Komisioni TIMS/ Salianji u drejtohet socialistëve: Mos u fshihni si struci, disa dëshmi në Komision të jenë publike

para një jave - Albeu

Vazhdojnë debatet në Komisionin Hetimor për nxjerrjen e të dhënave të sistemit TIMS. Ervin Salianji, u shpreh se anëtarët e PS të Komisionit Hetimor, nuk duhet të fshihen si struci. Ai tha gjithashtu,...

Debat mes deputetëve të PS dhe PD në komisionin e sistemit TIMS

para një jave - Gazeta Express

Me debate mes deputetëve të opozitës dhe atyre të mazhorancës është zhvilluar edhe këtë të mërkurë mbledhja e Komisionti Hetimor për ndërhyrjet në sistemin TIMS. Sot do të merren në pyetje 6 zyrtarë të...

‘Mos u fshihni si struci’/ Salianji: Disa dëshmi në Komision të jenë publike, nuk përbëjnë sekret shtetëror

para një jave - Syri

Vazhdojnë debatet në Komisionin Hetimor për nxjerrjen e të dhënave të sistemit TIMS. Salianji tha se anëtarët e PS të Komisionit Hetimor nuk duhet të fshihen si struci. Ai tha se nuk ka ndonjë sekret shtetëror...

“Mos u fshihni si struci”/ Salianji: Disa dëshmi në Komision të jenë publike, nuk përbëjnë sekret shtetëror. Përgjigja e Qefal...

para një jave - BalkanWeb

Vazhdojnë debatet në Komisionin Hetimor për nxjerrjen e të dhënave të sistemit TIMS. Salianji tha se anëtarët e PS të Komisionit Hetimor nuk duhet të fshihen si struci. Ai tha se nuk ka ndonjë sekret shtetëror...

Tensione në Komisionin Hetimor për të dhënat e TIMS/ Salianji-Gogut: Po kërceni përpjetë nga mali i paligjshmërisë. Anëtarët e...

para një jave - BalkanWeb

Mes tensioneve dhe debateve ka vijuar Komisioni Hetimor për të dhënat e TIMS. Kryetari i Komisionit Hetimor për të dhënat e TIMS, Ervin Salianji iu drejtua anëtarëve të PS-së në komision, duke iu thënë...

Nis mbledhja e Komisionit Hetimor për TIMS, Salianji lexon vendimin e Kushtetueses, ja çfarë do të ndodhë me seancat që u mban...

para një jave - BalkanWeb

Ka nisur mbledhjen Komisioni hetimor për të dhënat e TIMS. Kryetari i komisionit Ervin Salianji u shpreh se mazhoranca ka penguar transparencën duke mbajtur mbledhje me dyer të mbyllura. “Çdo mbledhje...

Mblidhet TIMS-i, Salianji pas vendimit të Kushtetueses: Mbledhjet me dyer të mbyllura duhet të zbardhen, ose të ripyeten dëshmitarët

para një jave - Ora news

Ka nisur mbledhjen Komisioni hetimor për të dhënat e TIMS. Kryetari i komisionit Ervin Salianji u shpreh se mazhoranca ka penguar transparencën duke mbajtur mbledhje me dyer të mbyllura. “Çdo mbledhje...

Tensione në Komisionin për “TIMS”, deputetja e PS-së largohet nga salla! Salianji: Le të ikin! Të kërcejnë, të bëjnë ç’të duan!

para një jave - Panorama

Mbledhja e Komisionit Hetimor Parlamentar për Sistemin Tims është ndërprerë për 5 minuta pas tensioneve mes deputeve të opozitës dhe maxhorancës. Deputetja e PS-së, Blerina Gjylameti ka kërkuar fjalën,...

Kushtetuesja rrëzoi PS, Salianji ironizon maxhorancën për “TIMS”: Rrini me kokën ulur, jo si shumica që vjedhin dhe e mbajnë kokën lart

para një jave - Panorama

Ervin Salianji, kryetari i Komisionit Hetimor Parlamentar për sistemin Tims, ka reaguar pasi Kushtetuesja rrëzoi PS-në për ligjin e ri të komisioneve hetimore. Ervin Salianji ironizoi maxhorancën, teksa...

Tensione në mbledhjen e Komisionit Hetimor/ Deputetja socialiste largohet pas debatit, Salianji: Le të kërcejnë…

para një jave - Gazeta Shqip

Ka nisur me debate dhe tensione të forta mbledhja e sotme e Komisionit Hetimor, për sistemin TIMS. Fillimisht ka qenë deputetja socialiste Blerina Gjylameti, e cila është përplasur me drejtuesin e komisionit,...

Komisioni Hetimor për TIMS/ Salianji përplaset me Gogun, deputetët e PS largohen nga salla

para një jave - Gazeta Tema

Ka nisur me debate mbledhja e sotme e Komisionit hetimor mbi trajtimin e të dhënave të sistemeve tims. Që në nisje të komisionit deputetët e PS janë larguar nga salla, pasi i kanë kërkuar fjalën kryetarit...

Debat mes deputetëve të PS dhe PD në komisionin e sistemit TIMS, Salianji-socialistëve: Ikni nga karriget, siç do u heq populli

para një jave - Vizion Plus

Komisioni hetimor për ndërhyrjet në sistemin TIMS ka vijuar edhe këtë të mërkurë me debate, mes deputetëve të opozitës dhe atyre të mazhorancës. Sot do të merren në pyetje 6 zyrtarë të lartë, të cilët...

Debate në komisionin e ‘TIMS’, deputetët e PS largohen nga salla

para një jave - Opinion

Që në nisje të mbledhja e Komisionit Hetimor ka nisur me debate mbi trajtimin e të dhënave të sistemeve tims. Deputetët e PS janë larguar nga salla, pasi i kanë kërkuar fjalën kryetarit të komisionit Ervin...

Komisioni për TIMS/ Salianji lexon vendimin e Kushtetueses, ja ç'do ndodhë me seancat që u mbajtën me dyer të mbyllura

para një jave - Syri

Ka nisur mesditën e sotme mbledhjen Komisioni Hetimor Parlamentar për të dhënat e TIMS. Kryetari i komisionit, Ervin Salianji, u shpreh se mazhoranca ka penguar transparencën duke mbajtur mbledhje me dyer...

Nis mbledhja e Komisionit Hetimor për TIMS, Salianji: Për mbledhjet me dyer të mbyllura duhet të zbardhen procesverbalet ose të ripyeten dëshmitarët

para një jave - Opinion

Teksa ka nisur mbledhjen Komisioni hetimor për të dhënat e TIMS, kryetari i komisionit Ervin Salianji u shpreh se mazhoranca ka penguar transparencën duke mbajtur mbledhje me dyer të mbyllura. Ai theksoi...

Nga drejtori i përgjithshëm i Pastrimit të Parave, tek ai i Doganave, kush janë zyrtarët e lartë që do të dëshmojnë për ndërhyrjet në sistemin TIMS

para një jave - Vizion Plus

Këtë të mërkurë, datë 10 korrik 2024, do të jenë edhe 6 zyrtarë të tjerë, të cilët do të dëshmojnë në komisionin hetimor për ndërhyrjet në sistemin TIMS. Komisioni i drejtuar nga demokratik Ervin Salianji,...

“Mos u fshihni si struci”/ Salianji: Disa dëshmi në Komision të jenë publike, nuk përbëjnë sekret shtetëror

para një jave - FaxWeb

Vazhdojnë debatet në Komisionin Hetimor për nxjerrjen e të dhënave të sistemit TIMS. Salianji tha se anëtarët e PS të Komisionit Hetimor nuk duhet të fshihen si struci. Ai tha se nuk ka ndonjë sekret shtetëror...

Debate në mbledhjen e Komisionit për TIMS/ Gjylameti largohet nga salla, Salianji: Le të iki

para një jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Janë zhvilluar debate në mbledhjen e Komisionit Hetimor për rrjedhjen e të dhënave nga sistemi TIMS. Shkak i debati ishte radha e anëtarëve të...

Tims/ Debate në komision, largohen deputetët e PS

para një jave - FaxWeb

Ka nisur me debate mbledhja e sotme e Komisionit hetimor mbi trajtimin e të dhënave të sistemeve tims. Deputetët e PS janë ngritur nw larguar nga salla, ndërsa i kanë kërkuar kryetarit të komisionit Ervin...

Komisioni Hetimor i TIMS/ Çfarë do të ndodhë me mbledhjet me dyer të mbyllura? Salianji: Mazhoranca ka penguar transparencën

para një jave - Dosja.al

TIRANË - Ditën e sotme po zhvillohet mbledhja e radhës e Komisionit Hetimor të ngritur për hetimin e rrjedhjes së të dhënave nga sistemi TIMS. Kryetari i këtij komisioni, Ervin Salianji e nisi mbledhjen...

Debate në mbledhjen e Komisionit për TIMS/ Gjylameti largohet nga salla, Salianji: Le të iki, le të kërcejnë, të bëjnë çfarë të duan!

para një jave - Dosja.al

TIRANË - Janë zhvilluar debate në mbledhjen e Komisionit Hetimor për rrjedhjen e të dhënave nga sistemi TIMS. Shkak i debati ishte radha e anëtarëve të Komisionit për të mbajtur fjalën në seancë. “E kam...

Nis mbledhja e Komisionit Hetimor për TIMS, Salianji lexon vendimin e Kushtetueses, ja çfarë do të ndodhë

para një jave - FaxWeb

Ka nisur mbledhjen Komisioni hetimor për të dhënat e TIMS. Kryetari i komisionit Ervin Salianji u shpreh se mazhoranca ka penguar transparencën duke mbajtur mbledhje me dyer të mbyllura. “Çdo mbledhje...

“Keni nëna, keni motra”/ Debate në Komisionin TIMS, mazhoranca largohet nga mbledhja

para një jave - Euronews

Mbledhja e Komisionit Hetimor për sistemin TIMS është shoqëruar me debate mes përfaqësuesve të mazhorancës dhe opozitës. Deputetet e PS kanë kërkuar 5 minuta pushim dhe janë larguar nga mbledhja për shkak...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK