Operacioni ‘Territori i pastër’/ Asgjësohen mbi 3 mijë bimë kanabisi, në kërkim autorët

para 6 dite - Bota Sot

Policia ka asgjësuar 3561 bimë kanabisi në Shkodër. Kanabisi është zbuluar në fshatrat e njësive administrative Pult dhe Shalë në kuadër të operacionit ‘Territori i pastër’. Njoftimi i Policisë: Shkodër/Vijon...

Asgjësohen 3561 bimë narkotike në fshatrat Pult dhe Shalë të Shkodrës

para 6 dite - Ora news

Policia në Shkodër ka vijuar operacionin e koduar “Territori i pastër”. Efektivët e qytetit verior kanë asgjësuar në total 3561 bimë narkotike në fshatrat Pult dhe Shalë. “Shkodër/Vijon intensivisht megaoperacioni...

Kultivoi 900 bimë kanabisi mes arave me misër, vihet në pranga 61-vjeçari në Kurbin

para 6 dite - Gazeta Tema

Policia e Kurbinit ka kapur dhe vënë në pranga një 61-vjeçar, autor i dyshuar i kultivimit të bimëve narkotike. 61-vjeçari dyshohet se ka kultivuar në një sipërfaqe toke në pronësi të tij, të mbjellë me...

Operacioni ‘Territori i pastër’, asgjësohen 3561 bimë kanabisi në Shkodër, nuk dihen autorët

para 6 dite - Syri

Policia ka asgjësuar 3561 bimë kanabisi në Shkodër. Kanabisi është zbuluar në fshatrat e njësive administrative Pult dhe Shalë në kuadër të operacionit ‘Territori i pastër’. Njoftimi i Policisë: Shkodër/Vijon...

“Territor i pastër”/ Asgjësohen 3561 bimë narkotike në fshatrat Pult dhe Shalë të Shkodrës

para 6 dite - BalkanWeb

Policia në Shkodër ka vijuar operacionin e koduar “Territori i pastër”. Efektivët e qytetit verior kanë asgjësuar në total 3561 bimë narkotike në fshatrat Pult dhe Shalë. “Shkodër/Vijon intensivisht megaoperacioni...

EMRI/ Kultivoi 900 bimë kanabis dhe vodhi energjinë elektrike, arrestohet 61-vjeçari në Kurbin

para 6 dite - Ora news

Arrestohet një 61-vjeçar në Kurbin. Mësohet se 61-vjeçari Pashk Gjeta, kishte kultivuar në një sipërfaqe toke të mbjellë më misër, rreth 900 bimë kanabis. Gjithashtu mësohet se Gjeta kishte krijuar lidhje...

Kultivoi 900 bimë kanabisi mes arave me misër, vihet në pranga 61-vjeçari. Kishte krijuar edhe një lidhje të paligjshme të energjisë elektrike

para 6 dite - Panorama

Policia e Kurbinit ka kapur dhe vënë në pranga një 61-vjeçar, autor i dyshuar i kultivimit të bimëve narkotike. Ky shtetas po ashtu kishte krijuar një lidhje të paligjshme të energjisë elektrike për të...

Vijon operacioni “Territor i pastër” në Shkodër, asgjësohen 3561 bimë kanabisi

para 6 dite - ABC News

Vijon operacioni kombëtar i koduar “Territor i pastër”, ku në Shkodër u gjetën dhe asgjesuan 3561 bimë kanabisi. Sipas informacioneve të policisë, bimët e kanabisit ishin kultivuar në fshatrat e e Pult-it...

Mbolli qindra bimë kanabis, përfundon në pranga 61-vjeçari në Kurbin

para 6 dite - BalkanWeb

Kurbin/Kontrolle intensive të territorit dhe hetime proaktive, në kuadër të planit operacional kombëtar të koduar “Territor i pastër”. Finalizohet operacioni policor i koduar “Corn”, për goditjen e një...

Sekuestrohen 600 gramë kanabis në Lazarat, arrestohet një person

para 6 dite - Zhurnal

17 Një person është vënë në pranga në Lazarat pasi është kapur me një sasi prej 600 gramësh kanabis sativa. Në pranga është vënë shtetasi me iniciale A. P.. Ai dyshohet se ka kultivuar në oborrin e banesës...

Mbolli bimë narkotike në mes të misrit, arrestohet 61-vjeçari në Kurbin

para 6 dite - Vizion Plus

Policia ka asgjësuar 900 bimë kanabis në Kurbin. Bimët narkotike ishin kultivuar nga një 61-vjeçar, i cili i kishte mbjellur në mes të misrave, për t’i shpëtuar kontrolleve të policisë. Po ashtu, 61-vjeçari...

EMRI/ Mes tokës me misër kishte mbjellë kanabis, pranga 61-vjeçarit në Kurbin

para 6 dite - ABC News

61-vjeçari, Pashk Gjeta është arrestuar këtë të mërkurë në Kurbin. Sipas informacioneve të policisë, Gjata është autori i dyshuar i kultivimit të kanabisit në një sipërfaqe ku kishte mbjellë misër. Ky...

Emri/ Mes tokës me misër kishte mbjellë kanabis, një i arrestuar në Kurbin

para 6 dite - Opinion

61-vjeçari, Pashk Gjeta është arrestuar këtë të mërkurë në Kurbin. Sipas informacioneve të policisë, Gjata është autori i dyshuar i kultivimit të kanabisit në një sipërfaqe ku kishte mbjellë misër. Ky...

EMRI/ Asgjësohen 900 bimë narkotike cannabis sativa, në pranga 61-vjeçari

para 6 dite - Syri

Asgjësohen 900 bimë narkotike cannabis sativa, në pranga 61-vjeçari Pashk Gjeta. Njoftimi i policisë: Në zbatim të masave të përcaktuara në planin operacional kombëtar “Territor i pastër”, për parandalimin,...

Sekuestrohen 600 gramë kanabis në Lazarat, arrestohet një person

para 6 dite - Java News

Një person është vënë në pranga në Lazarat pasi është kapur me një sasi prej 600 gramësh kanabis sativa. Në pranga është vënë shtetasi me iniciale A. P.. Ai dyshohet se ka kultivuar në oborrin e banesës...

Kultivonte kanabis në oborrin e banesës, një i arrestuar në Lazarat. Ja çfarë iu sekuestrua

para 6 dite - Panorama

Policia e Gjirokastrës ka kapur dhe ka vënë në pranga një shtetas në Lazarat, pasi kultivonte bimë kanabisi në oborrin e banesës. I arrestuar bëhet me dije se është me precedentë të mëparshëm penal për...

Mbolli kanabis në oborrin e shtëpisë, një në pranga në Lazarat, çfarë iu gjet në banesë

para 6 dite - BalkanWeb

Një person ka përfunduar në prangat e policisë në Lazarat. Policia njofton se ky person kishte mbjellë bimë kanabisi në oborrin e shtëpisë së tij. Në vijim të kontrolleve, në banesën e këtij shtetasi,...

Kishte mbushur oborrin e banesës me kanabis, arrestohet një person në Lazarat

para 6 dite - Vizion Plus

Një1 shtetas që kishte kultivuar bimë cannabis sativa, në oborrin e banesës së tij, në Lazarat, ka rënë në pranga. Ai po ashtu posedonte 600 gramë cannabis sativa, në banesë. I arrestuari është me precedent...

Aksion i policisë në Lazarat/ Arrestohet një person për kultivim të kanabisit

para 6 dite - Indeks online

Në zbatim të masave të përcaktuara në planet operacionale kombëtare “Territor i pastër” dhe “Tempulli”, për goditjen e veprimtarive kriminale në fushën e narkotikëve, shërbimet e Komisariatit të Policisë...

Mbolli kanabis në oborrin e shtëpisë, një në pranga në Lazarat, çfarë iu gjet në banesë

para 6 dite - Syri

Një person ka përfunduar në prangat e policisë në Lazarat. Policia njofton se ky person kishte mbjellë bimë kanabisi në oborrin e shtëpisë së tij. Në vijim të kontrolleve, në banesën e këtij shtetasi,...

3561 bimë kanabisi të kultivuara në Shkodër, autorët ende të paidentifikuar

para 6 dite - FaxWeb

Gjenden në fshatin Pult dhe Shalë të Shkodrës 3561 bimë kanabisi të kultivuara. Mësohet se pasi u gjetën, bimët narkotike u asgjësuan nga Policia. Kultivuesit nuk janë identifikuar ende, ndaj vijon puna...

Gjenden 3561 bimë kanabisi të kultivuara në Shkodër, autorët ende të paidentifikuar

para 6 dite - Dosja.al

SHKODËR- Gjenden në fshatin Pult dhe Shalë të Shkodrës 3561 bimë kanabisi të kultivuara. Mësohet se pasi u gjetën, bimët narkotike u asgjësuan nga Policia. Kultivuesit nuk janë identifikuar ende, ndaj...

EMRI/ Kultivoi 900 bimë kanabis dhe vodhi energjinë elektrike, arrestohet 61-vjeçari në Kurbin

para 6 dite - Dosja.al

KURBIN- Arrestohet një 61-vjeçar në Kurbin. Mësohet se 61-vjeçari Pashk Gjeta, kishte kultivuar në një sipërfaqe toke të mbjellë më misër, rreth 900 bimë kanabis. Gjithashtu mësohet se Gjeta kishte krijuar...

Asgjësohen 900 bimë narkotike cannabis sativa, arrestohet në Kurbin 61-vjeçari

para 6 dite - FaxWeb

Në Kurbin janë asgjesuar 900 bimë narkotike cannabis sativa. Në pranga ka rënë 61-vjeçari me iniciale P.Gj. Ky shtetas dyshohet se ka kultivuar në një sipërfaqe toke në pronësi të tij, të mbjellë me misër,...

Iu gjet kanabis në banesë, arrestohet një person një Lazarat

para 6 dite - Arbresh

Një person është arrestuar nga policia e Gjirokastrës pasi kishte kultivuar bimë cannabis sativa, në oborrin e banesës së tij, në Lazarat, si dhe posedonte 600 gramë cannabis sativa, në banesë. Në kuadër...

Kishte mbjellë kánabis në oborrin e shtëpisë, arrestohet një person në Lazarat

para 6 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Një person ka përfunduar në prangat e policisë në Lazarat. Shtetasi me iniciale A. P. mësohet se kishte mbjellë bimë kanabisi në oborrin e shtëpisë...

Asgjësohen 900 bimë kanabis në Kurbin, arrestohet 61-vjeçari

para 6 dite - Euronews

900 bimë narkotike cannabis sativa janë asgjësuar në Kurbin, pas kontrolleve intensive të territorit. Përmes një njoftimi Policia bën të ditur se në pranga ka rënë një 61-vjeçar, si autori i dyshuar i...

Mbolli bimë kanabisi në oborrin e shtëpisë, arrestohet në flagrancë një person në Lazarat

para 6 dite - Dosja.al

LAZARAT- Arrestohet në flagrancë një person në Lazarat të Gjirokastrës. Mësohet se A.P, kishte kultivuar në oborrin e shtëpisë 10 bimë kanabis, të cilat u asgjësuan. Gjithashtu pas kontrollit në shtëpinë...

Lazarat/ Mbolli kanabis në oborrin e shtëpisë, një në pranga

para 6 dite - FaxWeb

Gjirokastër/Kontrolle intensive të territorit, në kuadër të planeve operacionale kombëtare të koduara “Territor i pastër” dhe “Tempulli”, për goditjen e veprimtarive kriminale në fushën e narkotikëve....

Iu gjet kanabis në banesë, arrestohet një person një Lazarat

para 6 dite - Euronews

Një person është arrestuar nga policia e Gjirokastrës pasi kishte kultivuar bimë cannabis sativa, në oborrin e banesës së tij, në Lazarat, si dhe posedonte 600 gramë cannabis sativa, në banesë. Në kuadër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK