëri

para 6 dite - FaxWeb

Kryetari i zgjedhur i bashkisë së Himarës Fredi Beleri është në mesin e fituesve nga lista e kandidatëve për eurodeputet, të Partisë “Demokracia e Re “ të kryeministrit grek Kyriakos Mitsotakis. Në përfundim...

Himara festë për Belerin! Fredi Beleri reagon nga burgu: Fitore e dritës mbi errësirën

para 6 dite - Top Channel

Lajmi për fitoren e Fredi Belerit si kandidat për eurodeputet i partisë së kryeministrit Kyriakos Mitsotakis duket se ka mbërritur shpejt në Himarë. Mbështetësit e tij kanë nisur festën duke hedhur fishekzjarrë...

I burgosuri Beleri zgjidhet eurodeputet, rrugët sesi mund të vijojë procesi

para 6 dite - Ekonomia Online

I burgosuri Fredi Beleri, të cilin mbi 237 mijë grekë e votuan të dielën për të qenë anëtar i Parlamentit Evropian, është një ngjarje dhe një rast shumë i rrallë në histori. I dënuar për blerje votash...

U zgjodh eurodeputet, reagon Fredi Beleri nga burgu

para 6 dite - Lajm

I dënuar në Shqipëri për shitblerje votash, Fredi Beleri ka reaguar pas sigurimit të një vendi në parlamentin evropian, si eurodeputet i forcës politike të kryeministrit grek, Kyriakos Mitsotakis. Përmes...

Fredi Beleri reagon nga burgu pasi u zgjodh eurodeputet: Ndeshja u fitua falë nderit dhe krenarisë së grekëve

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 10.06.2024 nga shekulli_admin Shtatë parti fituan vende në Parlamentin Evropian në zgjedhjet e së dielës, të cilat treguan fitime të konsiderueshme për partitë e ekstremit të djathtë të Greqisë,...

Zuri vendin e tretë me votat e ‘Demokracisë së Re’ në zgjedhjet europiane të 2024-ës, flet Beleri: Demokracia fshin çdo përpjekje për grusht shteti

para 6 dite - Albeu

Minoriteti grek në Shqipëri, po feston pasi kryetari i zgjedhur i Himarës, Fredi Beleri, që ndodhet pas hekurave për blerje votash, zuri vendin e 3-të me votën e Demokracisë së Re në zgjedhjet europiane...

Fredi Beleri zgjidhet eurodeputet, reagon nga burgu: Drita fiton mbi errësirën

para 6 dite - Gazeta Express

Fredi Beleri eshte zyrtarisht i zgjedhur në Parlamentin e ri Europian dhe do të jetë edhe një eurodeputet shqiptar që do të përfaqësojë Greqinë. Beleri, i cili u kandidua nga Partia Demokracia e Re e kryeministrit...

Fredi Beleri deputet në Parlamentin Europian, ja sa vota ka marrë

para 6 dite - Bota Sot

Kyriakos Mitsotakis duket se ia ka dalë të fitojë ndaj ekstremistëve grekë me kandidaturën e Fredi Belerit. Fredi Beleri ka arritur të marrë 24.141 vota. “Demokracia e Re” ka fituar zgjedhjet europiane...

U zgjodh eurodeputet, Fredi Beleri reagon nga burgu: Drita fiton mbi errësirën

para 6 dite - Vizion Plus

Fredi Beleri ka reaguar nga qelia pas sigurimit të vendit në Parlamentin Europian, si eurodeputet i partisë Demokracia e Re. Partia e Mitsotakis ka siguruar 7 deputetë, mes tyre edhe Fredi Beleri i cili...

U zgjodh eurodeputet, Fredi Beleri nga burgu: Faleminderit grekëve

para 6 dite - Reporteri

Në Greqi, zgjedhjet për Parlamentin Europian, kryesohen nga partia në pushtet e qendrës së djathtë e kryeministrit Kyriakos Mitsotakis, Nea Demokracia. Ndërsa janë numëruar rreth 90% të votave, partia...

U zgjodh eurodeputet, reagon Fredi Beleri nga burgu

para 6 dite - Telegrafi

I dënuar në Shqipëri për shitblerje votash, Fredi Beleri ka reaguar pas sigurimit të një vendi në parlamentin evropian, si eurodeputet i forcës politike të kryeministrit grek, Kyriakos Mitsotakis. Përmes...

U zgjodh eurodeputet, reagon Fredi Beleri nga burgu

para 6 dite - Zeri

I dënuar për korrupsion në Shqipëri, Fredi Beleri ka reaguar pas sigurimit të një vendi në parlamentin evropian, si eurodeputet i forcës politike të kryeministrit grek, Kyriakos Mitsotakis. Përmes një...

U zgjodh eurodeputet, reagon Fredi Beleri nga burgu

para 6 dite - Zhurnal

5 I dënuar për korrupsion në Shqipëri, Fredi Beleri ka reaguar pas sigurimit të një vendi në parlamentin evropian, si eurodeputet i forcës politike të kryeministrit grek, Kyriakos Mitsotakis. Përmes një...

Zuri vendin e tretë me votat e ‘Demokracisë së Re’ në zgjedhjet europiane t...

para 6 dite - BalkanWeb

Minoriteti grek në Shqipëri po feston pasi kryetari i zgjedhur i Himarës, Fredi Beleri , që ndodhet pas hekurave për blerje votash, zuri vendin e 3-të me votën e Demokracisë së Re në zgjedhjet europiane...

Mesazhi i Belerit si eurodeputet, nga burgu: Demokracia fshin çdo përpjekje për grusht shteti!

para 6 dite - Syri

Gazeta greke Protothema jep sot mesazhin e kryebashkiakut të zgjedhur të Himarës, Fredi Belertit, i cili pas fitores në zgjedhjet e Parlamentit Evropian, falënderoi grekët dhe kryeministrin Kyriakos Mitsotakis...

I burgosur në Shqipëri, Fredi Beleri drejt zgjedhjes si eurodeputet në Greqi

para 6 dite - Epoka e Re

Zgjedhjet për Parlamentin Europian në Greqi, kryesohen bindshëm nga partia në pushtet e qendrës së djathtë e kryeministrit Kyriakos Mitsotakis Fitorja e Demokracisë së Re është me një diferencë të thellë...

Fredi Beleri deputet në Parlamentin Europian, ja sa vota ka marr

para 6 dite - Euronews

Kyriakos Mitsotakis duket se ia ka dalë të fitojë ndaj ekstremistëve grekë me kandidaturën e Fredi Belerit. Fredi Beleri ka arritur të marrë 24.141 vota. “Demokracia e Re” ka fituar zgjedhjet europiane...

U zgjodh deputet në Parlamentin Europian, reagon Beleri

para 6 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Krybashkiaku i zgjedhur i Himarës, Fredi Beleri ka reaguar për herë të parë pas sigurimit të një vendi në Parlamentin Europian, si eurodeputet...

Siguroi vendin në Parlamentin Europian/ "Demokracia fshin çdo grusht shteti", Beleri: Edhe pse në kushte të pafavorshme, beteja u fitua

para 6 dite - Dosja.al

TIRANË- Kryebashkiaku i zgjedhur i Himarës, Fredi Beleri ka siguruar një vend në parlamentin europian nën logon e partisë "Demokracia e Re", e kryeministrit grekt, Kyriakos Mitsotakis. Beleri ka siguruar...

Zgjedhjet për PE/ Rezulton deputeti i tretë më i votuar në partinë Demokracia e Re, reagon nga burgu Fredi Beleri: Lufta u fitua në kushte të vështira

para 6 dite - Panorama

Krybashkiaku i zgjedhur i Himarës, Fredi Beleri ka reaguar për herë të parë pas sigurimit të një vendi në Parlamentin Evropian, si eurodeputet i forcës politike të kryeministrit grek, Kyriakos Mitsotakis,...

Rezulton i treti më i votuar nga “Demokracia e Re”, Beleri: Lufta u fitua në kushte të vështira

para 6 dite - Java News

Krybashkiaku i zgjedhur i Himarës, Fredi Beleri ka reaguar për herë të parë pas sigurimit të një vendi në Parlamentin Evropian, si eurodeputet i forcës politike të kryeministrit grek, Kyriakos Mitsotakis,...

VIDEO/ Fredi Beleri drejt Parlamentit Evropian, në Himarë nis festa me fishekzjarre

para 6 dite - Panorama

Kryebashkiaku i zgjedhur i Himarës, i cili ndodhet në burg për blerje votash, pritet të jetë deputet në Parlamentin Evropian. Ai renditet i treti mes kandidatëve më të votuar nga partia “Demokracia e Re”...

Beleri eurodeputet, festë te minoriteti grek/ Dule: Historia u shkrua me gërma të arta

para 6 dite - Ora news

Fredi Beleri, i renditur i 3-ti në listën e Nea Demokracia për Parlamentin Europian, pritet të jetë një nga europarlamentarët e rinj. Edhe pse ndodhet i burgosur në Shqipëri, me vendim të shkallës së Parë...

Festë me fishekzjarre në Himarë pas zgjedhjes së Fredi Belerit si eurodeputet

para 6 dite - NOA

Fredi Beleri me shumë mundësi do të jetë deputet në parlamentin europian, pasi për momentin renditet i treti mes kandidatëve më të votuar të Nea Demokracia në Greqi e cila do të çojë 7 deputetë në parlamentin...

Shpërthen festa në Himarë, Fredi Beleri drejt zgjedhjes si eurodeputet në Greqi

para 6 dite - Zhurnal

1 Zgjedhjet për Parlamentin Europian në Greqi, kryesohen bindshëm nga partia në pushtet e qendrës së djathtë e kryeministrit Kyriakos Mitsotakis Fitorja e Demokracisë së Re është me një diferencë të thellë...

Beleri drejt PE si eurodeputet/ Dule: Natë e madhe për Himarën! Histori e shkruar me germa të arta

para 6 dite - Syri

Fredi Beleri, Kryetari i zgjedhur i Himarës, i cili ndodhet në burg politik, pritet të jetë një nga europarlementarët e rinj, pasi është renditur i treti në listën e partisë “Demokracia e Re” me 2473 vota....

Beleri nga burgu drejt PE, nis festa në Himarë. Dule: Historia u shkrua me gërma të arta

para 6 dite - Opinion

Pas vlerësimeve të para kur janë numëruar 50% e votave dhe teksa jemi në pritje të rezultateve zyrtare të zgjedhjeve europiane në Greqi, minoriteti grek në Himarë ka nisur festën, pasi Fredi Beleri me...

Beleri eurodeputet, festë te minoriteti grek/ Dule: Historia u shkrua me gë...

para 6 dite - BalkanWeb

Fredi Beleri, i renditur i 3-ti në listën e Nea Demokracia për Parlamentin Europian, pritet të jetë një nga europarlamentarët e rinj. Edhe pse ndodhet i burgosur në Shqipëri, me vendim të shkallës së Parë...

“Natë e madhe për Himarën, është një shfajësim”- Beleri drejt PE, Dule: Historia është shkruar me germa të arta

para 6 dite - Panorama

Kryebashkiaku i zgjedhur i Himarës, i cili ndodhet në burg pritet të jetë një nga europarlementarët e rinj, pasi është renditur i treti në listën e partisë “Demokracia e Re” me 2473 vota. Fitorja e Belerit,...

Beleri eurodeputet, festë te minoriteti grek

para 6 dite - Gazeta Shqip

Fredi Beleri, i renditur i 3-ti në listën e Nea Demokracia për Parlamentin Europian, pritet të jetë një nga europarlamentarët e rinj. Edhe pse ndodhet i burgosur në Shqipëri, me vendim të shkallës së Parë...

Fredi Beleri eurodeputet nga burgu, Dule: Historia u shkrua me gërma të arta

para 6 dite - Telegrafi

Pas vlerësimeve të para kur janë numëruar 50% e votave dhe teksa jemi në pritje të rezultateve zyrtare të zgjedhjeve europiane në Greqi, minoriteti grek në Himarë ka nisur festën, pasi Fredi Beleri me...

Beleri eurodeputet, festë te minoriteti grek/ Dule: Historia u shkrua me gërma të arta

para 6 dite - Bota Sot

Fredi Beleri, i renditur i 3-ti në listën e Nea Demokracia për Parlamentin Europian, pritet të jetë një nga europarlamentarët e rinj. Edhe pse ndodhet i burgosur në Shqipëri, me vendim të shkallës së Parë...

Rezultatet paraprake në Greqi, Fredi Beleri nga burgu renditet i treti në listën e kandidatëve për në Parlamentin Europian

para 6 dite - Top Channel

Vijon numërimi i votave për kandidatët për deputet në Parlamentin Europian, teksa pritet zyrtarizmi i partisë që shpallet fituese në 27 shtetet përkatëse. Sipas sondazheve në Greqi renditet e para partia...

Fredi Beleri nga burgu renditet i treti në listën e kandidatëve për në Parlamentin Europian, Dule i entuziazmuar: Historia u shkrua me gërma të arta

para 6 dite - Gazeta Tema

Teksa priten rezultatet zyrtare të zgjedhjeve europiane në Greqi, minoriteti grek në Himarë ka nisur festën, pasi Fredi Beleri me shumë gjasë do të jetë deputet në parlamentin e ri europian. Edhe pse ndodhet...

“Demokracia e Re” triumfon në Greqi, Fredi Beleri i treti më i votuar, drejt Parlamentit Europian

para 6 dite - Opinion

“Demokracia e Re” e kryeministrit Kyriakos Mitsotakis ka fituar me një diferencë të thellë nga kundërshtarët e SYRIZA-s, zgjedhjet evropiane për Greqinë. Sipas rezultateve në kohë reale nga Ministria e...

'Demokracia e Re' triumfon në Greqi/ I treti më i votuar, Fredi Beleri drejt Parlamentit Europian

para 6 dite - Syri.net Kosova

“Demokracia e Re” e kryeministrit Kyriakos Mitsotakis ka fituar me një diferencë të thellë nga kundërshtarët e SYRIZA-s, zgjedhjet evropiane për Greqinë Sipas rezultateve në kohë reale nga Ministria e...

Zgjedhjet në Greqi/ Beleri në vend të tretë me vota nga Demokracia e RE

para 6 dite - Albeu

Numërimi i votave për zgjedhjet evropiane në Greqi është duke afruar te gjysmat. Ndërkohë që deri më tani mbizotëron partia e Kyriakos Mistotakis, Demokracia e Re. Nga Demokracia e Re kryeson Giorgos Avtias...

Nea Demokracia kryeson bindshëm në Greqi, ja ku renditet Fredi Beleri e Pir...

para 6 dite - BalkanWeb

Në Greqi, zgjedhjet për Parlamentin Europian, kryesohen nga partia në pushtet e qendrës së djathtë e kryeministrit Kyriakos Mitsotakis, Nea Demokracia. Fitorja e Demokracisë së Re është me një diferencë...

Fredi Beleri zgjidhet Eurodeputet

para 6 dite - NOA

Numërimi i votave për zgjedhjet europarlamentare në Greqi ka shkuar në 87%. Deri më tani Nea Demokracia, partia në pushtet projektohet fituese me 7 vende në parlamentin europian e ndjekur nga SYRIZA me...

“Demokracia e Re” fiton me diferencë të thellë në Greqi, Fredi Beleri drejt Parlamentit Evropian si i treti më i votuar

para 6 dite - Bota Sot

Kanë përfunduar zgjedhjet për Parlamentin Evropian, ndërsa në Greqi “Demokracia e Re” e Kyriakos Mitsotakis ka fituar me një diferencë të madhe nga kundërshtarët e SYRIZA-s. Sipas rezultateve në kohë reale...

TABELA/ Fredi Beleri drejt Parlamentit Europian, i treti më i votuari - "Demokracia e Re" e Mitsotaqis triumfon në Greqi

para 6 dite - Ora news

“Demokracia e Re” e kryeministrit Kyriakos Mitsotakis ka fituar me një diferencë të thellë nga kundërshtarët e SYRIZA-s, zgjedhjet evropiane për Greqinë. Sipas rezultateve në kohë reale nga Ministria e...

Zgjedhjet e BE/ “Demokracia e Re” fiton me diferencë të thellë në Greqi, Fredi Beleri drejt Parlamentit Evropian si i treti më i votuar

para 6 dite - Panorama

Kanë përfunduar zgjedhjet për Parlamentin Evropian, ndërsa në Greqi “Demokracia e Re” e Kyriakos Mitsotakis ka fituar me një diferencë të madhe nga kundërshtarët e SYRIZA-s. Sipas rezultateve në kohë reale...

Atmosferë festive, flasin mbështetësit e Belerit: Nesër Himara gdhihet europiane

para 6 dite - Euronews

Mbrëmja e sotme e gjeti Himarën duke festuar, pasi kryebashkiaku i zgjedhur Fredi Beleri, po shkon drejt fitores së mandatit të eurodeputetit në Parlamentin Europian, pasi po kandidon me partinë Demokracia...

'Demokracia e Re' triumfon në Greqi/ I treti më i votuar, Fredi Beleri drejt Parlamentit Europian

para 6 dite - Syri

“Demokracia e Re” e kryeministrit Kyriakos Mitsotakis ka fituar me një diferencë të thellë nga kundërshtarët e SYRIZA-s, zgjedhjet evropiane për Greqinë Sipas rezultateve në kohë reale nga Ministria e...

'Demokracia e Re' triumfon në Greqi/ I treti më i votuar, Fredi Beleri drejt Parlamentit Europian

para 6 dite - Syri

“Demokracia e Re” e kryeministrit Kyriakos Mitsotakis ka fituar me një diferencë të thellë nga kundërshtarët e SYRIZA-s, zgjedhjet evropiane për Greqinë Sipas rezultateve në kohë reale nga Ministria e...

Dule reagon për zgjedhjen e Belerit eurodeputet: Mësim për autokratët

para 6 dite - Dosja.al

HIMARË - Kreu i PBDNJ-së Vangjel Dule ka reaguar, pasi Fredi Beleri ka arritur të fitojë në zgjedhjet europiane në Greqi. Në qytetin e Himarës ka shpërthyer festa për zgjedhjen e Belerit në institucionin...

Dalin exit poll edhe në Itali/ Meloni mbetet në krye

para 6 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Me mbylljen e qendrave të votimit dolën exit poll-et edhe në Itali. Në një sondazh të publikuar nga RAI i jepet fitorja partisë “Fratelli d’Italia”...

VIDEO/ U zgjodh eurodeputet, Fredi Beleri mesazh nga burgu: Greqia ishte në krahun tim, shkuam në Europë me bindjet tona

para 6 dite - Dosja.al

GREQI- Kryetari i zgjedhur i Bashkisë Himarë Fredi Beleri ka dhënë një mesazh falenderimi pasi arriti që të zgjidhej eurodeputet me partinë Demokracia e Re në Greqi. Me një mesazh nga burgu, ku ndodhet...

Beleri zgjidhet eurodeputet, flet babai: Fitoi demokracia! - Euronews Albania

para 6 dite - Dosja.al

HIMARË- Babai i kryebashkiakut të zgjedhur të Himarës, Fredi Belerit, Petro, ka folur për Euronews Albania, teksa djali i tij po shkon drejt fitores së mandatit të eurodeputetit, me partinë Demokracia...

U zgjodh eurodeputet, Beleri ragon nga burgu: Drita fiton mbi errësirën

para 6 dite - Euronews

Fredi Beleri ka reaguar për hërë të parë pas sigurimit të një vendi në parlamentin europian, si eurodeputet i forcës politike të kryeministrit grek, Kyriakos Mitsotakis. Përmes një mesazhi nga burgu, Beleri...

Ekskluzive| Beleri zgjidhet eurodeputet, flet për Euronews babai: Fitoi demokracia!

para 6 dite - Euronews

Babai i kryebashkiakut të zgjedhur të Himarës, Fredi Belerit, Petro, ka folur në një intervistë për gazetarin e Euronews Albania, Xhensil Shkëmbin, teksa djali i tij po shkon drejt fitores së mandatit...

Ekskluzive/ Dule reagon për zgjedhjen e Belerit eurodeputet: Mësim për autokratët

para 6 dite - Euronews

Fredi Beleri, aktualisht është i treti më i votuari nga Demokracia e Re, në zgjedhjet europarlamentare në Greqi, ku duket se do të sigurojë njëvend në Parlamentin Europian, pasi partia e kryeministrit...

Beleri eurodeputet nga burgu, festime në Himarë. Dule flet për mediat greke: Historia…

para 6 dite - Java News

Pas vlerësimeve të para kur janë numëruar 50% e votave dhe teksa jemi në pritje të rezultateve zyrtare të zgjedhjeve europiane në Greqi, minoriteti grek në Himarë ka nisur festën, pasi Fredi Beleri me...

VIDEO/ Me brohorima dhe flakadanë, mbështetësit e Belerit festojnë në Himarë për zgjedhjen e tij si eurodeputet

para 6 dite - Dosja.al

HIMARË- Fitorja e Fredi Belerit në vend të tretë në zgjedhjet europiane greke, ka bërë që në Himarë të shpërthej festa. Pamjet e mëposhtme të siguara nga Dosja.al, tregon atmosferën që është krijuar në...

Beleri zgjdhet eurodeputet me Partinë e Mitsotakis, mediat greke lidhje direkte me Himarën, festë në qytetin bregdetar

para 6 dite - Dosja.al

HIMARË- Fitorja e Fredi Belerit në vend të tretë në zgjedhjet europiane greke, ka bërë që në Himarë të shpërthej festa. Mediat greke kanë mbajtur lidhje direkte me qytetin bregdetar shqiptar, ku mbështetësit...

“Demokracia e Re” triumfon në Greqi, Fredi Beleri i treti më i votuar, drejt Parlamentit Europian

para 6 dite - Java News

“Demokracia e Re” e kryeministrit Kyriakos Mitsotakis ka fituar me një diferencë të thellë nga kundërshtarët e SYRIZA-s, zgjedhjet evropiane për Greqinë Sipas rezultateve në kohë reale nga Ministria e...

Shpërthen festa në Himarë, Fredi Beleri drejt zgjedhjes si eurodeputet në Greqi

para 6 dite - Euronews

Zgjedhjet për Parlamentin Europian në Greqi, kryesohen bindshëm nga partia në pushtet e qendrës së djathtë e kryeministrit Kyriakos Mitsotakis Fitorja e Demokracisë së Re është me një diferencë të thellë...

LAJM I FUNDIT/ Fredi Beleri drejt zgjedhjes si deputet në Parlamentin Europian

para 6 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Numërimi i votave për zgjedhjet për Parlamentin Europian në Greqi ka shkuar në mbi 90%. Deri më tani partia “Nea Demokracia” e kryeministrit Kyriakos...

Zgjedhjet evropiane në Greqi/ Fredi Beleri në vend të tretë me vota nga Demokracia e RE

para 6 dite - Dosja.al

GREQI- Numërimi i votave për zgjedhjet evropiane në Greqi është duke afruar te gjysmat. Ndërkohë që deri më tani mbizotëron partia e Kyriakos Mistotakis, Demokracia e Re. Nga Demokracia e Re kryeson Giorgos...

Greqia ngjyroset blu| Exit Poll: Partia në pushtet merr shumicën në zgjedhjet për PE

para 6 dite - Euronews

Kanë dalë Exit Poll-et e para për zgjedhjet për Parlamentin Europian, ku duket se në Greqi kryeson partia në pushtet e qendrës së djathtë e kryeministrit Kyriakos Mitsotakis, Neo Demokracia. Sipas sondazhit,...

Dalin exit poll në Greqi: Mitsotakis arrin një fitore të thellë

para 7 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Exit poll- et për zgjedhjet në parlamentin europian janë shpallur para pak çastesh edhe në Greqi. Qendrat e votimit u mbyllën në orën 19:00 dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK