Presidenti i Interpolit: Shqipëria ka rritur sigurinë tonë kibernetike

para 4 dite - RTK

Presidenti i Interpolit, Ahmed Naser Al-Raisi, ka vlerësuar bashkëpunimin me Shqipërinë si shembull i mirë për rritjen e sigurisë kibernetike, por edhe në luftën ndaj krimit dhe korrupsionit në operacionet...

Lufta ndaj krimit, presidenti Begaj pret kreun e Interpolit

para 4 dite - RTK

Presidenti i Shqipërisë Bajram Begaj ka pritur shefin e Interpolit Ahmed Nasser Al- Raisi ku ka vlerësuar dhe inkurajuar vijimësinë e bashkëpunimit midis INTERPOL-it dhe Policisë së Shtetit. “Kryetari...

Shqipëri, mbahet Konferenca Evropiane e INTERPOL-it

para 4 dite - Anadolu Agency

Tiranë Në Shqipëri po mbahet Konferenca Evropiane e INTERPOL-it, me pjesëmarrjen e drejtuesve të lartë të policive dhe agjencive ligjzbatuese nga vende të ndryshme, ndërkohë në fokus janë çështjet mbi...

Presidenti i Interpolit: Shqipëria një pjesëmarrëse aktive, ka rritur sigurinë tonë kibernetike

para 4 dite - RTSH

Presidenti i Interpolit, Ahmed Naser Al-Raisi, ka vlerësuar bashkëpunimin me Shqipërinë si shembull i mirë për rritjen e sigurisë kibernetike, por edhe në luftën ndaj krimit dhe korrupsionit në operacionet...

Begaj pret në takim Presidentin e INTERPOL-it: Lufta kundër kriminalitetit, sukses falë bashkëpunimit mes palëve

para 4 dite - Opinion

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, priti sot Presidentin e INTERPOL-it, Ahmed Nasser Al- Raisi. Begaj vlerësoi dhe inkurajoi vijimësinë e bashkëpunimit midis INTERPOL-it dhe Policisë...

Begaj pret në takim Presidentin e INTERPOL-it: Lufta kundër kriminalitetit,...

para 4 dite - BalkanWeb

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, priti sot Presidentin e INTERPOL-it, Ahmed Nasser Al- Raisi. Begaj vlerësoi dhe inkurajoi vijimësinë e bashkëpunimit midis INTERPOL-it dhe Policisë...

Begaj takon shefin e Interpolit: Lufta ndaj kriminalitet më e suksesshme falë forcimit të bashkëpunimit

para 4 dite - Klan

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, priti sot Presidentin e Interpolit, Ahmed Nasser Al- Raisi. Presidenti i Republikës vlerësoi dhe inkurajoi vijimësinë e bashkëpunimit midis Interpolit...

Begaj pret në takim Presidentin e INTERPOL-it: Lufta kundër kriminalitetit, sukses falë bashkëpunimit mes palëve

para 4 dite - Bota Sot

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, priti sot Presidentin e INTERPOL-it, Ahmed Nasser Al- Raisi. Begaj vlerësoi dhe inkurajoi vijimësinë e bashkëpunimit midis INTERPOL-it dhe Policisë...

Begaj takim me Presidentin e INTERPOL-it: Lufta ndaj kriminalitetit ka qenë më e suksesshme falë bashkëpunimit

para 4 dite - Albeu

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, priti sot presidentin e INTERPOL-it, Ahmed Nasser Al-Raisi. Gjatë takimit, Presidenti i Republikës vlerësoi dhe inkurajoi vijimësinë e bashkëpunimit midis INTERPOL-it...

Begaj takim me Presidentin e INTERPOL-it: Lufta ndaj kriminalitetit ka qenë më e suksesshme falë bashkëpunimit

para 4 dite - Ora news

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, priti sot presidentin e INTERPOL-it, Ahmed Nasser Al-Raisi. Gjatë takimit, Presidenti i Republikës vlerësoi dhe inkurajoi vijimësinë e bashkëpunimit midis INTERPOL-it...

Bajram Begaj takon presidentin e INTERPOL: Lufta kundër kriminalitetit ka qenë më e suksesshme falë forcimit të bashkëpunimit

para 4 dite - Panorama

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, priti sot Presidentin e INTERPOL-it, Ahmed Nasser Al- Raisi. Presidenti i Republikës vlerësoi dhe inkurajoi vijimësinë e bashkëpunimit midis INTERPOL-it...

Begaj pret shefin e INTERPOL: Lufta kundër krimit ka qenë më e suksesshme falë bashkëpunimit

para 4 dite - Vizion Plus

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, priti sot Presidentin e INTERPOL-it, z. AhmedNasserAl- Raisi. Presidenti i Republikës vlerësoi dhe inkurajoi vijimësinë e bashkëpunimit midis INTERPOL-it...

Begaj takim me Presidentin e INTERPOL: Lufta ndaj kriminalitetit ka qenë më e suksesshme falë bashkëpunimit!

para 4 dite - ABC News

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, priti sot Presidentin e INTERPOL-it, Ahmed Nasser Al- Raisi. Presidenti i Republikës vlerësoi dhe inkurajoi vijimësinë e bashkëpunimit midis INTERPOL-it...

Lufta ndaj krimit, presidenti Begaj pret kreun e Interpolit

para 4 dite - RTSH

Presidenti i vendit Bajram Begaj ka pritur sot shefin e Interpolit Ahmed Nasser Al- Raisi ku ka vlerësuar dhe inkurajuar vijimësinë e bashkëpunimit midis INTERPOL-it dhe Policisë së Shtetit. “ Kryetari...

Begaj takon shefin e Interpolit: Lufta ndaj kriminalitet më e suksesshme falë forcimit të bashkëpunimit

para 4 dite - Java News

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, priti sot Presidentin e Interpolit, Ahmed Nasser Al- Raisi. Presidenti i Republikës vlerësoi dhe inkurajoi vijimësinë e bashkëpunimit midis Interpolit...

Presidenti i INTERPOL: Të luftojmë krimin kibernetik, së bashku garantojmë një botë më të sigurt

para 4 dite - RTSH

Presidenti i INTERPOL Ahmed Naser Al-Raisi ka vlerësuar bashkëpunimin me Shqipërinë si një shembull të mirë lidhur me rritjen e sigurisë kibernetike por edhe në luftën ndaj krimit dhe korrupsionin në operacionet...

“Së bashku jemi më të fortë”/ Presidenti i INTERPOL në Tiranë: Shqipëria, shembull i mirë i bashkëpunimit ndërkombëtar

para 4 dite - ABC News

Presidenti i INTERPOL, Ahmed Naser Al-Raisi në konferencën Europiane të zhvilluar në Tiranë nënvizoi se siguria globale mbetet prioritet. Gjatë fjalës së tij ai theksoi se bashkëpunimet kundër luftes se...

Kreu i Interpol për rolin e Shqipërisë: Reflekton vlerat e bashkëpunimit ndërkombëtar dhe rrit sigurinë kibernetike

para 4 dite - Opinion

Teksa në Tiranë po mbahet Konferenca e 51-të Rajonale e Interpol për Europën, kreu i Interpol Ahmed Naser Al-Raisi vlerësoi rolin e Shqipërisë si pjesë e kësaj organizate. Gjatë fjalës së tij, ai tha se...

Balla: Shqipëria, partnere e përkushtuar dhe e besuar në Interpol

para 4 dite - Klan

Zhvillohet këtë të javë në Tiranë konferenca e 51 e Interpolit. Deri të enjten kryeqyteti shqiptar mirëpret drejtuesit më të lartë të policive të të gjitha vendeve që janë anëtare e Interpol. Konferenca...

Kreu i Interpol vlerëson rolin e Shqipërisë: Reflekton vlerat e bashkëpunimit ndërkombëtar dhe rrit sigurinë kibernetike

para 4 dite - Klan

Në Tiranë ka nisur këtë të martë Konferenca e 51-të Rajonale e Interpol për Europën, që do të zgjasë 3 ditë. Në fjalën e tij përshëndetëse, kreu i Interpol Ahmed Naser Al-Raisi vlerësoi rolin e Shqipërisë...

Konferenca e 51-të Rajonale e INTERPOL-it për Europën/ Balla: Krimet kibernetike s’njohin kufi dhe duan përgjigje të koordinuar

para 4 dite - Albeu

Këtë të martë, ministri i Brendshëm Taulant Balla, po mban fjalën hapëse, në Konferencën e 51-të Rajonale të INTERPOL-it për Europën. Balla evidentoi punën e bërë nga Shqipëria për të qenë një vend më...

Konferenca Europiane e Interpol në Tiranë, Balla: Shqipëria është e përkushtuar dhe një partnere e besuar! Ja sfidat që kemi në fushën e sigurisë e rendit publik

para 4 dite - Panorama

Për herë të parë në Shqipëri zhvillohet konferenca rajonale e INTERPOL për Europën. Organizata Ndërkombëtare e Policisë Kriminale mbledh në Tiranë rreth 200 përfaqësues nga agjencitë ligjzbatuese të vendeve...

Konferenca e 51-të Rajonale e INTERPOL-it për Europën, Balla: Krimet kibernetike s’njohin kufi dhe duan përgjigje të koordinuar

para 4 dite - Ora news

Ministri i Brendshëm Taulant Balla po mban sot fjalën hapëse, në Konferencën e 51-të Rajonale të INTERPOL-it për Europën. Balla evidentoi punën e bërë nga Shqipëria për të qenë një vend më i sigurt, ndërsa...

Presidenti i INTERPOL në Tiranë: Shqipëria, shembull i mirë i bashkëpunimit ndërkombëtar

para 4 dite - Ora news

Presidenti i INTERPOL, Ahmed Naser Al-Raisi në konferencën Europiane të zhvilluar në Tiranë nënvizoi se siguria globale mbetet prioritet. Gjatë fjalës së tij ai theksoi se bashkëpunimet kundër luftes se...

Begaj takim me Presidentin e INTERPOL: Lufta ndaj kriminalitetit ka qenë më e suksesshme falë bashkëpunimit!

para 4 dite - Lexo

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, priti sot Presidentin e INTERPOL-it, Ahmed Nasser Al- Raisi. Presidenti i Republikës vlerësoi dhe inkurajoi vijimësinë e bashkëpunimit midis INTERPOL-it...

Kreu i Interpol vlerëson rolin e Shqipërisë: Reflekton vlerat e bashkëpunimit ndërkombëtar dhe rrit sigurinë kibernetike

para 4 dite - Java News

Në Tiranë ka nisur këtë të martë Konferenca e 51-të Rajonale e Interpol për Europën, që do të zgjasë 3 ditë. Në fjalën e tij përshëndetëse, kreu i Interpol Ahmed Naser Al-Raisi vlerësoi rolin e Shqipërisë...

Konferenca e Interpol/ Balla: Vetëpastrimi i Policisë do vijojë, Shqipëria e gatshme të thellojë bashkëpunimin për ekstradimet

para 4 dite - ABC News

TIRANË- Në Konferencën Evropiane të Interpol, e cila po mbahet në Tiranë, ministri i Brendshëm Taulant Balla, u shpreh se Shqipëria është e gatshme të forcojë bashkëpunimin për ekstradimet e kontigjentëve...

Balla: Çojmë përpara procesin e vetëpastrimit të Policisë. INTERPOL, rol kyç në goditjen e narkotikëve

para 4 dite - RTSH

“Shqipëria është e përkushtuar në luftën ndaj krimit të organizuar, korrupsionit dhe narkotikëve”, ka qenë kjo deklarata e Ministrit të Brendshëm Taulant Balla në fjalën hapëse në konferencën e 51-të Rajonale...

Konferenca e 51-të Rajonale të INTERPOL-it për Europë, Balla: Kemi sfida në fushën e sigurisë dhe rendit publik

para 4 dite - Opinion

Ministri i Brendshëm Taulant Balla po mban sot fjalën hapëse, në Konferencën e 51-të Rajonale të INTERPOL-it për Europën. Teksa tha se Shqipëria është fuqimisht e angazhuar në INTERPOL dhe partnere e besuar,...

Konferenca e 51-të Rajonale të INTERPOL-it për Europë, Balla: Krimet kibern...

para 4 dite - BalkanWeb

Ministri i Brendshëm Taulant Balla po mban sot fjalën hapëse, në Konferencën e 51-të Rajonale të INTERPOL-it për Europën. Balla evidentoi punën e bërë nga Shqipëria për të qenë një vend më i sigurt, ndërsa...

Konferenca e Europiane e INTERPOL në Tiranë/ Ministri Balla: Shqipëria, partnere e besuar. Të përkushtuar në luftën kundër krimit!

para 4 dite - ABC News

Zhvillohet këtë të martë konferenca e 51-të rajonale e INTERPOL-it për Europën. Organizata Ndërkombëtare e Policisë Kriminale mbledh në Tiranë rreth 200 përfaqësues nga agjencitë ligjzbatuese të vendeve...

Lufta ndaj krimit, presidenti Begaj pret kreun e Interpolit

para 4 dite - Arbresh

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj ka pritur sot shefin e Interpolit Ahmed Nasser Al- Raisi ku ka vlerësuar dhe inkurajuar vijimësinë e bashkëpunimit midis INTERPOL-it dhe Policisë së Shtetit. “Kryetari...

Kreu i Shtetit Bajram Begaj takohet me Presidentin e Interpol-it

para 4 dite - Euronews

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, priti sot Presidentin e INTERPOL-it, Ahmed Nasser Al- Raisi. Presidenti i Republikës vlerësoi dhe inkurajoi vijimësinë e bashkëpunimit midis INTERPOL-it...

Presidenti i INTERPOL: Të luftojmë krimin kibernetik, së bashku garantojmë një botë më të sigurt

para 4 dite - Arbresh

Presidenti i INTERPOL Ahmed Naser Al-Raisi ka vlerësuar bashkëpunimin me Shqipërinë si një shembull të mirë lidhur me rritjen e sigurisë kibernetike por edhe në luftën ndaj krimit dhe korrupsionin në operacionet...

Konferenca Europiane e INTERPOL në Tiranë, Balla: Vetëpastrimi i Policisë do të vijojë! Presidenti i organizatës: Bashkëpunimet, me rëndësi për sigurinë globale

para 4 dite - Dosja.al

TIRANA- Në Konferencën Evropiane të Interpol, e cila po mbahet në Tiranë, ministri i Brendshëm Taulant Balla, tha se Shqipëria është e gatshme të forcojë bashkëpunimin për ekstradimet e kontigjentëve kriminalë....

Balla: Vetëpastrimi i policisë do vijojë, Shqipëria e gatshme të thellojë bashkëpunimin për ekstradimet

para 4 dite - Arbresh

Në Konferencën Evropiane të Interpol, e cila po mbahet në Tiranë, ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Taulant Balla, u shpreh se Shqipëria është e gatshme të forcojë bashkëpunimin për ekstradimet e kontingjentëve...

Tirana pret sot konferencën Rajonale të INTERPOL për Europën, pjesëmarrës 200 drejtues të lartë policie

para 4 dite - Ora news

Në Tiranë mbahet sot konferenca e 51-të Rajonale të INTERPOL për Europën. Konferenca është aktiviteti më i rëndësishëm i INTERPOL-it në Europë, ku drejtues të lartë nga vendet anëtare, do të kenë mundësi...

Konferenca e 51-të Rajonale të INTERPOL-it për Europë, Balla: Krimet kibernetike s’njohin kufi!

para 4 dite - FaxWeb

Ministri i Brendshëm Taulant Balla po mban sot fjalën hapëse, në Konferencën e 51-të Rajonale të INTERPOL-it për Europën.Balla evidentoi punën e bërë nga Shqipëria për të qenë një vend më i sigurt, ndërsa...

Tiranë| Mbahet Konferenca Europiane e Interpol, Balla: Të përkushtuar kundër krimit

para 4 dite - Euronews

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla, ka marrë pjesë në Konferencën Europiane të Interpol të mbajtur ditën e sotme në Tiranë. Gjatë fjalës së tij Balla tha se Shqipëria mbetet e përkushtuar në luftën kundër...

Nis sot konferenca Europiane të INTERPOL në Tiranë, Balla: Do të marrin vendime për forcimin e luftës kundër krimit të organizuar

para 4 dite - Bota Sot

Pak orë na ndajnë nga nisja e punimeve të Konferencës së 51-të të INTERPOL, që mbahet sot për herë të parë në Tiranë. Konferenca është aktiviteti më i rëndësishëm i INTERPOL-it në Europë, ku drejtues të...

Konferenca Rajonale e INTERPOL për Europën nis sot në Tiranë, pjesëmarrës 200 drejtues të lartë policie e agjencie ligjzbatuese

para 4 dite - Dosja.al

TIRANA- Sot nis në Tiranë Konferenca Rajonale e INTERPOL për Europën. Konferenca është aktiviteti më i rëndësishëm i INTERPOL-it në Europë, ku drejtues të lartë nga vendet anëtare, do të kenë mundësi të...

Në Tiranë mbahet Konferenca Europiane e INTERPOL

para 4 dite - TRT Balkan

Nis sot punimet Konferenca e 51-të e INTERPOL-it, që mbahet për herë të parë në Tiranë. Në këtë konferencë do të marrin pjesë rreth 200 përfaqësues nga agjencitë ligjzbatuese të vendeve të Evropës dhe...

Konferenca Europiane e INTERPOL, Balla: Vendime për forcimin e luftës kundër krimit të organizuar

para 4 dite - Bota Sot

Pak orë na ndajnë nga nisja e punimeve të Konferencës së 51-të të INTERPOL, që mbahet për herë të parë në Tiranë. Konferenca është aktiviteti më i rëndësishëm i INTERPOL-it në Europë, ku drejtues të lartë...

Konferenca Europiane e INTERPOL, Balla: Vendime për forcimin e luftës kundër krimit të organizuar

para 4 dite - Ora news

Pak orë na ndajnë nga nisja e punimeve të Konferencës së 51-të të INTERPOL, që mbahet për herë të parë në Tiranë. Konferenca është aktiviteti më i rëndësishëm i INTERPOL-it në Europë, ku drejtues të lartë...

INTERPOL, Balla: Vendime për forcimin e luftës kundër krimit të organizuar

para 4 dite - RTK

Pak orë na ndajnë nga nisja e punimeve të Konferencës së 51-të të INTERPOL-it, që mbahet për herë të parë në Tiranë. Konferenca është aktiviteti më i rëndësishëm i INTERPOL-it në Evropë, ku drejtues të...

Konferenca Europiane e INTERPOL, ministri Balla: Do të marrin vendime për forcimin e luftës kundër krimit të organizuar

para 4 dite - Panorama

Gjithçka gati për mbajtjen në Tiranë të konferencës Europiane të INTERPOL. Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka publikuar pamjet nga Pallati i Kongreseve, aty ku edhe do të mbahet takimi. Me anë të një...

Konferenca Europiane e Interpol mban takimin e 51-të në Tiranë, Balla: Do merren vendime për forcimin e luftës kundër krimit të organizuar

para 4 dite - Vizion Plus

Përgatitjet e fundit para nisjes së Konferencës Europiane të INTERPOL, Balla: Do të marrin vendime për forcimin e luftës kundër krimit të organizuar Pak orë na ndajnë nga nisja e punimeve të Konferencës...

Përgatitjet e fundit para nisjes së Konferencës Europiane të INTERPOL, Ball...

para 4 dite - BalkanWeb

Pak orë na ndajnë nga nisja e punimeve të Konferencës së 51-të të INTERPOL, që mbahet për herë të parë në Tiranë. Konferenca është aktiviteti më i rëndësishëm i INTERPOL-it në Europë, ku drejtues të lartë...

Konferenca Europiane e INTERPOL, Balla: Do të marrin vendime për forcimin e luftës kundër krimit të organizuar

para 4 dite - ABC News

Pak orë na ndajnë nga nisja e punimeve të Konferencës së 51-të të INTERPOL, që mbahet për herë të parë në Tiranë. Konferenca është aktiviteti më i rëndësishëm i INTERPOL-it në Europë, ku drejtues të lartë...

Përgatitjet për Konferencën Europiane të INTERPOL, Balla: Do të marrin vendime për forcimin e luftës kundër krimit të organizuar

para 4 dite - RTSH

Pak orë na ndajnë nga nisja e punimeve të Konferencës së 51-të të INTERPOL, që mbahet për herë të parë në Tiranë. Konferenca është aktiviteti më i rëndësishëm i INTERPOL-it në Europë, ku drejtues të lartë...

Konferenca Europiane e INTERPOL nis nesër në Tiranë, Balla: Do marrin vendime për forcimin e luftës kundër krimit të organizuar

para 4 dite - Java News

Pak orë na ndajnë nga nisja e punimeve të Konferencës së 51-të të INTERPOL, që mbahet për herë të parë në Tiranë. Konferenca është aktiviteti më i rëndësishëm i INTERPOL-it në Europë, ku drejtues të lartë...

Të Martën Interpol mban konferencën e 51 në Tiranë

para 4 dite - Klan

Nga e Marta deri të Enjten, kryeqyteti shqiptar mirëpret drejtuesit më të lartë të policive të të gjitha vendeve që janë anëtare të Interpol. Kjo është konferenca e 51 e Interpol, që mbahet për herë të...

Konferenca Europiane të INTERPOL nis nesër në Tiranë, Balla: Do marrin vendime për forcimin e luftës kundër krimit të organizuar

para 4 dite - Java News

Pak orë na ndajnë nga nisja e punimeve të Konferencës së 51-të të INTERPOL, që mbahet për herë të parë në Tiranë. Konferenca është aktiviteti më i rëndësishëm i INTERPOL-it në Europë, ku drejtues të lartë...

Krerët e lartë të hetimeve të INTERPOL zbarkojnë në Tiranë

para 4 dite - Gazeta Tema

Nga nesër, në Tiranë do të zhvillohet takimi i 51-të i konferencës rajonale europiane, e cila do të zgjasë për 3 ditë. Lajmi është bërë i ditur nga vetë INTERPOL, përmes një postimi në faqen zyrtare në...

Krerët e lartë të hetimeve të INTERPOL zbarkojnë sot në Tiranë, çfarë do të ndodhë për disa ditë në kryeqytet

para 4 dite - Vizion Plus

Nga nesër, në Tiranë do të zhvillohet takimi i 51-të i konferencës rajonale europiane, e cila do të zgjasë për 3 ditë. Lajmi është bërë i ditur nga vetë INTERPOL, përmes një postimi në faqen zyrtare në...

Krerët e lartë të hetimeve të INTERPOL zbarkojnë në Tiranë

para 4 dite - Lexo

Nga nesër, në Tiranë do të zhvillohet takimi i 51-të i konferencës rajonale europiane, e cila do të zgjasë për 3 ditë. Lajmi është bërë i ditur nga vetë INTERPOL, përmes një postimi në faqen zyrtare në...

Nesër në Tiranë mbahet konferenca evropiane e Interpolit, merren vendime kundër krimit të organizuar

para 4 dite - Arbresh

Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Taulant Balla njofton se nesër në Tiranë do të mbahet konferenca Evropiane e Interpolit. Me anë të një postimi në Facebook, Balla theksoi se drejtuesit e lartë të policëve...

Krerët e lartë të hetimeve të INTERPOL zbarkojnë në Tiranë, ja çfarë do ndodhë për disa ditë në kryeqytet

para 4 dite - Java News

Nga nesër, në Tiranë do të zhvillohet takimi i 51-të i konferencës rajonale europiane, e cila do të zgjasë për 3 ditë. Lajmi është bërë i ditur nga vetë INTERPOL, përmes një postimi në faqen zyrtare në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK