Kurti me akuza për pushtetet e kaluara nga Urologjia: Për 20 vjet s’ka pasur investim, por vetëm degradim

para 6 dite - Syri.net Kosova

Kryeministri Albin Kurti ka thënë sot se për 20 vite nuk ka pasur investime në Klinikën e Urologjisë në QKUK, por vetëm degradim. Gjatë përurimit të transforimimit të kësaj klinike, ai tha se përgjatë...

Kurti me akuza për pushtetet e kaluara nga Urologjia: Për 20 vjet s’ka pasur investim, por vetëm degradim

para 6 dite - Syri

Kryeministri Albin Kurti ka thënë sot se për 20 vite nuk ka pasur investime në Klinikën e Urologjisë në QKUK, por vetëm degradim. Gjatë përurimit të transforimimit të kësaj klinike, ai tha se përgjatë...

Përurohen renovimet në Klinikën e Urologjisë, investim në vlerë prej 1.2 milion euro

para 6 dite - Reporteri

Mëngjesin e sotëm, Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, bashkë me ministrin e Shëndetësisë Arben Vitia, të shoqëruar nga deputetët Haxhi Avdyli dhe Fitore Pacolli, vizituan Qendrën Klinike...

Kurti me akuza për pushtetet e kaluara nga Urologjia: Për 20 vjet s’ka pasur investim, por vetëm degradim

para 6 dite - Gazeta Express

Kryeministri Albin Kurti ka thënë sot se për 20 vite nuk ka pasur investime në Klinikën e Urologjisë në QKUK, por vetëm degradim. Gjatë përurimit të transforimimit të kësaj klinike, ai tha se përgjatë...

U investuan 1.2 milion euro, pamje nga Klinika e rinovuar e Urologjisë që u përurua sot

para 6 dite - Gazeta Express

Sot është përuruar Klinika e rinovuar e Urologjisë, që funksionon në kuadër të Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës. Sipas njoftimit që ka lëshuar ZKM, renovimet kapin vlerën prej 1.2 milion euro....

Kurti me akuza për pushtetet e kaluara nga Urologjia: Për 20 vjet s’ka pasur investim, por vetëm degradim

para 6 dite - Syri

Kryeministri Albin Kurti ka thënë sot se për 20 vite nuk ka pasur investime në Klinikën e Urologjisë në QKUK, por vetëm degradim. Gjatë përurimit të transforimimit të kësaj klinike, ai tha se përgjatë...

Përurohen investimet e reja në Urologji, Kurti: E kemi obligim që t’ua krijojmë kushtet

para 6 dite - GazetaBlic

Sot janë përuruar investimet e reja në Klinikën e Urologjisë, të cilat kushtuan 1.2 milion euro, ku të pranishëm në këtë ngjarje ishin kryeministri Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia....

Përurohet objekti i rinovuar me vlerë 1.2 milionë euro i Klinikës së Urologjisë

para 6 dite - Kallxo

Me dhoma me nga tre shtretër, oksigjenim mbi secilin shtrat, e banjo për personat me aftësi të kufizuara, është përuruar hapësira e rinovuar Klinikës së Urologjisë, e cila ndodhet në Klinikën e Kirurgjisë....

Përurohen renovimet e Klinikës së Urologjisë, kostoja mbi 1 milion euro

para 6 dite - Syri.net Kosova

Mbi 1 milion euro është kostoja e renovimeve të Klinikës së Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK). E me rastin e renovimit të kësaj klinike, i pranishëm ishte edhe kryeministri i...

Përurohen investimet e reja në Urologji, Kurti: E kemi obligim që t’ua krijojmë kushtet

para 6 dite - Klan Kosova

Sot janë përuruar investimet e reja në Klinikën e Urologjisë, të cilat kushtuan 1.2 milion euro, ku të pranishëm në këtë ngjarje ishin kryeministri Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia....

Mbi 1 milion euro investime – përurohen renovimet në Klinikën e Urologjisë

para 6 dite - Zhurnal

3 Pas shtatë muajsh renovime në Klinikën e Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) sot përmes një ceremonie u bë përurimi i tyre. Me këtë rast, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti...

Përurohen renovimet e Klinikës së Urologjisë, mbi 1 milion euro kosto

para 6 dite - OraInfo

Mbi 1 milion euro është kostoja e renovimeve të Klinikës së Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Me rastin e renovimit të kësaj klinike i pranishëm ishte edhe kryeministri i Kosovës,...

Përurohet renovimi i Onkologjisë, u tha se po bëhet klinika model në QKUK

para 6 dite - RTV 21

Pas shtatë muajsh renovime në Klinikën e Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) sot përmes një ceremonie u bë përurimi i tyre. Me këtë rast, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti vlerësoi...

Përurohen renovimet në Urologji, Kurti: 20 vjet s’ka pasur investim, por degradim

para 6 dite - Koha.net

Mbi 1 milion euro është kostoja e renovimeve të Klinikës së Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, e cila u përurua të mërkurën nga kryeministri Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë,...

Mbi 1 milion euro investime – përurohen renovimet në Klinikën e Urologjisë

para 6 dite - Telegrafi

Pas shtatë muajsh renovime në Klinikën e Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) sot përmes një ceremonie u bë përurimi i tyre. Me këtë rast, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti vlerësoi...

Përurohen renovimet e Klinikës së Urologjisë, mbi 1 milion euro kosto

para 6 dite - Gazeta Express

Mbi 1 milion euro është kostoja e renovimeve të Klinikës së Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Me rastin e renovimit të kësaj klinike i pranishëm ishte edhe kryeministri i Kosovës,...

Përurohet renovimi i Onkologjisë, u tha se po bëhet klinika model në QKUK

para 6 dite - Bota Sot

Pas shtatë muajsh renovime në Klinikën e Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) sot përmes një ceremonie u bë përurimi i tyre. Me këtë rast, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti vlerësoi...

Përurohen renovimet e Klinikës së Urologjisë, kostoja mbi 1 milion euro

para 6 dite - Zeri

Mbi 1 milion euro është kostoja e renovimeve të Klinikës së Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. E me rastin e renovimit të kësaj klinike, i pranishëm ishte edhe kryeministri i Kosovës,...

Përurohen renovimet e Klinikës së Urologjisë, kostoja mbi 1 milion euro

para 6 dite - Indeks online

Mbi 1 milion euro është kostoja e renovimeve të Klinikës së Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, raporton EO. E me rastin e renovimit të kësaj klinike, i pranishëm ishte edhe kryeministri...

Vitia dhe Kurti përurojnë investimet e reja në Klinikën e Urologjisë

para 6 dite - RTK

Sot janë përuruar punimet e reja në Klinikën e Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Me rastin e përurimit të tyre, i pranishëm ka qenë edhe kryeministri Albin Kurti me disa deputetë,...

Përurohen investimet e reja në Urologji, Kurti: E kemi obligim që t’ua krijojmë kushtet

para 6 dite - Lajmi.net

Sot janë përuruar investimet e reja në Klinikën e Urologjisë, të cilat kushtuan 1.2 milion euro, ku të pranishëm në këtë ngjarje ishin kryeministri Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia....

Kurti “harron” që vitin e kaluar mbi 700 infermierë u larguan nga vendi: Për 20 vjet s’ka pasur investim, por vetëm degradim

para 6 dite - Periskopi

Kurti “harron” që vitin e kaluar mbi 700 infermierë u larguan nga vendi: Për 20 vjet s’ka pasur investim, por vetëm degradim 10 Jul, 12:59 Kryeministri Albin Kurti ka thënë sot se për 20 vite nuk ka pasur...

U investuan 1.2 milion euro, pamje nga Klinika e rinovuar e Urologjisë që u përurua sot

para 6 dite - Bota Press

Sot është përuruar Klinika e rinovuar e Urologjisë, që funksionon në kuadër të Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës. Sipas njoftimit që ka lëshuar ZKM, renovimet kapin vlerën prej 1.2 milion euro....

Përurohet rinovimi i Urologjisë, u tha se po bëhet klinika model në QKUK

para 6 dite - Infokusi

Pas shtatë muajsh rinovime në Klinikën e Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) sot përmes një ceremonie u bë përurimi i tyre. Me këtë rast, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti vlerësoi...

Sot përurohet Klinika e rinovuar e Urologjisë, Kurti e Vitia marrin pjesë

para 7 dite - OraInfo

Sot do të përurohet Klinika e rinovuar e Urologjisë që funksionon në kuadër të Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës. Në ceremoni do të marrin pjesë edhe Kryeministri Albin Kurti dhe Ministri i Shëndetësisë,...

Kurti me akuza për pushtetet e kaluara nga Urologjia: Për 20 vjet s’ka pasur investim, por vetëm degradim

para 6 dite - Revista Kosovarja

Kryeministri Albin Kurti ka thënë sot se për 20 vite nuk ka pasur investime në Klinikën e Urologjisë në QKUK, por vetëm degradim. Gjatë përurimit të transforimimit të kësaj klinike, ai tha se përgjatë...

Përurohen renovimet e Klinikës së Urologjisë, në vlerë mbi 1 milion euro

para 6 dite - Shqip

Mbi 1 milion euro është kostoja e renovimeve të Klinikës së Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, e cila u përurua të mërkurën nga kryeministri Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë,...

Kurti me akuza për pushtetet e kaluara nga Urologjia: Për 20 vjet s’ka pasur investim, por vetëm degradim

para 6 dite - Gazeta10

Kryeministri Albin Kurti ka thënë sot se për 20 vite nuk ka pasur investime në Klinikën e Urologjisë në QKUK, por vetëm degradim. Gjatë përurimit të transforimimit të kësaj klinike, ai tha se përgjatë...

Përurohen renovimet e Klinikës së Urologjisë, kostoja mbi 1 milion euro

para 6 dite - Lajmi.net

Mbi 1 milion euro është kostoja e renovimeve të Klinikës së Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. E me rastin e renovimit të kësaj klinike, i pranishëm ishte edhe kryeministri i Kosovës,...

Vitia dhe Kurti përurojnë investimet e reja në Klinikën e Urologjisë

para 6 dite - Infokusi

Sot janë përuruar punimet e reja në Klinikën e Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Me rastin e përurimit të tyre, i pranishëm ka qenë edhe kryeministri Albin Kurti me disa deputetë,...

Sot përurohet Klinika e rinovuar e Urologjisë, Kurti e Vitia marrin pjesë

para 7 dite - Gazeta Express

Sot do të përurohet Klinika e rinovuar e Urologjisë që funksionon në kuadër të Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës , raporton Express. Në ceremoni do të marrin pjesë edhe Kryeministri Albin Kurti...

Qeveria mblidhet në ora 14:00, shqyrtohet propozimi për shpalljen e 11 Korrikut si Ditë Përkujtimore të Gjenocidit në Srebrenicë

para 7 dite - Gazeta Express

Qeveria e Kosovës do të mbajë sot mbledhje nga ora 14:00, ku do të shqyrtohet propozimi për shpalljen e 11 korrikut si Ditë Përkujtimore të Gjenocidit në Srebrenicë. KosovaPress ZKM ka njoftuar se kryeministri...

Përurohen renovimet në Urologji, Kurti: Për 20 vjet pati vetëm degradim, jo investim

para 6 dite - KosovaPress

Në Klinikën e Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës(QKUK) sot u bë përurimi i renovimeve në vlerë prej 1. 2 milionë euro. Investimet në këtë klinikë u konsideruan si të rëndësishme për...

Përurohen investimet e reja në Urologji, Kurti: E kemi obligim të krijojmë kushte për mjekë dhe pacientë

para 6 dite - Epoka e Re

Të mërkurën janë përuruar investimet e reja në Klinikën e Urologjisë, të cilat kanë kushtuar 1.2 milion euro. Të pranishëm në ceremoninë inauguruese kanë qenë kryeministri Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë,...

Përurohen renovimet e Klinikës së Urologjisë, mbi 1 milion euro kosto

para 6 dite - Revista Kosovarja

Mbi 1 milion euro është kostoja e renovimeve të Klinikës së Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Me rastin e renovimit të kësaj klinike i pranishëm ishte edhe kryeministri i Kosovës,...

Përurohet rinovimi i Urologjisë, u tha se po bëhet klinika model në QKUK

para 6 dite - ATV Live

Pas shtatë muajsh rinovime në Klinikën e Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) sot përmes një ceremonie u bë përurimi i tyre. Me këtë rast, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti vlerësoi...

Vitia: Javën tjetër do hapen dhe sallat operative në Klinikën e Urologjisë

para 6 dite - Arbresh

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia bashkë me kryeministrin Albin Kurti kanë marrë pjesë në përurimin e Klinikës së Urologjisë në QKUK. Vitia tha se javën tjetër do të hapen sallat operative në këtë klinikë,...

Përurohen renovimet e Klinikës së Urologjisë, kostoja mbi 1 milion euro

para 6 dite - Gazeta10

Mbi 1 milion euro është kostoja e renovimeve të Klinikës së Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, e cila u përurua të mërkurën nga kryeministri Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë,...

Përurohen renovimet e Klinikës së Urologjisë, kostoja mbi 1 milion euro

para 6 dite - Pressonline

Mbi 1 milion euro është kostoja e renovimeve të Klinikës së Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK). E me rastin e renovimit të kësaj klinike, i pranishëm ishte edhe kryeministri i...

Përurohet sot Klinika e rinovuar e Urologjisë

para 7 dite - RTV 21

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia do të shkojnë sot në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Albin Kurti dhe Arben Vitia do të marrin pjesë në ceremoninë e...

Përurohet sot Klinika e rinovuar e Urologjisë

para 7 dite - RTK

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia do të shkojnë sot në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Albin Kurti dhe Arben Vitia do të marrin pjesë në ceremoninë e...

Përurohen renovimet e Klinikës së Urologjisë, kostoja mbi 1 milion euro

para 6 dite - Dukagjini

Mbi 1 milion euro është kostoja e renovimeve të Klinikës së Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK). E me rastin e renovimit të kësaj klinike, i pranishëm ishte edhe kryeministri i...

Kurti: Klinika e Urologjisë i ka kushtet moderne për shërimin e pacientëvë

para 6 dite - Arbresh

Kryeministri i vendit, Albin Kurti ka marrë pjesë në përurimin e Klinikës së Urologjisë në QKUK. Para gazetarëve, Kurti tha se kushtet në këtë klinikë janë modern, shkruan Arbresh.info. “Në Klinikën e...

Përurohen renovimet e Klinikës së Urologjisë, kostoja mbi 1 milion euro

para 6 dite - Ekonomia Online

Mbi 1 milion euro është kostoja e renovimeve të Klinikës së Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, e cila u përurua të mërkurën nga kryeministri Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë,...

Kurti dhe Vitia përurojnë Klinikën e rinovuar të Urologjisë

para 7 dite - GazetaBlic

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, marrin pjesë në përurimin e renovimit të Klinikës së Urologjisë., raporton Gazeta Blic. Ceremonia nis nga ora...

Përurohet sot Klinika e rinovuar e Urologjisë

para 7 dite - Infokusi

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia do të shkojnë sot në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Albin Kurti dhe Arben Vitia do të marrin pjesë në ceremoninë e...

Përurohet sot Klinika e rinovuar e Urologjisë

para 7 dite - Bota Sot

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia do të shkojnë sot në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Albin Kurti dhe Arben Vitia do të marrin pjesë në ceremoninë e...

Qeveria mblidhet në ora 14:00, shqyrtohet propozimi për shpalljen e 11 Korrikut si Ditë Përkujtimore të Gjenocidit në Srebrenicë

para 7 dite - Gazeta10

Qeveria e Kosovës do të mbajë sot mbledhje nga ora 14:00, ku do të shqyrtohet propozimi për shpalljen e 11 korrikut si Ditë Përkujtimore të Gjenocidit në Srebrenicë. Kjo është pika e parë e rendit të ditës,...

Kurti merr pjesë në ceremoninë përkujtimore të gjenocidit në Srebrenicë

para 7 dite - Arbresh

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, sot do të marrë pjesë në ceremoninë përkujtimore të gjenocidit në Srebrenicë. Ceremonia do të mbahet me fillim nga ora 20:00 në Sallën e Institutit të Historisë./Arbresh.info/

Sot përurohet rinovimi i Klinikës së Urologjisë

para 7 dite - Dukagjini

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia do të shkojnë sot në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Albin Kurti dhe Arben Vitia do të marrin pjesë në ceremoninë e...

Përurohet sot Klinika e rinovuar e Urologjisë

para 7 dite - KosovaPress

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia do të shkojnë sot në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Albin Kurti dhe Arben Vitia do të marrin pjesë në ceremoninë e...

Sot përurohet Klinika e Urologjisë, marrin pjesë Kurti e Vitia

para 7 dite - Arbresh

Sot do të përurohet renovimi i Klinikës së Urologjisë në QKUK. Në këtë ceremoni do të marrin pjesë kryeministri i vendit, Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, shkruan Arbresh.info. Sipas...

Kurti dhe Vitia përurojnë nesër Klinikën e rinovuar të Urologjisë

para një jave - Reporteri

Kryeministri Albin Kurti bashkë me Ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitinë, do të marrin pjesë nesër në përurimin e rinovimit të Klinikës së Urologjisë, shkruan Reporteri.net. Sipas njoftimit që ka lëshuar...

Nesër përurohet Klinika e Urologjisë në QKUK, marrin pjesë Kurti e Vitia

para një jave - Arbresh

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, nesër do të marrin pjesë në përurimin e renovimit të Klinikës së Urologjisë në QKUK. Sipas njoftimit nga Zyra e Kryeministrit,...

SHSKUK: E kemi trajtuar me prioritet çështjen e Klinikës së Hematologjisë

para një jave - Zeri

Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës (SHSKUK), ka bërë të ditur se e ka trajtuar me prioritet çështjen e Klinikës së Hematologjisë, e që për qëllim ka zgjerimin e hapësirave, krijimin e kushteve...

ShSKUK: E kemi trajtuar me prioritet çështjen e Klinikës së Hematologjisë

para një jave - OraInfo

Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës, ka bërë të ditur se e ka trajtuar me prioritet çështjen e Klinikës së Hematologjisë, e që për qëllim ka zgjerimin e hapësirave, krijimin e kushteve më...

ShSKUK: E kemi trajtuar me prioritet çështjen e Klinikës së Hematologjisë

para një jave - Indeks online

Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës, ka bërë të ditur se e ka trajtuar me prioritet çështjen e Klinikës së Hematologjisë, e që për qëllim ka zgjerimin e hapësirave, krijimin e kushteve më...

ShSKUK: E kemi trajtuar me prioritet çështjen e Klinikës së Hematologjisë

para një jave - Klan Kosova

Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës, ka bërë të ditur se e ka trajtuar me prioritet çështjen e Klinikës së Hematologjisë, e që për qëllim ka zgjerimin e hapësirave, krijimin e kushteve më...

ShSKUK: E kemi trajtuar me prioritet çështjen e Klinikës së Hematologjisë

para një jave - Arbresh

Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës (ShSKUK) njofton se ka trajtuar me prioritet çështjen e Klinikës së Hematologjisë, e që sipas tyre qëllimi është zgjerimi i hapësirave, krijimin e kushteve...

ShSKUK: Kemi trajtuar me prioritet çështjen e Klinikës së Hematologjisë

para një jave - Lajmi.net

Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës, ka trajtuar me prioritet çështjen e Klinikës së Hematologjisë, e që për qëllim ka zgjerimin e hapësirave, krijimin e kushteve më të mira infrastrukturore...

ShSKUK: Kemi trajtuar me prioritet çështjen e Klinikës së Hematologjisë

para një jave - Ekonomia Online

Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës, ka trajtuar me prioritet çështjen e Klinikës së Hematologjisë, e që për qëllim ka zgjerimin e hapësirave, krijimin e kushteve më të mira infrastrukturore...

ShSKUK: E kemi trajtuar me prioritet çështjen e Klinikës së Hematologjisë

para një jave - Gazeta10

Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës, ka bërë të ditur se e ka trajtuar me prioritet çështjen e Klinikës së Hematologjisë, e që për qëllim ka zgjerimin e hapësirave, krijimin e kushteve më...

“S’ka as çarçafë”: kimioterapi në sallë të improvizuar të Hematologjisë

para një jave - Nistori

Pacientët me kancer në Klinikën e Hematologjisë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës përballen me kushte të rënda në sallën e improvizuar të kimioterapisë. Shumë prej tyre trajtohen edhe në një korridor...

“S’ka kondicioner e as çarçafë”- Kimioterapi në sallë të improvizuar të Hematologjisë, sfidat e pacientëve me kancer në QKUK!

para një jave - Panorama

Në mungesë të hapësirave në Hematologji, pacientët me kancer janë zhvendosur në katin përdhesë të ndërtesës, përkatësisht në sallë të destinuar për ushtrime dhe ligjërata të studentëve. Vetëm ata që duhet...

"S’ka as çarçafë": Kimioterapi në sallë të improvizuar të Hematologjisë

para një jave - Kallxo

Pacientët me kancer në Klinikën e Hematologjisë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës përballen me kushte të rënda në sallën e improvizuar të kimioterapisë. Shumë prej tyre trajtohen edhe në një korridor...

“S’ka as çarçafë”: Kimioterapi në sallë të improvizuar të Hematologjisë

para një jave - Indeks online

Si rezultat i mungesës së hapësirave në Hematologji, pacientët me kancer janë zhvendosur në katin përdhese të objektit. Vendi ku janë vendosur ata është sallë e destinuar për ushtrime dhe ligjërata të...

"S’ka as çarçafë", kimioterapi në sallë të improvizuar të Hematologjisë, ja si paraqitet gjendja në si sistemin shëndetësor në Kosovë

para një jave - Dosja.al

KOSOVA - Në mungesë të hapësirave në Hematologji, pacientët me kancer janë zhvendosur në katin përdhesë të ndërtesës, përkatësisht në sallë të destinuar për ushtrime dhe ligjërata të studentëve. Vetëm...

“S’ka as çarçafë”: Kimioterapi në sallë të improvizuar të Hematologjisë

para një jave - Ekonomia Online

Si rezultat i mungesës së hapësirave në Hematologji, pacientët me kancer janë zhvendosur në katin përdhese të objektit. Vendi ku janë vendosur ata është sallë e destinuar për ushtrime dhe ligjërata të...

“S’ka as çarçafë”: Kimioterapi në sallë të improvizuar të Hematologjisë

para një jave - Arbresh

Pacientët me kancer në Klinikën e Hematologjisë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës përballen me kushte të rënda në sallën e improvizuar të kimioterapisë. Shumë prej tyre trajtohen edhe në një korridor...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK