Delegacioni i drejtësisë së SHBA vizitë në SPAK, zbardhen mesazhet e amerikanëve pas takimit me Dumanin

para 6 dite - Top Channel

Një delegacion me personalitete të drejtësisë amerikane vizitoi SPAK-un, ku u takua me kreun Altin Dumani dhe prokurorët për të diskutuar mbi përpjekjet e vazhdueshme për forcimin e pavarësisë së gjyqësorit...

Delegacioni nga SHBA, takim me Dumanin dhe prokurorë/ Beqiri: Reforma në drejtësi ka mbështetjen e amerikanëve dhe BE-së

para 6 dite - ABC News

Një delegacion me personalitete të drejtësisë amerikane vizitoi SPAK-un, ku u takua me kreun Altin Dumani dhe prokurorët, për të diskutuar mbi përpjekjet e vazhdueshme për forcimin e pavarësisë së gjyqësorit...

Delegacioni i drejtësisë së SHBA vizitë në SPAK, zbardhen mesazhet e amerikanëve pas takimit me Dumanin

para 6 dite - Bota Sot

Një delegacion me personalitete të drejtësisë amerikane vizitoi SPAK-un, ku u takua me kreun Altin Dumani dhe prokurorët për të diskutuar mbi përpjekjet e vazhdueshme për forcimin e pavarësisë së gjyqësorit...

Delegacioni me personalitete të drejtësisë amerikane vizitë në SPAK

para 6 dite - Zhurnal

14 Një delegacion me personalitete të drejtësisë amerikane vizitoi sot Prokurorinë e Posaçme SPAK, ku u takua me kreun e këtij institucioni dhe prokurorët e tjerë. Personalitetet e drejtësisë së SHBA që...

Delegacioni me personalitete të drejtësisë amerikane vizitë në SPAK

para 6 dite - Telegrafi

Një delegacion me personalitete të drejtësisë amerikane vizitoi sot Prokurorinë e Posaçme SPAK, ku u takua me kreun e këtij institucioni dhe prokurorët e tjerë. Personalitetet e drejtësisë së SHBA që zhvilluan...

Delegacioni me personalitete të drejtësisë amerikane viziton SPAK-un

para 6 dite - Bota Sot

Një delegacion me personalitete të drejtësisë amerikane vizitoi sot Prokurorinë e Posaçme SPAK, ku u takua me kreun e këtij institucioni dhe prokurorët e tjerë. Personalitetet e drejtësisë së SHBA që zhvilluan...

SHBA mbështet Prokurorinë e Posaçme: SPAK po ndërton një demokraci të fortë

para 6 dite - Vizion Plus

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë përsëritur mbështetjen ndaj Prokurorisë së Posaçme kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit. Një delegacion i përberë nga figura të sistemit të drejtësisë amerikane...

Delegacioni me autoritete të drejtësisë amerikane vizitë në SPAK, Ambasada e SHBA: Shtetet e Bashkuara krenare që mbështesin Prokurorinë e Posaçme

para 7 dite - Top Channel

Një delegacion me personalitete të drejtësisë amerikane vizitoi SPAK-un, ku u takua me kreun Altin Dumani dhe prokurorët për të diskutuar mbi përpjekjet e vazhdueshme për forcimin e pavarësisë së gjyqësorit...

Delegacioni me personalitete të drejtësisë amerikane vizitë në Gjykatën Kushtetuese

para 6 dite - Euronews

I dërguari i me punë i SHBA në Tiranë, David Wisner ka mbërritur në Gjykatën Kushtetuese së bashku me grupin e prokurorëve dhe gjyqtarëve që kanë mbërritur nga SHBA në Tiranë. Ditën e sotme delegacioni...

Personalitete të drejtësisë amerikane takohen me Dumanin, ambasada e SHBA: Jemi krenarë dhe mbështesim SPAK

para 7 dite - Gazeta Express

Personalitete të drejtësisë amerikane kanë zhvilluar një takim me kreun e SPAK, Altin Dumani. Lajmi bëhet i ditur nga Ambasada e SHBA në Tiranë, ku theksohet se në fokus të bisedimeve ishin përpjekjet...

Personalitete të drejtësisë amerikane “zbarkojnë” në SPAK: Lufta ndaj korrupsionit e krimit të organizuar, e rëndësishme

para 7 dite - Albeu

Një delegacion me personalitete të drejtësisë amerikane vizitoi SPAK-un, ku u takua me kreun Altin Dumani dhe prokurorët për të diskutuar mbi përpjekjet e vazhdueshme për forcimin e pavarësisë së gjyqësorit...

Delegacioni nga drejtësia amerikane vizitë në SPAK, takim me Altin Dumanin dhe prokurorët e posaçëm! Ja çfarë u diskutua

para 7 dite - Panorama

Një delegacion nga drejtësia amerikane ka shkuar mëngjesin e sotëm në Prokurorinë e Posaçme. Delegacioni amerikan u takua me kreun e SPAK, Altin Dumani dhe prokurorët e posaçëm. Gjatë takimit u diskutua...

Personalitete të drejtësisë amerikane “zbarkojnë” në SPAK: Duhet integritet dhe profesionalizëm për të luftuar korrupsionin, krimin e organizuar e pandëshkueshmërinë

para 7 dite - Ora news

Një delegacion me personalitete të drejtësisë amerikane vizitoi SPAK-un, ku u takua me kreun Altin Dumani dhe prokurorët për të diskutuar mbi përpjekjet e vazhdueshme për forcimin e pavarësisë së gjyqësorit...

Personalitete të drejtësisë amerikane takohen me Dumanin, ambasada e SHBA: Jemi krenarë dhe mbështesim SPAK

para 7 dite - Vizion Plus

Personalitete të drejtësisë amerikane kanë zhvilluar një takim me kreun e SPAK, Altin Dumani. Lajmi bëhet i ditur nga Ambasada e SHBA në Tiranë, ku theksohet se në fokus të bisedimeve ishin përpjekjet...

Delegacioni nga drejtësia amerikane viziton SPAK, ambasada e SHBA: Mbështesim institucionet e drejtësisë

para 7 dite - RTSH

Një delegacion me personalitete të drejtësisë amerikane zhvilluan një vizitë në Prokurorinë e Posaçme këtë të mërkurë (10 korrik). Ambasada e SHBA bën me dije se ata zhvilluan një takim me kreun e SPAK,...

Prokurorë e gjyqtarë amerikanë takohen me Dumanin: SPAK po ndërton një demokraci të fortë, krenar që e mbështesim

para 7 dite - ABC News

Prokurorë e gjyqtarë të drejtësisë amerikanë kanë vizituar SPAK, ku edhe janë takuar me kreun e SPAK Altin Dumani. Në këtë takim është diskutuar për përpjekjet e vazhdueshme për forcimin e pavarësisë së...

Personalitete të drejtësisë amerikane takojnë Dumanin dhe prokurorët e SPAK: U diskutua për pavarësinë e gjyqësorit

para 7 dite - Opinion

Personalitete të larta të drejtësisë amerikane kanë zhvilluar ditën e sotme takim me kreun e SPAK Altin Dumani dhe prokurorët. Takimi u zhvillua për të diskutuar mbi përpjekjet e vazhdueshme për forcimin...

Gjyqtarë e prokurorë amerikanë takohen me Dumanin: Jemi krenarë për SPAK! Po ndërton një demokraci më të fortë

para 7 dite - Java News

Personalitete të larta të drejtësisë amerikane kanë zhvilluar sot (10 korrik) takim me kreun e SPAK Altin Dumani si dhe prokurorët. Takimi u zhvillua për të diskutuar mbi përpjekjet e vazhdueshme për forcimin...

Delegacioni nga drejtësia amerikane viziton SPAK, ambasada e SHBA: Mbështesim institucionet e drejtësisë

para 6 dite - Arbresh

Një delegacion me personalitete të drejtësisë amerikane zhvilluan një vizitë në Prokurorinë e Posaçme këtë të mërkurë (10 korrik). Ambasada e SHBA bën me dije se ata zhvilluan një takim me kreun e SPAK,...

Pokurorë dhe gjyqtarë amerikanë vizitojnë SPAK-un, zhvillojnë takim edhe me Dumanin

para 7 dite - Dosja.al

TIRANË - Një delegacion me prokurorë dhe gjyqtarë amerikanë ka vizutuar ditën e sotme Prokurorinë e Posaçme. Ambasada e SHBA-së në Tiranë ka njoftuar edhe takimin e delegacionit me kryeprokurorin e SPAK,...

Personalitetet e drejtësisë amerikane takojnë Dumanin e prokurorët e SPAK

para 7 dite - FaxWeb

Personalitete të larta të drejtësisë amerikane kanë zhvilluar sot (10 korrik) takim me kreun e SPAK Altin Dumani si dhe prokurorët. Takimi u zhvillua për të diskutuar mbi përpjekjet e vazhdueshme për forcimin...

Delegacioni me personalitete të drejtësisë amerikane vizitë në SPAK

para 7 dite - Euronews

Një delegacion me personalitete të drejtësisë amerikane vizitoi sot SPAK, ku u takua me kreun e këtij institucioni dhe prokurorët e tjerë. Personalitetet e drejtësisë së SHBA që zhvilluan takime në SPAK...

Prokurorë e gjyqtarë amerikanë vizitë në Shqipëri, takime me përfaqësues të SPAK-ut dhe Gjykatave Speciale! Ambasada e SHBA: Përforcon mbështetjen për reformën në drejtësi

para një jave - Panorama

Një grup gjyqtarësh dhe prokurorësh amerikan, kanë mburritur në Tiranë, ku pritet të takohen me prokurorë e gjyqtarë të SPAK-ut dhe Gjykatave Speciale, si dhe me zyrtarë të institucioneve të tjera të drejtësisë....

“Objekt i vizitës sundimi i ligjit dhe parimet e qeverisjes së mirë”, prokurorë e gjyqtarë amerikanë zbarkojnë në Tiranë. Takime me SPAK e GJKKO

para një jave - Top Channel

Prokurorë e gjyqtarë të SHBA mbërritën sot në Tiranë, për t’u takuar me zyrtarë të SPAK-ut dhe Gjykatave Speciale, por edhe institucionet e tjera të drejtësisë. Në një njoftim në Facebook, ambasada shkruan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK