Microsoft thuhet se po detyron punonjësit e saj në Kinë të ndalojnë përdorimin e telefonave Android për punë

para 7 dite - Zhurnal

3 Microsoft thuhet se po kërkon nga të gjithë punonjësit me bazë në Kinë që të përdorin vetëm iPhone për punë, duke filluar nga shtatori. Kështu shkruajnë mediat e huaja, duke cituar një memo të brendshme,...

Microsoft po detyron punonjësit e saj në Kinë të ndalojnë përdorimin e telefonave Android për punë?

para 7 dite - Bota Sot

Microsoft thuhet se po kërkon nga të gjithë punonjësit me bazë në Kinë që të përdorin vetëm iPhone për punë, duke filluar nga shtatori. Kështu shkruajnë mediat e huaja, duke cituar një memo të brendshme,...

Microsoft thuhet se po detyron punonjësit e saj në Kinë të ndalojnë përdorimin e telefonave Android për punë

para 7 dite - Syri

Microsoft thuhet se po kërkon nga të gjithë punonjësit me bazë në Kinë që të përdorin vetëm iPhone për punë, duke filluar nga shtatori. Kështu shkruajnë mediat e huaja, duke cituar një memo të brendshme,...

Microsoft thuhet se po detyron punonjësit e saj në Kinë të ndalojnë përdorimin e telefonave Android për punë

para 7 dite - Telegrafi

Microsoft thuhet se po kërkon nga të gjithë punonjësit me bazë në Kinë që të përdorin vetëm iPhone për punë, duke filluar nga shtatori. Kështu shkruajnë mediat e huaja, duke cituar një memo të brendshme,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK