Një shkollë britanike 'do t’i bëjë detyrojë' studentët të përdorin telefona të vjetër Nokia

para një jave - Syri

=Shumë rrethe shkollore kanë vendosur ndalime të smartfonëve për nxënësit gjatë ditës së shkollës, por një shkollë britanike e ka bërë një hap më tej. Në fakt, ajo nuk ka bërë një hap para, por një hap...

Një shkollë britanike “do t’i bëjë detyrojë” studentët të përdorin telefona të vjetër Nokia

para një jave - Bota Sot

Shumë rrethe shkollore kanë vendosur ndalime të smartfonëve për nxënësit gjatë ditës së shkollës, por një shkollë britanike e ka bërë një hap më tej. Në fakt, ajo nuk ka bërë një hap para, por një hap...

Një shkollë britanike “do t’i bëjë detyrojë” studentët të përdorin telefona të vjetër Nokia

para një jave - Zhurnal

9 Shumë rrethe shkollore kanë vendosur ndalime të smartfonëve për nxënësit gjatë ditës së shkollës, por një shkollë britanike e ka bërë një hap më tej. Në fakt, ajo nuk ka bërë një hap para, por një hap...

Një shkollë britanike “do t’i bëjë detyrojë” studentët të përdorin telefona të vjetër Nokia

para një jave - Telegrafi

Shumë rrethe shkollore kanë vendosur ndalime të smartfonëve për nxënësit gjatë ditës së shkollës, por një shkollë britanike e ka bërë një hap më tej. Në fakt, ajo nuk ka bërë një hap para, por një hap...

Një shkollë britanike “do t’i detyrojë” studentët të përdorin telefona të vjetër Nokia

para një jave - Zeri

Shumë rrethe shkollore kanë vendosur ndalime të smartfonëve për nxënësit gjatë ditës së shkollës, por një shkollë britanike e ka bërë një hap më tej. Në fakt, ajo nuk ka bërë një hap para, por një hap...

Një shkollë britanike “do t’i detyrojë” studentët të përdorin telefona të vjetër Nokia

para një jave - ATV Live

Shumë rrethe shkollore kanë vendosur ndalime të smartfonëve për nxënësit gjatë ditës së shkollës, por një shkollë britanike e ka bërë një hap më tej. Në fakt, ajo nuk ka bërë një hap para, por një hap...

Një shkollë britanike “do t’i bëjë detyrojë” studentët të përdorin telefona të vjetër Nokia

para një jave - Pressonline

Shumë rrethe shkollore kanë vendosur ndalime të smartfonëve për nxënësit gjatë ditës së shkollës, por një shkollë britanike e ka bërë një hap më tej. Në fakt, ajo nuk ka bërë një hap para, por një hap...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK