“Prokuroria të thotë ku janë përgjegjësitë e ministrit”, Mediu për dosjen ‘Gërdeci’: Ku është ndershmëria me procesin?

para një jave - Top Channel

Ish-ministri i Mbrojtjes Fatmir Mediu, në një deklaratë për mediat pas shtyrjes së gjyqit për “Gërdecin”, kërkoi të tijë nga Prokuroria se “kush janë përgjegjësitë e ministrit”. “Prokuroria ka ndërtuar...

Gërdeci, debate të forta në seancë! Gjyqtarja-mbrojtjes: E kryet misionin! Avokati: Vazhdoni me telekomandimin

para një jave - Zhurnal

9 Seanca e sotme ndaj ish-ministrit Fatmir Mediu në Gjykatën e Posaçme u shoqërua me debate të forta mes avokatëve edhe prokurorëve dhe avokatëve e gjykatës. Në vijimësi, gjykata refuzoi pyetjet e avokatëve...

“Gërdeci”/ Çfarë ndodhi në sallën e gjyqit? Avokati i Mediut u përjashtua pas përplasjes me avokatin e viktimave

para një jave - Gazeta Shqip

Në seancën e zhvilluar sot në GJKKO ndaj ish-ministrit Fatmir Mediu lidhur me çështjen “Gërdeci”, nuk kanë munguar edhe debatet dhe përplasjet. Avokati i ish-ministrit Mediu, Ardian Visha, është përplasur...

''Gërdeci''/ Përplasje verbale mes avokatëve! Nxirret nga seanca Ardian Visha! Matlia: Kemi 4 orë që dëgjojmë e lagu s'e lagu

para një jave - Gazeta Tema

Avokati i ish-ministrit Fatmir Mediut, Ardian Visha, është përplasur verbalisht me avokatin e viktimave të Gërdecit, Dorian Matlia. Pjesë nga debati: Dorian Matlia: Ne nuk kemi pyetje për këtë pjesë, është...

“Prokuroria të thotë ku janë përgjegjësitë e ministrit”, Mediu për dosjen ‘Gërdeci’: Ku është ndershmëria me procesin?

para një jave - Top Channel

Ish-ministri i Mbrojtjes Fatmir Mediu, në një deklaratë për mediat pas shtyrjes së gjyqit për “Gërdecin”, kërkoi të tijë nga Prokuroria se “kush janë përgjegjësitë e ministrit”. “Prokuroria ka ndërtuar...

Shtyhet gjyqi për Gërdecin, Mediu- ekspertëve: Cilat janë përgjegjësitë e mia për dëmin financiar?

para një jave - RTSH

Gjykata për Krimet e Rënda dhe Korrupsion mbajti sot seancën e radhës për dosjen e Gërdecit. Të pranishëm në sallë ishin ish-Ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu dhe 5 ekspertë të cilët iu përgjigjën pyetjeve...

“Na ndaluan të bënim pyetje”, avokati i Mediut: Standardi i dyfishtë i drejtësisë është shkak i revoltës

para një jave - Opinion

Avokati i ish-ministrit të Mbrojtjes Fatmir Mediu, Ardian Visha, në komunikim e tij për mediat në përfundim të seancës për çështjen “Gërdeci” ku ai u përjashtua, u shpreh se gjykata i ndaloi rreth 80%...

“Akt-ekspertizat kanë një sërë shkeljesh”, avokati i Mediut pas përjashtimit: Gjykata na ndalonte të bëjmë pyetje, drejtësia m...

para një jave - BalkanWeb

Avokati i ish-ministrit të Mbrojtjes Fatmir Mediu, Ardian Vishaj, në fjalën e tij për gazetarët ka folur për procesin gjyqësor të klientit të tij, që është në gjyq në lidhje me çështjen “Gërdeci”. Ai u...

Shtyhet gjyqi ndaj Fatmir Mediut, çfarë ndodhi në seancën e ish-ministrit, dëshmuan edhe 5 ekspertë

para një jave - Top Channel

Pesë ekspertë të thirrur nga gjykata për gjyqin kundër Fatmir Mediut për t’iu përgjigjur pyetjeve të mbrojtjes për aktekspertimin ekonomiko financiar, raporton për Top Channel Anila Hoxha. Ekspertët ishin...

“Na ndaluan të bënim pyetje”- Avokati i Mediut: Standardi i dyfishtë i drejtësisë është shkak i revoltës. Akt-ekspertizat kanë shkelje në formë dhe përmbajtje

para një jave - Panorama

Avokati i ish-ministrit të Mbrojtjes Fatmir Mediu, Ardian Visha, në komunikim e tij për mediat për përfundimit të seaancës për cështjen “Gërdci” ku ai u përjashtua, u shpreh se gjykata i ndaloi rreth 80%...

“Ku janë përgjegjësitë e ministrit”/ Mediu pas gjyqit: Ku është ndershmëria me procesin?

para një jave - Gazeta Shqip

Ish-ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu ka dhënë një deklaratë për mediat pas përfundimit të seancës për çështjen e Gërdecit. Ai u shpreh se e gjitha kjo po kthehet në një proces absurd. Gjithashtu ish-ministri...

‘Gërdeci’/ Shtyhet seanca për ish-ministrin Mediu: Është kthyer në një proces absurd!

para një jave - NOA

Është shtyrë sërish seanca për ish-ministrin Fatmir Mediu, i cili akuzohet për tragjedinë e “Gërdecit”. Në seancën e sotme ishin thirrur 5 ekspertë, ndërsa seanca e radhës do të mbahet më 17 korrik në...

Shtyhet gjyqi ndaj Fatmir Mediut! Çfarë ndodhi në seancën e ish-ministrit, dëshmuan edhe 5 ekspertë

para një jave - Gazeta Shqip

Është shtyrë sërish gjyqi kundër ish-ministrit Fatmir Mediu në GJKKO, në lidhje me tragjedinë e Gërdecit. Këtë të mërkurë ishin të pranishëm pesë ekspertë për të dhënë sqarime mbi aktin e ekspertimit ekonomiko-financiar....

Shtyhet sërish seanca për Gërdecin, Mediu: Prokuoria të thotë ku janë përgjegjësitë e ministrit

para një jave - Vizion Plus

Është shtyrë sërish seanca ndaj ish-ministrit Fatmir Mediu në lidhje me çështjen “Gërdeci”. Mediu ka folur për mediat pas përfundimit të seancës së sotme dhe tha se prokuroria duhet të thotë se ku janë...

Çështja Gërdeci/ Mediu: Pretendimet e prokurorisë shkojnë deri në absurditet

para një jave - Syri

Kryetari i Partisë Republikane Fatmir Mediu, i cili është në gjyq nga SPAK në lidhje me çështjen e Gërdecit, ka folur sot për mediat në lidhje me procesin gjyqësor që po zhvillohet. Sipas tij, disa pretendime...

Çështja ‘Gërdeci’/ Seanca e radhës më 17 korrik, Mediu: Është kthyer në një proces absurd

para një jave - Bota Sot

Ish-ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu ka dhënë një deklaratë për mediat pas përfundimit të seancës për çështjen e Gërdecit. Ai u shpreh se e gjitha kjo po kthehet në një proces absurd. “Ministri nuk ka...

“Gërdeci”/ Shtyhet seanca për Mediun, ish-ministri: Është kthyer në një proces absurd, na hiqet e drejta për të bërë pyetje dhe për të vërtetuar cilësinë e ekspertëve

para një jave - Panorama

Është shtyrë sërish seanca për ish-ministrin Fatmir Mediu, i cili akuzohet për tragjedinë e “Gërdecit”. Në seancën e sotme ishin thirrur 5 ekspertë, ndërsa seanca e radhës do të mbahet më 17 korrik në...

“Gërdeci”, ekspertët para GJKKO: Na dërgoni pyetjet me shkrim, s’mund të biem dakord 5 veta për 2 sekonda

para një jave - Zhurnal

10 Në seancën e sotme ndaj ish-ministrit Fatmir Mediu, Gjykata e Posaçme ka marrë në pyetje ekspertet që kanë përpiluar aktin ekonomiko-financiar të dosjes “Gërdeci”. Bexhet Zeqiri (aktualisht punonjës...

Çështja “Gërdeci”/ Seanca e radhës më 17 korrik, Mediu: Është kthyer në një proces absurd, s’ka interes për të vërtetën

para një jave - ABC News

Ish-ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu ka dhënë një deklaratë për mediat pas përfundimit të seancës për çështjen e Gërdecit. Ai u shpreh se e gjitha kjo po kthehet në një proces absurd. Gjithashtu ish-ministri...

Shtyhet gjyqi ndaj Fatmir Mediut/ Ish-ministri: S’kanë interes për zbardhjen e së vërtetës! Dua akt-ekspertim të ri

para një jave - Opinion

Është shtyrë seanca ish-ministrin e mbrojtjes, Fatmir Mediu lidhur me procesin gjyqësor për dosjen “Gërdeci”. Ai ka shprehur pakënaqësi për procesin gjyqësor, duke thënë se nuk kanë asnjë interes për të...

Gërdeci, nis në GJKKO seanca ndaj Mediut. Ish-ministri i drejtohet ekspertëve: Cilat janë përgjegjësitë e mia për dëmin financiar?

para një jave - RTSH

Ka nisur në Gjykatën e Posaçme seanca në ngarkim të ish-ministrit të Mbrojtjes, Fatmir Mediu lidhur me çështjen e Gërdecit. Të pranishëm në seancë janë i pandehuri Mediu bashkë me dy avokatët e tii, Henrik...

Çështja “Gërdeci”/ Ekspertët financiarë kërkuan kohë, shtyhet seanca për ish-ministrin Mediu (Debatet)

para një jave - ABC News

Në gjykatën e Posaçme u zhvillua procesi gjyqësor ndaj ish-ministrit të Mbrojtjes, Fatmir Mediu. Këtë të mërkurë ishin të pranishëm pesë ekspertë për të dhënë sqarime mbi aktin e ekspertimit ekonomiko-financiar....

Seanca për Gërdecin/ Mediu- 5 ekspertëve: Dua të di kush janë përgjegjësitë e mia!

para një jave - Opinion

Vijon me debate e tensione seanca për çështjen e “Gërdecit” në GJKKO. Pesë ekspertë të thirrur nga gjykata për gjyqin kundër Fatmir Mediut po iu përgjigjen pyetjeve të mbrojtjes për aktekspertimin ekonomiko...

Zbardhen debatet për “Gërdecin”, gjyqtarja-mbrojtjes: E kryet misionin!; Avokati: Vazhdoni me telekomandimin

para një jave - Java News

Seanca e sotme ndaj ish-ministrit Fatmir Mediu në Gjykatën e Posaçme u shoqërua me debate të forta mes avokatëve edhe prokurorëve dhe avokatëve e gjykatës. Në vijimësi, gjykata refuzoi pyetjet e avokatëve...

“Gërdeci”/ Sot seanca për Mediun, merren në pyetje ekspertët që kanë përpiluar aktin ekonomiko-financiar

para një jave - BalkanWeb

Në seancën e sotme ndaj ish-ministrit Fatmir Mediu Gjykata e Posaçme po pyet ekspertet që kanë përpiluar aktin ekonomiko-financiar të dosjes “Gërdeci”. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana...

EMRAT/ Gjyqi ndaj Fatmir Mediut, 5 ekspertë thirren për t’u pyetur nga mbrojtja e ish-ministrit

para një jave - Top Channel

Pesë ekspertë të thirrur nga gjykata për gjyqin kundër Fatmir Mediut do t’ju përgjigjen gjatë ditës pyetjeve të mbrojtjes për aktekspertimin ekonomiko financiar, raporton për Top Channel Anila Hoxha. Ekspertët...

Gjyqi ndaj Fatmir Mediut, ish-ministri u drejtohet 5 ekspertëve të thirrur në seancë

para një jave - Bota Sot

Pesë ekspertë të thirrur nga gjykata për gjyqin kundër Fatmir Mediut do t’ju përgjigjen gjatë ditës pyetjeve të mbrojtjes për aktekspertimin ekonomiko financiar, raporton për Top Channel Anila Hoxha. Ekspertët...

GJKKO mblidhet për “Gërdecin”, edhe Mediu në sallë, ekspertët ekonomikë kërkojnë kohë për...

para një jave - Ora news

Çelet seanca gjyqësore në Gjykatën e Posaçme Anti-korrupsion në ngarkim të ish-ministrit të mbrojtjes Fatmir Mediu lidhur me shpërthimin tragjik të një "fabrike" për demontimin e armëve, 16 vite më parë...

Gjyqi për tragjedinë e Gërdecit/ Mediu u drejtohet 5 ekspertëve: Dua të di cila është përgjegjësia e…

para një jave - Gazeta Shqip

Pesë ekspertë të thirrur nga gjykata për gjyqin kundër Fatmir Mediut do t’ju përgjigjen gjatë ditës pyetjeve të mbrojtjes për aktekspertimin ekonomiko financiar, raporton për Top Channel Anila Hoxha. Ekspertët...

Çështja e Gërdecit, nis në GJKKO seanca ndaj ish-ministrit, Fatmir Mediu

para një jave - RTSH

Ka nisur në Gjykatën e Posaçme seanca në ngarkim të ish-ministrit të Mbrojtjes, Fatmir Mediu lidhur me çështjen e Gërdecit. Të pranishëm në seancë janë i pandehuri Mediu bashkë me dy avokatët e tii, Henrik...

Seanca ndaj Mediut, debate në sallë/ Avokati- Prokurorit Kraja: Mos bëj pyetje provokuese

para një jave - Opinion

Teksa po zhvillohet seanca në ngarkim të ish ministrit të mbrojtjes Fatmir Mediu i pandehur për masakrën e Gërdecit, kanë nisur debatet mes avokatit të Mediut, Ardian Visha për marrjen në pyetje të ekspertit...

“Gërdeci”/ Ekspertët: Na dërgoni pyetjet me shkrim, s’mund të biem dakord 5 veta për 2 sekonda

para një jave - Opinion

Në seancën e sotme ndaj ish-ministrit Fatmir Mediu, Gjykata e Posaçme ka marrë në pyetje ekspertet që kanë përpiluar aktin ekonomiko-financiar të dosjes “Gërdeci”. Seanca është shoqëruar me tensione, pasi...

Gërdeci / Pesë ekspertët “kyçin gojën” në Gjykatë, Mediu: Ku qëndron përgjegjësia ime?

para një jave - Java News

Akti-ekspertimi për shpërthimin tragjik të Gërdecit në 2008-ën, ka çuar 5 ekspertë në GJKKO, atje ku po japin sqarimet e tyre lidhur me mënyrën si është përcaktuar dëmi ekonomik. Edhe vetë ish-ministri...

EMRAT/ Gjyqi ndaj Fatmir Mediut, 5 ekspertë thirren për t’u pyetur nga mbrojtja e ish-ministrit

para një jave - Gazeta Shqip

Ka nisur seanca gjyqsore në Gjykatën e Posaçme Antikorrupsion në ngarkim të ish-ministrit të mbrojtjes Fatmir Mediu. Të pranishëm në sallë janë vetë i pandehuri bashkë me dy avokatët e tii, Henrik Ligori...

“Gërdeci”/ Nis seanca ndaj ish-ministrit të Mbrojtjes Fatmir Mediu, kush pritet të dëshmojë

para një jave - Vizion Plus

Çelet sot seanca gjyqsore në Gjykatën e Posaçme Antikorrupsion në ngarkim të ish-ministrit të Mbrojtjes, Fatmir Mediu. Të pranishëm në sallë janë vetë i pandehuri shoqërur nga dy avokatët e tii, Henrik...

“Gërdeci”, seanca ndaj ish-ministrit të Mbrojtjes Fatmir Mediu, ekspertët financiarë kërkojnë sërish kohë

para një jave - ABC News

Në gjykatën e Posaçme ka nisur procesi gjyqësor ndaj ish-ministrit të Mbrojtjes, Fatmir Mediu. Mësohet se këtë të mërkurë janë thirrur pesë ekspertë për të dhënë sqarime mbi aktin e ekspertimit ekonomiko-financiar....

Gjyqi ndaj Fatmir Mediut, 5 ekspertë thirren për t’u pyetur nga mbrojtja e ish-ministrit

para një jave - Syri

Pesë ekspertë të thirrur nga gjykata për gjyqin kundër Fatmir Mediut do t’ju përgjigjen gjatë ditës pyetjeve të mbrojtjes për aktekspertimin ekonomiko financiar. Ekspertët që janë në listë për të dëshmuar...

Gjyqi ndaj Fatmir Mediut, 5 ekspertë thirren për t’u pyetur nga mbrojtja e ish-ministrit

para një jave - Opinion

Teksa ka nisur seanca gjyqësorë në Gjykatën e Posaçme Antikorrupsion në ngarkim të ish ministrit të mbrojtjes Fatmir Mediu, mësohet se pesë ekspertë të thirrur nga gjykata do t’ju përgjigjen gjatë ditës...

“Akt-ekspertizat kanë një sërë shkeljesh”, avokati i Mediut pas përjashtimit: Gjykata na ndalonte të bëjmë pyetje, drejtësia me dy standarde

para një jave - FaxWeb

Avokati i ish-ministrit të Mbrojtjes Fatmir Mediu, Ardian Vishaj, në fjalën e tij për gazetarët ka folur për procesin gjyqësor të klientit të tij, që është në gjyq në lidhje me çështjen “Gërdeci”. Ai u...

“Gërdeci”, nis seanca ndaj ish-ministrit të Mbrojtjes Fatmir Mediu, të pranishëm edhe pesë ekspertë

para një jave - ABC News

Në gjykatën e Posaçme ka nisur procesi gjyqësor ndaj ish-ministrit të Mbrojtjes, Fatmir Mediu. Mësohet se këtë të mërkurë janë thirrur pesë ekspertë për të dhënë sqarime mbi aktin e ekspertimit ekonomiko-financiar....

“Nuk mund të biem dakord 5 veta për 2 sekonda”, GJKKO i merr në pyetje! Ekspertët e Gërdecit: Na i çoni me shkrim…

para një jave - Java News

Në seancën e sotme ndaj ish-ministrit Fatmir Mediu, Gjykata e Posaçme ka marrë në pyetje ekspertet që kanë përpiluar aktin ekonomiko-financiar të dosjes “Gërdeci”. Bexhet Zeqiri (aktualisht punonjës i...

Çfarë ndodhi në sallën e gjyqit? Avokati i Mediut u përjashtua pas përplasjes me avokatin e viktimave të Gërdecit, Visha: Gjykata na ndalonte të bënim pyetje

para një jave - Dosja.al

TIRANË - Në seancën e zhvilluar sot në GJKKO ndaj ish-ministrit Fatmir Mediu lidhur me çështjen "Gërdeci", nuk kanë munguar edhe debatet dhe përplasjet. Avokati i ish-ministrit Mediu, Ardian Visha, është...

Shtyhet seanca për “Gërdecin”, Mediu: Proces absurd, të bëhet akt ekspertim i ri

para një jave - Euronews

Seanca në ngarkim të ish-ministrit të mbrojtjes Fatmir Mediu, në lidhje me çështjen e Gërdecit është shtyrë për më 17 korrik ora 09:00. Nesër avokatët duhet të depozitojnë pyetjet me shkrim, duke ia vënë...

“Gërdeci”, nis seanca ndaj ish-ministrit të Mbrojtjes Fatmir Mediu, të pranishëm edhe pesë ekspert

para një jave - Lexo

Në gjykatën e Posaçme ka nisur procesi gjyqësor ndaj ish-ministrit të Mbrojtjes, Fatmir Mediu. Mësohet se këtë të mërkurë janë thirrur pesë ekspertë për të dhënë sqarime mbi aktin e ekspertimit ekonomiko-financiar....

"Gërdeci" /Shtyhet seanca ndaj Mediut, ekspertët kërkojnë kohë të njihen me aktin financiar

para një jave - Dosja.al

TIRANË- Gjykata e Poisaçme ka vendosur shtyrjen e seancë ndaj ish-ministrit Fatmir Mediu lidhur me çështjen "Gërdeci". Shkaku i shtyrjes së seancës ishte kërkesa e ekspertëve të thirrrur për të dëshmuar,...

Gërdeci/ Mediu u drejtohet 5 ekspertëve: Dua të di kush janë përgjegjësitë e mia

para një jave - FaxWeb

Pesë ekspertë të thirrur nga gjykata për gjyqin kundër Fatmir Mediut do t’ju përgjigjen gjatë ditës pyetjeve të mbrojtjes për aktekspertimin ekonomiko financiar. Gjatë seancës gjyqësore që po zhvillohet...

Seanca për Gërdecin në GJKKO, Mediu pyet ekspertët e thirrur për të dëshmuar: Cili është dëmi ekonomik nga urdhrat e Ministrit?

para një jave - Dosja.al

TIRANË - Në seancë gjyqësore që po zhvillohet në GJKKO janë thirrur edhe 5 ekspertë që do t'i përgjigjen pyetjeve të avokatë mbrojtës të ish-ministrit lidhur me aktekspertimin ekonomiko financiar. Në sallën...

Seanca në GJKKO ndaj Mediut/ Debate mes avokatit të ish-ministrit dhe gjyqtares! Visha: Nuk më ndaloni dot të pyes ekspertin për procedurë

para një jave - Dosja.al

TIRANË - Ditën e sotme në Gjykatën e Posaçme Antikorrupsion po zhvillohet seanca gjyqësore në ngarkim të ish-ministrit Fatmir Mediu për çështjen "Gërdeci". Sipas raportimeve, në sallën e gjyqit ka pasur...

Gërdeci/ Mediu pyet ekspertët e thirrur për të dëshmuar: Cili është dëmi ekonomik nga urdhrat e Ministrit?

para një jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Në seancë gjyqësore që po zhvillohet në GJKKO janë thirrur edhe 5 ekspertë që do t’i përgjigjen pyetjeve të avokatë mbrojtës të ish-ministrit lidhur...

“U tha, jeni shkencëtarë”- Tensione në gjyqin e Mediut, avokatët debat me ekspertët

para një jave - Euronews

Në Gjykatën e Posaçme Antikorrupsion po mbahet këtë të mërkurë seanca në ngarkim të ish-ministrit të mbrojtjes Fatmir Mediu, në lidhje me çështjen e Gërdecit. Të pranishëm në sallë, krahës palës mbrojtëse...

Seanca ndaj Mediut, debate mes Ardian Vishës dhe gjyqtares!

para një jave - FaxWeb

Në Gjykatën e Posaçme Antikorrupsion po zhvillohet seanca në ngarkim të ish ministrit të mbrojtjes Fatmir Mediu i pandehur për masakrën e Gërdecit. Gjatë seancës ka pasur debate mes avokatit të Mediut,...

Masakra e Gërdecit, nis në GJKKO seanca ndaj ish-ministrit Fatmir Mediu

para një jave - FaxWeb

Nis seanca gjyqësorë në Gjykatën e Posaçme Antikorrupsion në ngarkim të ish ministrit të mbrojtjes Fatmir Mediu. Të pranishëm në sallë janë vetë i pandehuri bashkë me dy avokatët e tii, Henrik Ligori dhe...

“Gërdeci”/ Nis në GJKKO seanca ndaj ish-ministrit Fatmir Mediu

para një jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Në Gjykatën e Posaçme ka nisur seanca gjyqësore ndaj ish-ministrit të mbrojtjes Fatmir Mediu. Të pranishëm në sallë janë vetë i pandehuri bashkë...

"Gërdeci"/ Nis në GJKKO seanca ndaj ish-ministrit Fatmir Mediu

para një jave - Dosja.al

TIRANË - Në Gjykatën e Posaçme ka nisur seanca gjyqësore ndaj ish-ministrit të mbrojtjes Fatmir Mediu. Të pranishëm në sallë janë vetë i pandehuri bashkë me dy avokatët e tii, Henrik Ligori dhe Ardian...

‘Gërdeci’/ Nis në GJKKO seanca ndaj ish-ministrit Fatmir Mediu

para një jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Nis seanca gjyqësorë në Gjykatën e Posaçme Antikorrupsion në ngarkim të ish-ministrit të mbrojtjes Fatmir Mediu. Të pranishëm në sallë janë vetë...

‘Gërdeci”| Nis seanca gjyqësore ndaj Fatmir Mediut, kush janë të pranishëm në sallë

para një jave - Euronews

Ka nisur seanca gjyqsore në Gjykatën e Posaçme Antikorrupsion në ngarkim të ish-ministrit të mbrojtjes Fatmir Mediu. Të pranishëm në sallë janë vetë i pandehuri bashkë me dy avokatët e tii, Henrik Ligori...

A është kjo mami më seksi e showbizzit shqiptar?

para një jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Këngëtarja e njohur Nora Istrefi, vazhdon të jetë një nga vajzat më në formë të showbizit shqiptar, ajo mbetet një emër shumë i lakuar në media...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK