Peci e Kurti në Malishevë, tregojnë se “u ba buka e mot-motit”

para 6 dite - Zeri

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, ka shpërndarë një fotografi me kryeministrin Albin Kurti, nga arat e Malishevës ku po ndjekin nga afër procesin e korrje-shirjeve. Nga...

Peci publikon foto me Kurtin: U ba buka e mot-motit

para 6 dite - GazetaBlic

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci kanë zhvilluar vizitë tek një fermer në Bubavec të Malishevës. Peci në llogarinë e tij në Facebook...

Kurti bashkë me Pecin në Malishevë: U ba buka e mot-motit

para 6 dite - Reporteri

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti bashkë me Ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci kanë vizituar një fermer në Malishevë ditën e sotme, shkruan Reporteri.net. Ka qenë ministri...

Kurti e Peci me maica speciale në një arë me grurë: “Për bukën e mot-motit”, “U ba buka e mot-motit”

para 6 dite - Gazeta Express

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, ka publikuar një fotografi me kryeministrin Albin Kurti, nga një arë me grurë. “U ba buka e mot-motit!”, ka qenë përshkrimi që i ka vendosur kësaj fotografie ministri,...

Peci publikon foto me Kurtin: U ba buka e mot-motit

para 6 dite - Klan Kosova

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci kanë zhvilluar vizitë tek një fermer në Bubavec të Malishevës. Peci në llogarinë e tij në Facebook...

“Për bukën e motmotit”: Kurti hip në kombajë për korrje-shirje

para 6 dite - Klan Kosova

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar sot vizitë tek një fermer në Bubavec të Malishevës. Këtë vizitë ai e bëri bashkë me ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Pecin....

Kurti e Peci me maica speciale në një arë me grurë: “Për bukën e mot-motit”, “U ba buka e motit”

para 6 dite - Bota Sot

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, ka publikuar një fotografi me kryeministrin Albin Kurti, nga një arë me grurë. “ U ba buka e mot-motit! ”, ka qenë përshkrimi që i ka vendosur kësaj fotografie ministri,...

“Për bukën e motmotit”: Kurti i hip kombajnës për korrje-shirje

para 6 dite - Zeri

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar sot vizitë tek një fermer në Bubavec të Malishevës. Këtë vizitë ai e bëri bashkë me ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Pecin....

Kurti e Peci me maica speciale në një arë me grurë: “U ba buka e motit”

para 6 dite - OraInfo

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, ka publikuar një fotografi me kryeministrin Albin Kurti, nga një arë me grurë. “U ba buka e mot-motit!”, ka qenë përshkrimi që i ka vendosur kësaj fotografie ministri.

Kurti në Malishevë, i hip kombajës për korrje-shirje

para 6 dite - Indeks online

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar vizite tek një fermer në Bubavec të Malishevës, bashkë me ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci. Siç bëjnë rëndom kryeministrat...

Peci publikon foto me Kurtin: U ba buka e mot-motit

para 6 dite - Infokusi

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci kanë zhvilluar vizitë tek një fermer në Bubavec të Malishevës. Peci në llogarinë e tij në Facebook...

“Për bukën e motmotit”: Kurti hip në kombajë për korrje-shirje

para 6 dite - Lajmi.net

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar sot vizitë tek një fermer në Bubavec të Malishevës. Këtë vizitë ai e bëri bashkë me ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Pecin....

Kryeministri Albin Kurti i hipë kombajës në Malishevë, gjatë një vizite tek një fermer

para 6 dite - Infokusi

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar vizite tek një fermer në Bubavec të Malishevës, bashkë me ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci. Siç bëjnë rëndom kryeministrat...

Kurti e Peci pa u korrur as gjysma e sipërfaqeve: U ba buka e motmotit

para 6 dite - Periskopi

Kurti e Peci pa u korrur as gjysma e sipërfaqeve: U ba buka e motmotit 10 Jul, 12:28 Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, ka publikuar një fotografi me kryeministrin Albin Kurti, nga një arë me grurë. “U...

https://syri.mk/nuk-u-be-minister-bilall-kasami-tregon-pse-vendosi-te-mbetet-kryetar-i-komunes-se-tetoves/

para 6 dite - Syri.mk

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti bashkë me Ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci kanë vizituar një fermer në Malishevë ditën e sotme, shkruan Reporteri.net. Ka qenë ministri...

“Për bukën e motmotit”: Kurti hip në kombajë për korrje-shirje

para 6 dite - Arbresh

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar sot vizitë tek një fermer në Bubavec të Malishevës. Këtë vizitë ai e bëri bashkë me ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Pecin....

“U ba buka e mot-motit”, Kurti e Peci në Malishevë

para 6 dite - Arbresh

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar vizite tek një fermer në Bubavec të Malishevës, bashkë me ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci.

Kurti në Malishevë, i hip kombajës për korrje-shirje

para 6 dite - Fakti Ditor

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar vizite tek një fermer në Bubavec të Malishevës, bashkë me ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci. Siç bëjnë rëndom kryeministrat...

“Për bukën e motmotit”: Kurti hip në kombajë për korrje-shirje

para 6 dite - Klan Macedonia

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar sot vizitë tek një fermer në Bubavec të Malishevës. Këtë vizitë ai e bëri bashkë me ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Pecin....

Peci e Kurti në Malishevë, tregojnë se “u ba buka e mot-motit”

para 6 dite - Ekonomia Online

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, ka shpërndarë një fotografi me kryeministrin Albin Kurti, nga arat e Malishevës ku po ndjekin nga afër procesin e korrje-shirjeve, raporton...

‘Për bukën e motmotit’, Kurti i hip kombajës për korrje-shirje (foto)

para 6 dite - Epoka e Re

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar një vizitë tek një fermer në Bubavec të Malishevës, bashkë me ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci. Siç bëjnë rëndom kryeministrat...

Peci e Kurti në Malishevë, tregojnë se “u ba buka e mot-motit”

para 6 dite - Gazeta10

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, ka shpërndarë një fotografi me kryeministrin Albin Kurti, nga arat e Malishevës ku po ndjekin nga afër procesin e korrje-shirjeve, raporton...

“Për bukën e motmotit”: Kurti i hip kombajës për korrje-shirje

para 6 dite - Ekonomia Online

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar vizite tek një fermer në Bubavec të Malishevës, bashkë me ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, raporton Ekonomia Online....

Kurti në Malishevë, i hip kombajës për korrje-shirje

para 6 dite - Revista Kosovarja

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar vizite tek një fermer në Bubavec të Malishevës, bashkë me ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci. Siç bëjnë rëndom kryeministrat...

A është siguruar buka e motmotit? Mullistët: Herët për shifra, nuk sigurohen 300 mijë tonët që i duhen Kosovës

para një jave - Gazeta Express

Rendimenti i grurit është rritur padyshim sivjet, por as a do të arrihet të mbulohet konsumi vjetor mbetet të shihet pas përfundimit të korrje-shirjeve. Për ministrin Faton Peci, kjo është punë e kryer:...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK