Birësoi 17 foshnja në mënyrë të paligjshme, arrestohet gruaja bullgare

para një jave - Ora news

Një grua nga Bullgaria është arrestuar në Greqi, pasi akuzohet se ka birësëuar 17 foshnja në mënyrë të paligjshme. Mediat greke shkruajnë se e artrestuara ka kryer birësime me pagesë, përgjatë viteve 2013-2015....

Birësoi 17 foshnja në mënyrë të paligjshme, arrestohet gruaja bullgare

para një jave - Syri

Një grua nga Bullgaria është arrestuar në Greqi, pasi akuzohet se ka birësëuar 17 foshnja në mënyrë të paligjshme. Mediat greke shkruajnë se e artrestuara ka kryer birësime me pagesë, përgjatë viteve 2013-2015....

Birësoi 17 foshnja në mënyrë të paligjshme, gruaja bie në prangat e policisë

para një jave - Bota Sot

Një grua nga Bullgaria është arrestuar në Greqi, pasi akuzohet se ka birësëuar 17 foshnja në mënyrë të paligjshme. Mediat greke shkruajnë se e artrestuara ka kryer birësime me pagesë, përgjatë viteve 2013-2015....

Birësoi në mënyrë të paligjshme 17 foshnja, arrestohet bullgarja në Greqi

para një jave - ABC News

Një grua nga Bullgaria është arrestuar në Greqi, pasi akuzohet se ka birësëuar 17 foshnja në mënyrë të paligjshme. Mediat greke shkruajnë se e artrestuara ka kryer birësime me pagesë, përgjatë viteve 2013-2015....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK