Arrestohet shtetasi i Maqedonisë së Veriut me kërkesë të Interpolit

para 6 dite - RTK

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Prishtinë, shtetas i Maqedonisë së Veriut. Sipas njoftimit të policisë, ai u arrestua në bazë të urdhërarrestit ndërkombëtar të lëshuar nga Interpoli....

Arrestohet një 34 vjeçar në Prizren, kërkohej për detyrim dhe mashtrim

para 6 dite - Reporteri

Policia e Kosovës ka arrestuar një 34 vjeçar ndaj të cilit Gjykata Themelore në Prizren kishte lëshuar urdhërarrest. Sipas policisë, ai ishte i kërkuar me urdhëresë gjyqësore nga Gjykata Themelore ne Prizren,...

Kjo është gruaja që u gjet pa shenja jete në banesën e saj në Lipjan, kishte ardhur për pushime nga Gjermania

para 6 dite - OraInfo

Një rast i rëndë ka ndodhur të martën në familje, në Lipjan. Një grua është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në këtë qytet, raporton Gazeta Sinjali. Siç mëson Gazeta Sinjali e ndjera është: Hyrije...

Arrestohet një mashtrues në Prizren, ishte në arrati

para 6 dite - Indeks online

Përpos punës dhe angazhimeve të vazhdueshme në ruajtjen e rendit publik dhe parandalimin e veprave penale, Stacioni Policor në Prizren, është duke realizuar edhe ekzekutimin e urdhëresave të lëshuara nga...

Po kërkohej nga INTERPOL-i, shtetasi i Maqedonisë së Veriut arrestohet në Prishtinë

para 7 dite - Reporteri

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut është arrestuar gjatë ditës së djeshme në Prishtinë, raporton Gazeta Online Reporteri.net. Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh, ku bëhet...

Dy raste të raportuara të dhunës në familje në 24 orët e fundit

para 6 dite - Kallxo

Vetëm dy raste të dhunës në familje janë raportuar në 24 orët e fundit në Policinë e Kosovës. Këto raste kanë ndodhur në Pejë e në Gjakovë. Policia ka njoftuar se për këto dy raste, një grua është arrestuar,...

Arrestohet një grua pasi që rrahu vajzën e saj

para 7 dite - RTV 21

Policia e Pejës ka arrestuar një grua të dyshuar për dhunë familjare. Sipas raportit të Policisë, e dyshuara më 4 korrik e kishte rrahur vajzën e saj viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit e...

I dyshuari për kanosje sulmon tre policë në Ferizaj

para 7 dite - Kallxo

Policia e Kosovës ka njoftuar se një burrë ka informuar se një i dyshuar ka hyrë në pronën private dhe e ka kanosur atë. Sipas Policisë, ngjarja ka ndodhur dje, Ferizaj 09.07.2024 në ora 19:40. Policia...

Gjendet e vdekur një grua në banesën e saj më Lipjan, policia nis hetimet

para 6 dite - Epoka e Re

Një grua është gjetur e vdekur në banesën e saj në Lipjan, ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin 24 orësh. Trupi i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, ndërsa policia...

E dhimbshme/ Kjo është gruaja që u gjet pa shenja jete në banesën e saj në Lipjan

para 6 dite - NMK Post

Një grua është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në Lipjan. Bëhet fjalë për Hyrije Bajrami, e cila jetonte në Gjermani, por kishte ardhur së bashku me familjen e saj për pushime në Kosovë. Rastin...

Kërkohej nga INTERPOL, arrestohet një shtetas i Maqedonisë së Veriut në Prishtinë

para 7 dite - Syri.net Kosova

Është arrestuar një shtetas i Maqedonisë së Veriut në Kosovë pasi i njëjti ishte në kërkim nga INTERPOL-i, përcjell Gazeta Express. Sipas policisë, ai u arrestua në Prishtinë dhe më pas me vendim të prokurorit...

Një grua gjendet pa shenja jete në banesën e saj në Lipjan

para 7 dite - Zeri

Një grua është gjetur pa shenja jete në banesën e saj. Në raportin ditor të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur të martën, në Lipjan. Tutje bëhet e ditur se me vendim të prokurorit...

Gjendet e vdekur një grua në Lipjan, policia nis hetimet

para 7 dite - Indeks online

Policia e Kosovës ka nisur hetimet për vdekjen e një gruaje në Lipjan. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. “Lipjan / 09.07.2024 – NN. Raportohet se në...

Arrestohet gruaja që dyshohet se para një muaji rrahu të bijën

para 7 dite - Koha.net

Një grua është arrestuar në Pejë nën dyshimin se e kishte rrahur vajzën e saj. Siç ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin 24-orësh, rasti kishte ndodhur më 4 qershor në mbrëmje. Rasti është iniciuar...

Një person sulmon tre policë në Ferizaj, një tjetër i kanos në Kaçanik

para 7 dite - Koha.net

Dy persona janë arrestuar në Ferizaj dhe Kaçanik të martën në mbrëmje (9 korrik), në raste të ndara, nën dyshimin se i kanë sulmuar dhe kanosur zyrtarët policorë. Sipas njoftimit në raportin 24-orësh të...

Gjendet e vdekur një grua në Lipjan

para 7 dite - Kallxo

Një grua është gjetur e vdekur të martën në Lipjan. Policia e Kosovës ka njoftuar se të martën, më 09.07.2024, një grua është gjetur e vdekur në Lipjan. Sipas njoftimit të Policisë, viktima është gjetur...

E dhimbshme/ Kjo është gruaja që u gjet pa shenja jete në banesën e saj në Lipjan

para 6 dite - Gazeta10

Një grua është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në Lipjan. Bëhet fjalë për Hyrije Bajrami, e cila jetonte në Gjermani, por kishte ardhur së bashku me familjen e saj për pushime në Kosovë. Rastin...

Një grua gjendet pa shenja jete në banesën e saj në Lipjan, Policia nis hetimet

para 7 dite - Telegrafi

Një grua është gjetur pa shenja jete në banesën e saj. Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur të martën, në Lipjan. Tutje bëhet e ditur se me vendim të prokurorit...

E rrahu vajzën në Pejë, gruaja arrestohet nga policia

para 7 dite - Klan Kosova

Policia e Pejës ka arritur ta identifikojë një grua dhe më pas ta arrestojë. Ajo dyshohet se para disa ditësh, konkretisht më datë 4 korrik e kishte rrahur vajzën e saj viktimën femër kosovare. Me vendim...

Shtetasi i Maqedonisë së Veriut arrestohet në Prishtinë me kërkesë të Interpolit

para 7 dite - Klan Kosova

Një person është arrestuar të marten në Prishtinë. Shtetasi i Maqedonisë së Veriut, u prangos në bazë të një urdhërarresti ndërkombëtar të lëshuar nga Interpoli, njofton policia transmeton Klankosova.tv...

Kërkohej nga INTERPOL, arrestohet një shtetas i Maqedonisë së Veriut në Prishtinë

para 7 dite - Ora news

Është arrestuar një shtetas i Maqedonisë së Veriut në Kosovë pasi i njëjti ishte në kërkim nga INTERPOL-i. Sipas policisë, ai u arrestua në Prishtinë dhe më pas me vendim të prokurorit është dërguar në...

Arrestohet një grua në Pejë, rrahu vajzën e saj

para 7 dite - Indeks online

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një femër pasi një javë më parë e kishte rrahur vajzën e saj. Ngjarja ka ndodhur në Pejë dhe e dyshuara është dërguar në mbajtje. “Është identifikuar dhe më...

Arrestohet një shqiptar i Maqedonisë së Veriut, për të kishte urdhër-arrest nga Interpoli

para 7 dite - Indeks online

Dje në Prishtinë është arrestuar një person, mashkull shqiptar, shtetas i Maqedonisë së Veriut. Sipas njoftimit të policisë, i dyshuari në fjalë po kërkohej me urdhër-arrest ndërkombëtar nga Interpoli,...

Një person kanos policin, pasi e gjobiti në trafik

para 7 dite - Indeks online

Një i dyshuar është shoqëruar në stacion policor, pasi i njëjti kanosi një zyrtar policor. Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme në Kaçanik, raporton Indeksonline. Sipas njoftimi të policisë, i dyshuari...

E rrahu vajzën në Pejë, gruaja arrestohet nga policia

para 7 dite - GazetaBlic

Policia e Pejës ka arritur ta identifikojë një grua dhe më pas ta arrestojë. Ajo dyshohet se para disa ditësh, konkretisht më datë 4 korrik e kishte rrahur vajzën e saj viktimën femër kosovare. Me vendim...

Gjendet e vdekur një grua në Lipjan

para 7 dite - OraInfo

Policia e Kosovës ka nisur hetimet për vdekjen e një gruaje në Lipjan. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. “Lipjan / 09.07.2024 – NN. Raportohet se në...

Kërkohej nga INTERPOL-i, arrestohet një shtetas i Maqedonisë së Veriut në Prishtinë

para 7 dite - OraInfo

Është arrestuar një shtetas i Maqedonisë së Veriut në Kosovë pasi i njëjti ishte në kërkim nga INTERPOL-i. Sipas policisë, ai u arrestua në Prishtinë dhe më pas me vendim të prokurorit është dërguar në...

Kërkohej nga INTERPOL-i, arrestohet një shtetas i Maqedonisë së Veriut në Prishtinë

para 7 dite - GazetaBlic

Është arrestuar një shtetas i Maqedonisë së Veriut në Kosovë pasi i njëjti ishte në kërkim nga INTERPOL-i. Sipas policisë, ai u arrestua në Prishtinë dhe më pas me vendim të prokurorit është dërguar në...

Një femër gjendet pa shenja jete në banesën e saj në Lipjan

para 7 dite - GazetaBlic

Një rast i rëndë ka ndodhur të marten në Lipjan. Aty raportohet se në banesën e saj është gjetur e vdekur një femër, njofton policia. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në...

Policia e kërkoi nga java e kaluar për rrahjen e vajzës, arrestohet pejanja

para 7 dite - OraInfo

Policia e Kosovës ka arrestuar një grua dje në Pejë, pasi dyshohet që të enjten e javës së kaluar e kishte rrahur vajzën e saj. Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje. “Pejë / 04.06.2024...

Kërkohej nga INTERPOL, arrestohet një shtetas i Maqedonisë së Veriut në Prishtinë

para 7 dite - Syri

Është arrestuar një shtetas i Maqedonisë së Veriut në Kosovë pasi i njëjti ishte në kërkim nga INTERPOL-i, përcjell Gazeta Express. Sipas policisë, ai u arrestua në Prishtinë dhe më pas me vendim të prokurorit...

Kërkohej nga INTERPOL, arrestohet një shtetas i Maqedonisë së Veriut në Prishtinë

para 7 dite - Syri

Është arrestuar një shtetas i Maqedonisë së Veriut në Kosovë pasi i njëjti ishte në kërkim nga INTERPOL-i, përcjell Gazeta Express. Sipas policisë, ai u arrestua në Prishtinë dhe më pas me vendim të prokurorit...

Një grua gjendet e vdekur në banesën e saj në Lipjan, policia nis hetimet

para 7 dite - Reporteri

Një grua është gjetur pa shenja jete gjatë ditës së djeshme në Lipjan. Viktima sipas policisë është gjetur e vdekur në banesën e saj. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në...

Policia e kërkoi nga java e kaluar për rrahjen e vajzës, arrestohet një grua në Pejë

para 7 dite - Gazeta Express

Policia e Kosovës ka arrestuar një grua dje në Pejë, pasi dyshohet që të enjten e javës së kaluar e kishte rrahur vajzën e saj, shkruan Gazeta Express. Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar...

Gjendet e vdekur një grua në Lipjan, policia nis hetimet

para 7 dite - Gazeta Express

Policia e Kosovës ka nisur hetimet për vdekjen e një gruaje në Lipjan, përcjell Gazeta Express. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. “Lipjan / 09.07.2024...

Kërkohej nga INTERPOL-i, arrestohet një shtetas i Maqedonisë së Veriut në Prishtinë

para 7 dite - Gazeta Express

Është arrestuar një shtetas i Maqedonisë së Veriut në Kosovë pasi i njëjti ishte në kërkim nga INTERPOL-i, përcjell Gazeta Express. Sipas policisë, ai u arrestua në Prishtinë dhe më pas me vendim të prokurorit...

Një femër gjendet pa shenja jete në banesën e saj në Lipjan

para 7 dite - Klan Kosova

Një rast i rëndë ka ndodhur të marten në Lipjan. Aty raportohet se në banesën e saj është gjetur e vdekur një femër, njofton policia transmeton Klankosova.tv Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës...

Arrestohet një 34 vjeçar në Prizren, kërkohej për detyrim dhe mashtrim

para 6 dite - Arbresh

Policia e Kosovës ka arrestuar një 34 vjeçar ndaj të cilit Gjykata Themelore në Prizren kishte lëshuar urdhërarrest. Sipas policisë, ai ishte i kërkuar me urdhëresë gjyqësore nga Gjykata Themelore ne Prizren,...

Gjendet e vdekur një grua në Lipjan, policia nis hetimet

para 7 dite - Bota Sot

Policia e Kosovës ka nisur hetimet për vdekjen e një gruaje në Lipjan. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Njoftimi i plotë “ Lipjan / 09.07.2024 – NN....

Kërkohej nga INTERPOL-i, arrestohet një shtetas i Maqedonisë së Veriut në Prishtinë

para 7 dite - Bota Sot

Është arrestuar një shtetas i Maqedonisë së Veriut në Kosovë pasi i njëjti ishte në kërkim nga INTERPOL-i. Sipas policisë, ai u arrestua në Prishtinë dhe më pas me vendim të prokurorit është dërguar në...

Arrestohet një person në Ferizaj sulmoi fizikisht tre zyrtarë policorë

para 7 dite - Lajmi.net

Një qytetar në Ferizaj ka informuar se i dyshuari mashkull kosovar ka hyrë në pronën private nga ku e ka kanosur atë. Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës thuhet se i dyshuari më pas ka sulmuar...

Shtetasi i Maqedonisë së Veriut arrestohet në Prishtinë me kërkesë të Interpolit

para 7 dite - Infokusi

Një person është arrestuar të marten në Prishtinë. Shtetasi i Maqedonisë së Veriut, u prangos në bazë të një urdhërarresti ndërkombëtar të lëshuar nga Interpoli, njofton policia. Pas intervistimit me vendim...

Gjendet pa shenja jete një femër në banesën e saj në Lipjan

para 7 dite - Lajmi.net

Një femër është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në Lipjan. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. /Lajmi.net/

Një femër gjendet pa shenja jete në banesën e saj në Lipjan

para 7 dite - Infokusi

Një rast i rëndë ka ndodhur të marten në Lipjan. Aty raportohet se në banesën e saj është gjetur e vdekur një femër, njofton policia. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në...

Një person sulmon tre policë në Ferizaj, një tjetër i kanos në Kaçanik

para 7 dite - ATV Live

Dy persona janë arrestuar në Ferizaj dhe Kaçanik të martën në mbrëmje (9 korrik), në raste të ndara, nën dyshimin se i kanë sulmuar dhe kanosur zyrtarët policorë. Sipas njoftimit në raportin 24-orësh të...

Arrestohet shtetasi i Maqedonisë së Veriut në Prishtinë me kërkesë të Interpolit

para 7 dite - Pressonline

Në Prishtinë është arrestuar një person, shtetas i Maqedonisë së Veriut. Ai u arrestua në bazë të urdhërarrestit ndërkombëtar të lëshuar nga Interpoli. Më shumë nga uebi Rama: 4.5 milionë vizitorë të huaj...

Arrestohet shtetasi i Maqedonisë së Veriut në Prishtinë me kërkesë të Interpolit

para 7 dite - Alfax

Në Prishtinë është arrestuar një person, shtetas i Maqedonisë së Veriut. Ai u arrestua në bazë të urdhërarrestit ndërkombëtar të lëshuar nga Interpoli. Sipas raportit të policisë, pas intervistimit me...

Arrestohet në Prishtinë i kërkuari me urdhërarrest nga Interpoli

para 7 dite - Lajmi.net

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person të dyshimtë, me urdhërarrest ndërkombëtar. I arrestuari në këtë rast është shtetas i Maqedonisë së Veriut. Pas intervistimit me vendim të prokurorit, i dyshuari...

Arrestohet shtetasi i Maqedonisë së Veriut në Prishtinë me kërkesë të Interpolit

para 7 dite - Dukagjini

Në Prishtinë është arrestuar një person, shtetas i Maqedonisë së Veriut. Ai u arrestua në bazë të urdhërarrestit nërkombëtar të lëshuar nga Interpoli. Sipas raportit të policisë, pas intervistimit me vendim...

Gjendet pa shenja jete një grua në Lipjan

para 7 dite - Dukagjini

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grua është gjetur pa shenja jete në banesën e saj të martën në Lipjan. Sipas raportit të policisë, me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në...

Një person arrestohet për sulm ndaj tre policëve në Ferizaj, një tjetër për kanosje në Kaçanik

para 7 dite - Dukagjini

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Ferizaj dhe Kaçanik nën dyshimin se i kanë sulmuar dhe kanosur zyrtarët policorë. Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës, në rastin në Ferizaj, për të...

Po kërkohej nga INTERPOL-i, arrestohet një shtetas i Maqedonisë së Veriut në Prishtinë

para 7 dite - Arbresh

Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetas të Maqedonisë së Veriut në Prishtinë. Sipas njoftimit, ai po kërkohej me urdhërarrest ndërkombëtar, shkruan Arbresh.info. Pas intervistimit me vendim të prokurorit...

Një person sulmon tre policë në Ferizaj, një tjetër i kanos në Kaçanik

para 7 dite - Ekonomia Online

Dy persona janë arrestuar në Ferizaj dhe Kaçanik të martën në mbrëmje (9 korrik), në raste të ndara, nën dyshimin se i kanë sulmuar dhe kanosur zyrtarët policorë. Sipas njoftimit në raportin 24-orësh të...

Pamje nga aksionet e Policisë kundër fajdeve, pesë të arrestuar

para 7 dite - Gazeta10

Policia e Kosovës ka realizuar dy operacione gjatë të cilëve ka arrestuar pesë të dyshuar dhe ka sekuestruar dëshmi relevante në lidhje me fajdet dhe detyrimin. “Gjatë ditë së sotme nga ky fushëveprim...

Po kërkohej nga INTERPOL, arrestohet një shtetas i Maqedonisë në Prishtinë

para 7 dite - Gazeta10

Policia e Kosovës ka njoftuar për arrestimin e një shtetasi të Maqedonisë së Veriut të martën, i cili po kërkohej nga INTERPOL. Në raportin ditor të PK’së, bëhet e ditur se i dyshuari me vendim të prokurorit...

Një person sulmon tre policë në Ferizaj, një tjetër i kanos në Kaçanik

para 7 dite - Gazeta10

Dy persona janë arrestuar në Ferizaj dhe Kaçanik të martën në mbrëmje (9 korrik), në raste të ndara, nën dyshimin se i kanë sulmuar dhe kanosur zyrtarët policorë. Sipas njoftimit në raportin 24-orësh të...

Gjendet e vdekur një grua në Lipjan, policia nis hetimet

para 7 dite - Bota Press

Policia e Kosovës ka nisur hetimet për vdekjen e një gruaje në Lipjan. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion Lipjan / 09.07.2024 – NN. Raportohet se në banesën...

Kërkohej nga INTERPOL-i, arrestohet në Prishtinë

para 7 dite - Bota Press

Është arrestuar një shtetas i Maqedonisë së Veriut në Kosovë pasi i njëjti ishte në kërkim nga INTERPOL-i. Sipas policisë, ai u arrestua në Prishtinë dhe më pas me vendim të prokurorit është dërguar në...

Pamje nga aksionet e Policisë kundër fajdeve, pesë të arrestuar

para 7 dite - Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka realizuar dy operacione gjatë të cilëve ka arrestuar pesë të dyshuar dhe ka sekuestruar dëshmi relevante në lidhje me fajdet dhe detyrimin. “Gjatë ditë së sotme nga ky fushëveprim...

Arrestohet gruaja që dyshohet se para një muaji rrahu të bijën

para 7 dite - Ekonomia Online

Një grua është arrestuar në Pejë nën dyshimin se e kishte rrahur vajzën e saj. Siç ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin 24-orësh, rasti kishte ndodhur më 4 qershor në mbrëmje. Rasti është iniciuar...

Gjendet e vdekur një grua në Lipjan, policia nis hetimet

para 7 dite - Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka nisur hetimet për vdekjen e një gruaje në Lipjan. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. “Lipjan / 09.07.2024 – NN. Raportohet se në...

Gjendet e vdekur një grua në Lipjan, policia nis hetimet

para 7 dite - Revista Kosovarja

Policia e Kosovës ka nisur hetimet për vdekjen e një gruaje në Lipjan. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. “Lipjan / 09.07.2024 – NN. Raportohet se në...

Një femër gjendet pa shenja jete në banesën e saj, ja detajet

para 7 dite - NMK Post

Një rast i rëndë ka ndodhur të martën në Lipjan. Atje raportohet se në banesën e saj është gjetur e vdekur një femër, njofton policia, transmeton Klankosova.tv Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i...

Gjendet e vdekur një grua në Lipjan, policia nis hetimet

para 7 dite - ATV Live

Policia e Kosovës ka nisur hetimet për vdekjen e një gruaje në Lipjan. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. “Lipjan / 09.07.2024 – NN. Raportohet se në...

Një person kanos policin, pasi e gjobiti në trafik

para 7 dite - Gazeta10

Një i dyshuar është shoqëruar ën stacion policor, pasi i njëjti kanosi një zyrtar policor. Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme në Kaçanik, raporton Indeksonline. Sipas njoftimi të policisë, i dyshuari...

Gjendet pa shenja jete një grua në Lipjan

para 7 dite - Arbresh

Një grua është gjetur pa shenja jetë në banesën e saj në Lipjan. Sipas policisë, me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore (IML), shkruan Arbresh.info. “HETIM...

Gjendet e vdekur një grua në Lipjan, policia nis hetimet

para 7 dite - Periskopi

Gjendet e vdekur një grua në Lipjan, policia nis hetimet 10 Jul, 8:43 Policia e Kosovës ka nisur hetimet për vdekjen e një gruaje në Lipjan. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar...

Ferizaj: Një person sulmon tre zyrtarë policor

para 7 dite - Periskopi

Ferizaj: Një person sulmon tre zyrtarë policor 10 Jul, 8:40 Një person në Ferizaj ka sulmuar tre zyrtarë policor. I njëjti kishte kanosur edhe një person tjetër, shkruan Periskopi. Siç thuhet në raportin...

Gjendet e vdekur një grua në Lipjan, policia nis hetimet

para 7 dite - Gazeta10

Policia e Kosovës ka nisur hetimet për vdekjen e një gruaje në Lipjan. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. “Lipjan / 09.07.2024 – NN. Raportohet se në...

Policia aksion në Pejë e Ferizaj, arrestohen të dyshuar për fajde, krim të organizuar dhe korrupsion

para 7 dite - Pressonline

Policia e Kosovës ka njoftuar për dy operacione në Pejë dhe Ferizaj gjatë ditës së martë, ku janë arrestuar pesë persona të dyshuar dhe janë sekuestruar dëshmi të rëndësishme. Në Pejë, Policia arrestoi...

Yamali 16-vjeçar thyen rekord, ia barazon Francës me një supergol

para një jave - Klan Kosova

Lajmi do të përditësohet… *Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber. *Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Policia e shpall në kërkim personin në foto, kërkohet për vjedhje në Prishtinë

para 7 dite - Zyrtare

Policia e Kosovës, respektivisht stacioni policor Jugu në Prishtinë, paraqet para jush fotografinë e të dyshuarit të shpallur në kërkim, i dyshuar për implikim në veprën penale: Vjedhja I bëjmë thirrje...

Operacione policore në Prishtinë, Pejë e Ferizaj, arrestohen pesë të dyshuar për fajde, krim ekonomik dhe korrupsion

para një jave - Zeri

Policia e Kosovës, në operacione kundër krimit të organizuar, krimit ekonomik dhe korrupsionit në Prishtinë dhe në Pejë, ka arrestuar pesë persona dhe ka konfiskuar dëshmi relevante. Në njoftimin e Policisë,...

Policia e Kosovës me angazhime konkrete në luftimin e krimit të organizuar

para një jave - RTK

Në kuadër të fushatës së vazhdueshme kundër krimit të organizuar, krimit ekonomik dhe korrupsionit, Policia e Kosovës ka kryer dy operacione të suksesshme gjatë ditës së sotme në dy rajone të vendit. Në...

“Fajde e korrupison”, policia me operacione të ndara në Pejë e Ferizaj, pesë persona të arrestuar

para një jave - RTV 21

Policia e Kosovës të martën ka njoftuar për dy operacione policore që janë zhvilluar në Pejë e Ferizaj për raste të ndryshme e ku janë arrestuar pesë persona si dhe “janë sekuestruar dëshmi relevante për...

Policia arreston pesë persona, njërin për fajde, katër të tjerët për keqtrajtimin e kafshëve

para një jave - Klan Kosova

Policia ka bërë të ditur se sot janë realizuar dy operacione policore ku në dy raste të ndara janë arrestuar pesë persona të dyshuar si dhe janë sekuestruar disa dëshmi. Në rastin e parë, policia ka bërë...

Operacione policore në Pejë e Ferizaj, arrestohen pesë persona

para një jave - Koha.net

Policia e Kosovës të martën ka njoftuar për dy operacione policore që janë zhvilluar në Pejë e Ferizaj për raste të ndryshme e ku janë arrestuar pesë persona si dhe “janë sekuestruar dëshmi relevante për...

Luftimi i krimit dhe korrupsionit, Policia jep detaje për aksionin në Pejë dhe Ferizaj

para një jave - Syri.net Kosova

Policia e Kosovës, respektivisht Departamenti i Hetimeve, përmes Drejtorive kompetente dhe në bashkëpunim me Prokurorinë, në vazhdën e parandalimit dhe luftimit të veprave penale, theks të veçantë po i...

Dy aksione të Policisë kundër fajdeve, pesë të arrestuar

para një jave - Reporteri

Policia e Kosovës ka realizuar dy operacione gjatë të cilëve ka arrestuar pesë të dyshuar dhe ka sekuestruar dëshmi relevante në lidhje me fajdet dhe detyrimin, raporton gazeta online Reporteri.net. “Gjatë...

Dy operacione policore, arrestohen pesë persona

para një jave - GazetaBlic

Policia ka bërë të ditur se sot janë realizuar dy operacione policore ku në dy raste të ndara janë arrestuar pesë persona të dyshuar si dhe janë sekuestruar disa dëshmi. Në rastin e parë, policia ka bërë...

Dy aksione të Policisë kundër fajdeve, pesë të arrestuar

para një jave - OraInfo

Policia e Kosovës ka realizuar dy operacione gjatë të cilëve ka arrestuar pesë të dyshuar dhe ka sekuestruar dëshmi relevante në lidhje me fajdet dhe detyrimin. “Gjatë ditë së sotme nga ky fushëveprim...

Operacione policore në Prishtinë, Pejë e Ferizaj, arrestohen pesë të dyshuar për fajde, krim ekonomik dhe korrupsion

para një jave - Telegrafi

Policia e Kosovës, në operacione kundër krimit të organizuar, krimit ekonomik dhe korrupsionit në Prishtinë dhe në Pejë, ka arrestuar pesë persona dhe ka konfiskuar dëshmi relevante. Në njoftimin e Policisë,...

Policia realizon dy operacione në dy rajone të ndryshme, arreston 5 persona/ dyshohen për këto vepra penale

para një jave - Gazeta Express

Policia e Kosovës gjatë ditë së sotme në dy rajone të ndryshme kanë realizuar dy operacione policore ku në dy raste të ndara janë arrestuar pesë (5) persona të dyshuar si dhe janë sekuestruar dëshmi relevante...

Policia publikon pamje/ Realizon dy operacione në dy rajone të ndryshme, arreston pesë persona

para një jave - Bota Sot

Policia e Kosovës në dy rajone të ndryshme ka realizuar dy operacione policore ku në dy raste të ndara janë arrestuar pesë (5) persona të dyshuar si dhe janë sekuestruar dëshmi relevante për proceduar...

Luftimi i krimit dhe korrupsionit, Policia jep detaje për aksionin në Pejë dhe Ferizaj

para një jave - Indeks online

Policia e Kosovës, respektivisht Departamenti i Hetimeve, përmes Drejtorive kompetente dhe në bashkëpunim me Prokurorinë, në vazhdën e parandalimit dhe luftimit të veprave penale, theks të veçantë po i...

I arrestuari për fajde, Policia publikon pamjet e aksionit të sotëm nga Njësia Speciale Intervenuese

para një jave - OraInfo

Policia e Kosovës në koordinim me Prokurorinë Themelore në Pejë ka zhvilluar një aksion kundër fajdes, që rezultoi me arrestimin e një personi të përfshirë në veprimtari të kundërligjshme. I dyshuari u...

Policia me aksion në Pejë, cak krimi i organizuar

para një jave - Indeks online

Policia e Kosovës, në vazhdën e hetimeve, është duke realizuar një aksion madhor në Pejë. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se njësitet hetimore të Departamentit kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit...

Policia me aksion të gjerë kundër kriminelëve: Po bëjmë luftë të pa kompromis kundër krimit të organizuar, krimit ekonomik dhe korrupsionit

para një jave - Lajmi.net

Policia e Kosovës, respektivisht Departamenti i Hetimeve përmes Drejtorive kompetente në bashkëpunim me Prokurorinë në vazhdën e parandalimit dhe luftimit të veprave penale theks të veçantë po i kushton...

Policia me aksion në Pejë dhe Ferizaj, arrestohen pesë persona për fajde dhe keqtrajtim me kafshë

para një jave - Arbresh

Në vazhdën e parandalimit dhe luftimit të krimit të organizuar, Policia e Kosovës sot ka realizuar dy operacione policore në Pejë dhe Ferizaj Sipas njoftimit, në dy raste të ndara janë arrestuar pesë persona...

Policia realizon dy operacione, arreston pesë persona

para një jave - KosovaPress

Policia e Kosovës ka njoftuar se sot ka realizuar dy operacione policore në dy rajone të ndryshme. Në dy raste të ndara janë arrestuar pesë (5) persona të dyshuar si dhe janë sekuestruar dëshmi relevante...

Policia arreston pesë persona, njërin për fajde, katër të tjerët për keqtrajtimin e kafshëve

para një jave - Fakti Ditor

Policia ka bërë të ditur se sot janë realizuar dy operacione policore ku në dy raste të ndara janë arrestuar pesë persona të dyshuar si dhe janë sekuestruar disa dëshmi. Në rastin e parë, policia ka bërë...

Operacione policore në Prishtinë, Pejë e Ferizaj: Arrestohen pesë të dyshuar për fajde, krim ekonomik dhe korrupsion

para një jave - Periskopi

Operacione policore në Prishtinë, Pejë e Ferizaj: Arrestohen pesë të dyshuar për fajde, krim ekonomik dhe korrupsion 09 Jul, 18:46 Policia e Kosovës, në operacione kundër krimit të organizuar, krimit ekonomik...

Policia aksion në Pejë e Ferizaj, arrestohen të dyshuar për fajde, krim të organizuar dhe korrupsion

para një jave - Dukagjini

Policia e Kosovës ka njoftuar për dy operacione në Pejë dhe Ferizaj gjatë ditës së martë, ku janë arrestuar pesë persona të dyshuar dhe janë sekuestruar dëshmi të rëndësishme. Në Pejë, Policia arrestoi...

Policia në kërkim të një personi, kërkon bashkëpunim nga qytetarët për arrestimin e tij

para një jave - Telegrafi

Policia ka kërkuar bashkëpunim nga qytetarët për arrestimin e një të dyshuari për vjedhje. Në Facebook, Policia ka publikuar fotografinë e të dyshuarit, transmeton Telegrafi. “Policia e Kosovës, respektivisht...

Policia kërkon bashkëpunim për arrestimin e të dyshuarit për vjedhje

para një jave - RTV 21

Policia e Kosovës është në kërkim të një personi që dyshohet se ka kryer vjedhje. Policia publikoi një fotografi të të dyshuarit, duke kërkuar bashkëpunimin e qytetarëve për identifikimin e tij. “Policia...

Policia kërkon bashkëpunim për arrestimin e të dyshuarit për vjedhje

para një jave - Bota Sot

Policia e Kosovës ka njoftuar se është në kërkim të një personi që dyshohet se ka kryer vjedhje. Policia publikoi një fotografi të të dyshuarit, duke kërkuar bashkëpunimin e qytetarëve për identifikimin...

Policia kërkon bashkëpunim për arrestimin e të dyshuarit për vjedhje

para një jave - Koha.net

Policia e Kosovës është në kërkim të një personi që dyshohet se ka kryer vjedhje. Policia publikoi një fotografi të të dyshuarit, duke kërkuar bashkëpunimin e qytetarëve për identifikimin e tij. “Policia...

Policia realizon dy operacione policore në Pejë dhe Ferizaj, arreston pesë persona

para një jave - Arbresh

Në vazhdën e parandalimit dhe luftimit të krimit të organizuar, Policia e Kosovës sot ka realizuar dy operacione policore në Pejë dhe Ferizaj Sipas njoftimit, në dy raste të ndara janë arrestuar pesë persona...

Policia kërkon ndihmë për identifikimin dhe arrestimin e një personi

para një jave - OraInfo

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për identifikimin dhe arrestimin e një të të dyshuari për vjedhje. Policia ka ndarë foton e të dyshuarit, derisa i ka bërë thirrje kujtdo që ka informacion...

Vrasja e 26-vjeçarit në Prizren: Nga një muaj burgim për dy të dyshuarit

para një jave - Bota Sot

Nga një muaj burgim për dy të dyshuarit për vrasjen e 26-vjeçarit Auron Thaqi, në Prizren. Vendimi u mor nga Departamenti i Krimeve të Rënda i Gjykatës Themelore të Prizrenit. Enes Ay, është dërguar në...

E therën me thikë dhe e hodhën nga vetura, nga një muaj paraburgim të dyshuarve për vdekjen e 26-vjeçarit në Prizren

para një jave - Zeri

Gjykata Themelore në Prizren, Departamenti për Krime të Rënda, ka caktuar masën e paraburgimit për dy të dyshuarit në Prizren, pas vdekjes së 26-vjeçarit, i cili humbi jetën pasi u ther me thikë. Gjykata...

Vdekja e 26 vjeçarit në Prizren, Gjykata vendos ndaj dy të dyshuarve

para një jave - Kallxo

Dy të dyshuarit për vdekjen e 26 vjeçarit A. Th., Enes Ay dhe Hajrullah Brnçanin, pritet që të qëndrojnë 30 ditë në paraburgim, pasi gjyqtarja e procedurës paraprake, Ajser Skenderi e ka aprovuar kërkesën...

Policia kërkon ndihmë për identifikimin dhe arrestimin e një personi

para një jave - Gazeta Express

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për identifikimin dhe arrestimin e një të të dyshuari për vjedhje, raporton Express. Policia ka ndarë foton e të dyshuarit, derisa i ka bërë thirrje kujtdo...

Policia kërkon ndihmë në kapjen e një personi dhe identifikimi pasi dyshohet për vjedhje

para një jave - Klan Kosova

Policia e Kosovës është duke kërkuar ndihmë për kapjen e një personi në Prishtinë, i cili dyshohet për vjedhje. “I bëjmë thirrje kujtdo që ka informacion për identitetin ose vendndodhjen e këtij personi...

Vrasja e 26-vjeçarit në Prizren: Nga një muaj burgim për dy të dyshuarit

para një jave - Klan Kosova

Nga një muaj burgim për dy të dyshuarit për vrasjen e 26-vjeçarit Auron Thaqi, në Prizren. Vendimi u mor nga Departamenti i Krimeve të Rënda i Gjykatës Themelore të Prizrenit. Enes Ay, është dërguar në...

Vdekja e 26 vjeçarit, Gjykata ua cakton nga një muaj paraburgim dy të dyshuarve

para një jave - RTV 21

Gjykata Themelore në Prizren ia ka caktuar nga një muaj paraburgim dy personave të dyshuar për rastin e Auron Thaçit, 26 vjeçarit që të shtunën u ther me thikë dhe vdiq mbrëmjen e së dielës në QKUK. E.A....

Policia kërkon ndihmë për identifikimin dhe arrestimin e një personi

para një jave - Bota Sot

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për identifikimin dhe arrestimin e një të të dyshuari për vjedhje. Policia ka ndarë foton e të dyshuarit. Derisa i ka bërë thirrje kujtdo që ka informacion...

Policia e shpall në kërkim personin në foto, kërkohet për vjedhje në Prishtinë

para një jave - Indeks online

Policia e Kosovës, respektivisht stacioni policor Jugu në Prishtinë, paraqet para jush fotografinë e të dyshuarit të shpallur në kërkim, i dyshuar për implikim në veprën penale: Vjedhja I bëjmë thirrje...

Therja me thikë në Prizren, gjykata ua cakton dy të dushuarve nga një muaj paraburgim

para një jave - Indeks online

Gjykata Themelore në Prizren u ka caktuar nga një muaj paraburgim dy të dyshuarve për vdekjen e 26-vjeçarit i cili u ther me thikë në Prizren të shtunën ndërsa ndërroi jetë të dielën në QKUK. I pandehuri...

Therja me thikë në Prizren, gjykata ua cakton nga një muaj paraburgim dy të dyshuarve

para një jave - GazetaBlic

Gjykata Themelore në Prizren u ka caktuar nga një muaj paraburgim dy të dyshuarve për vdekjen e 26-vjeçarit i cili u ther me thikë në Prizren të shtunën ndërsa ndërroi jetë të dielën në QKUK. I pandehuri...

Policia kërkon ndihmë në kapjen e një personi dhe identifikimi pasi dyshohet për vjedhje

para një jave - GazetaBlic

Policia e Kosovës është duke kërkuar ndihmë për kapjen e një personi në Prishtinë, i cili dyshohet për vjedhje. “I bëjmë thirrje kujtdo që ka informacion për identitetin ose vendndodhjen e këtij personi...

Njëri e theri me thikë e tjetri e nxori jashtë veturës, paraburgosen dy të dyshuarit për vdekjen e 26-vjeçarit në Prizren

para një jave - Reporteri

Gjykata Themelore në Prizren ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë për caktimin e masës së paraburgimit për dy të dyshuarit lidhur me vdekjen tragjike të 26-vjeçarit që humbi jetën si pasojë e therjes me...

Vrasja e 26-vjeçarit në Prizren: Nga një muaj burgim për dy të dyshuarit

para një jave - Tetova Sot

Nga një muaj burgim për dy të dyshuarit për vrasjen e 26-vjeçarit Auron Thaqi, në Prizren. Vendimi u mor nga Departamenti i Krimeve të Rënda i Gjykatës Themelore të Prizrenit. Enes Ay, është dërguar në...

Vrasja e 26 vjeçarit në Prizren, Gjykata ua cakton nga një muaj paraburgim dy të dyshuarve

para një jave - OraInfo

Gjykata Themelore në Prizren ia ka caktuar nga një muaj paraburgim dy personave të dyshuar për rastin e Auron Thaçit, 26 vjeçarit që të shtunën u ther me thikë dhe vdiq mbrëmjen e së dielës në QKUK. E.A....

Arrestohet një i dyshuar për fajde në Pejë

para një jave - Kallxo

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Pejë i cili dyshohet se ka kryer veprën penale të fajdesë. Pas arrestimit i dyshuari do të intervistohet ndërsa me urdhër të prokurorit ai do të ndalohet për...

Policia kërkon bashkëpunim për arrestimin e të dyshuarit për vjedhje

para një jave - Pressonline

Policia e Kosovës ka njoftuar se është në kërkim të një personi që dyshohet se ka kryer vjedhje. Policia publikoi një fotografi të të dyshuarit, duke kërkuar bashkëpunimin e qytetarëve për identifikimin...

E therën me thikë dhe e hodhën nga vetura, nga një muaj paraburgim të dyshuarve për vdekjen e 26-vjeçarit në Prizren

para një jave - Telegrafi

Gjykata Themelore në Prizren, Departamenti për Krime të Rënda, ka caktuar masën e paraburgimit për dy të dyshuarit në Prizren, pas vdekjes së 26-vjeçarit, i cili humbi jetën pasi u ther me thikë. Gjykata...

Vrasja e 26 vjeçarit në Prizren, Gjykata ua cakton nga një muaj paraburgim dy të dyshuarve

para një jave - Gazeta Express

Gjykata Themelore në Prizren ia ka caktuar nga një muaj paraburgim dy personave të dyshuar për rastin e Auron Thaçit, 26 vjeçarit që të shtunën u ther me thikë dhe vdiq mbrëmjen e së dielës në QKUK. E.A....

Arrestohet një i dyshuar për fajde në Pejë, Prokuroria jep detaje për RTV21

para një jave - RTV 21

Policia e Kosovës në bashkëpunim me Prokurorin e Shtetit, ka arrestuar sot një person në Pejë, nën dyshimin për fajde. Lajmin për portalin rtv21.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Prokurorisë së Pejës, Shkodran...

Arrestohet një person për fajde në Pejë, prokuroria jep detaje

para një jave - Zeri

Prokurori i shtetit në bashkëpunim me Policinë e Kosovës, përkatësisht drejtorinë për hetimin e Krimit të Organizuar dhe sektorin e hetimeve rajonale të Policisë së Pejës, pas veprimeve të caktuara hetimore,...

Arrestohet në Pejë një person i dyshuar për fajde

para një jave - Indeks online

Një person është arrestuar në Pejë i dyshuar për veprën penale “fajde”. Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar zëdhënësi i Prokurorisë Themelore në Pejë, Shkodran Nikçi, i cili tha se i arrestuari është...

Arrestohet një person për fajde në Pejë

para një jave - OraInfo

Një person është arrestuar në Pejë për veprën penale “fajde”. Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Prokurorisë Themelore në Pejë, Shkodran Nikçi, i cili tha se i arrestuari është dërguar...

Policia e Kosovës kërkon ndihmë për kapjen e një personi të dyshuar për vjedhje

para një jave - Lajmi.net

Policia e Kosovës, ka publikuar fotografinë e një të dyshuari të shpallur në kërkim, për veprën penale vjedhje. “I bëjmë thirrje kujtdo që ka informacion për identitetin ose vendndodhjen e këtij personi...

Arrestohet një person për fajde në Pejë, prokuroria jep detaje

para një jave - Telegrafi

Prokurori i shtetit në bashkëpunim me Policinë e Kosovës, përkatësisht drejtorinë për hetimin e Krimit të Organizuar dhe sektorin e hetimeve rajonale të Policisë së Pejës, pas veprimeve të caktuara hetimore,...

Arrestohet një i dyshuar për fajde në Pejë, Prokuroria apel viktimave që t’i raportojnë rastet

para një jave - Gazeta Express

Policia e Kosovës në bashkëpunim me Prokurorin e Shtetit, ka arrestuar sot një person në Pejë, nën dyshimin për fajde. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Prokurorisë së Pejës, Shkodran...

Arrestohet një person për fajde në Pejë

para një jave - Klan Kosova

Një person është arrestuar në Pejë për veprën penale “fajde”. Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Prokurorisë Themelore në Pejë, Shkodran Nikçi, i cili tha se i arrestuari është dërguar...

Arrestohet një person në Pejë për fajde, prokuroria jep detaje

para një jave - Bota Sot

Prokurori i shtetit në bashkëpunim me Policinë e Kosovës, përkatësisht drejtorinë për hetimin e Krimit të Organizuar dhe sektorin e hetimeve rajonale të Policisë së Pejës, pas veprimeve të caktuara hetimore,...

Dy muaj paraburgim ndaj dy të pandehurve për vrasjen me thikë ndaj 26-vjeçarit në Prizren

para një jave - Lajmi.net

Gjykata Themelore në Prizren ia ka caktuar nga një muaj paraburgim dy personave të dyshuar për rastin e Auron Thaçit, 26 vjeçarit që të shtunën u ther me thikë dhe vdiq mbrëmjen e së dielës në QKUK. E.A....

Vrạsjạ e 26 vjeçarit në Prizren, Gjykata ua cakton nga një muaj paraburgim dy të dyshuarve

para një jave - Infokusi

Gjykata Themelore në Prizren ia ka caktuar nga një muaj paraburgim dy personave të dyshuar për rastin e Auron Thaçit, 26 vjeçarit që të shtunën u ther me thikë dhe vdiq mbrëmjen e së dielës në QKUK. E.A....

Policia kërkon bashkëpunim për arrestimin e të dyshuarit për vjedhje

para një jave - Dukagjini

Policia e Kosovës ka njoftuar se është në kërkim të një personi që dyshohet se ka kryer vjedhje. Policia publikoi një fotografi të të dyshuarit, duke kërkuar bashkëpunimin e qytetarëve për identifikimin...

Arrestohet një person për fajde në Pejë, Prokuroria jep detaje

para një jave - Lajmi.net

Një person është arrestuar në Pejë, nën dyshimin për fajde. Lajmin e ka bërë të ditur për lajmi.net, zëdhënësi i Prokurorisë Themelore në Pejë, Shkodran Nikçi. Sipas Nikçit, me vendim të prokurorit pas...

Vdekja e 26-vjeçarit që u ther me thikë në Prizren, nga një muaj paraburgim për dy të dyshuarit

para një jave - Arbresh

Gjykata Themelore në Prizren, Departamenti për Krime të Rënda, ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji për dy të dyshuarit në Prizren, pas vdekjes së 26-vjeçarit, i cili humbi jetën pasi u ther...

Policia kërkon ndihmë në kapjen e një personi dhe identifikimi pasi dyshohet për vjedhje

para një jave - Ekonomia Online

Policia e Kosovës është duke kërkuar ndihmë për kapjen e një personi në Prishtinë, i cili dyshohet për vjedhje. “I bëjmë thirrje kujtdo që ka informacion për identitetin ose vendndodhjen e këtij personi...

Arrestohet një person për fajde në Pejë

para një jave - Infokusi

Një person është arrestuar në Pejë për veprën penale “fajde”. Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Prokurorisë Themelore në Pejë, Shkodran Nikçi, i cili tha se i arrestuari është dërguar...

Çka deklaruan para gjyqtarit të dyshuarit në rastin e vdekjes së 26 vjeçarit në Prizren

para një jave - Kallxo

Enes Ay dhe Hajrullah Brnçanin, dy të dyshuarit për rastin e vdekjes së 26 vjeçarit në Prizren janë sjellë në Gjykatën e Prizrenit pasi Prokuroria ka bërë kërkesë për caktimin e masë së sigurisë ndaj tyre....

Nëse e shihni këtë person njoftojeni menjëherë policinë

para një jave - Gazeta10

Policia e Kosovës ka shpallur në kërkim një person, që dyshohet të jetë i përfshirë në një rast të vjedhjes dhe ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për identifikimin e tij. Në njoftimin e Policisë janë bashkëngjitur...

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për kapjen e të dyshuarit për vjedhje

para një jave - Arbresh

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për kapjen e një personi të dyshuar për veprën penale “Vjedhja” “I bëjmë thirrje kujtdo që ka informacion për identitetin ose vendndodhjen e këtij personi...

E therën me thikë dhe e hodhën nga vetura, çfarë dihet për vrasjen e 26 vjeçarit në Prizren?

para një jave - Arbresh

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e vona të së shtunës në Prizren, në lagjen Bazhdarhane. Bëhet fjalë për vrasjen e 26 vjeçarit, Auron Thaqi, i cili dyshohet se është therë për vdekje me thikë dhe...

Aksioni në Pejë: Ky është personi i arrestuar për fajde

para një jave - Bota Press

Policia në koordinim me Prokurorinë Themelore në Pejë ka zhvilluar një aksion kundër fajdes, që rezultoi me arrestimin e një personi të përfshirë në veprimtari të kundërligjshme. I dyshuari u kap sot paradite,...

Policia kërkon ndihmë për kapjen e një personi të dyshuar për vjedhje

para një jave - Periskopi

Policia kërkon ndihmë për kapjen e një personi të dyshuar për vjedhje 09 Jul, 14:53 Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për kapjen e një të dyshuari për vjedhje në Prishtinë, raporton Periskopi....

Vrasja e 26 vjeçarit në Prizren, Gjykata ua cakton nga një muaj paraburgim dy të dyshuarve

para një jave - Gazeta10

Gjykata Themelore në Prizren ia ka caktuar nga një muaj paraburgim dy personave të dyshuar për rastin e Auron Thaçit, 26 vjeçarit që të shtunën u ther me thikë dhe vdiq mbrëmjen e së dielës në QKUK. E.A....

Therja me thikë në Prizren, gjykata ua cakton nga një muaj paraburgim dy të dyshuarve

para një jave - Dukagjini

Gjykata Themelore në Prizren u ka caktuar nga një muaj paraburgim dy të dyshuarve për vdekjen e 26-vjeçarit i cili u ther me thikë në Prizren të shtunën ndërsa ndërroi jetë të dielën në QKUK. I pandehuri...

Arrestohet një person për fajde në Pejë

para një jave - Ekonomia Online

Një person është arrestuar në Pejë për veprën penale “fajde”. Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Prokurorisë Themelore në Pejë, Shkodran Nikçi, i cili tha se i arrestuari është dërguar...

Vdekja tragjike e 26-vjeçarit në Prizren: Gjykata ua cakton nga një muaj paraburgim dy të dyshuarve

para një jave - Periskopi

Vdekja tragjike e 26-vjeçarit në Prizren: Gjykata ua cakton nga një muaj paraburgim dy të dyshuarve 09 Jul, 14:26 Gjykata Themelore në Prizren, Departamenti për Krime të Rënda, ka caktuar masën e paraburgimit,...

Sulmohet fizikisht një polic në Kaçanik

para një jave - Lajm

Një polic është sulmuar ditën e hënë në Kaçanik. Lidhur me rastin, policia njofton se ka arrestuar të dyshuarin, i cili është dërguar në mbajtje. “Kaçanik 08.07.2024-08:15. Është arrestuar i dyshuari mashkull...

Arrestohet një person për fajde në rajonin e Pejës

para një jave - Arbresh

Prokurori i shtetit në bashkëpunim me Policinë e Kosovës, në rajonin e Pejës ka arrestuar dhe ndaluar një person të dyshuar për veprën penale “Fajde”. Lajmin për Arbresh.info e ka konfirmuar zëdhënësi...

Arrestohet një person për fajde në Pejë, prokuroria jep detaje

para një jave - Periskopi

Arrestohet një person për fajde në Pejë, prokuroria jep detaje 09 Jul, 13:34 Prokurori i shtetit në bashkëpunim me Policinë e Kosovës kanë arrestuar një person të dyshuar për veprën “fajde”, shkruan Periskopi....

Aksion i Policisë dhe Prokurorisë në Pejë: Arrestohet një person i dyshuar për fajde

para një jave - Bota Press

Policia në koordinim me Prokurorinë Themelore në Pejë ka zhvilluar një aksion kundër fajdes, që rezultoi me arrestimin e një personi të dyshuar, raporton Gazeta Sinjali. Lajmin e ka konfirmuar për Sinjalin...

Arrestohet një i dyshuar për fajde në Pejë, Prokuroria apel viktimave që t’i raportojnë rastet

para një jave - Gazeta10

Policia e Kosovës në bashkëpunim me Prokurorin e Shtetit, ka arrestuar sot një person në Pejë, nën dyshimin për fajde. Lajmin për Gazeta10 e ka konfirmuar zëdhënësi i Prokurorisë së Pejës, Shkodran Nikçi....

Gjashtë raste të dhunës në familje u raportuan gjatë 24 orëve të fundit, arrestohen katër persona

para një jave - GazetaBlic

Gjashtë raste të dhunës në familje janë raportuar gjatë 24 orëve të fundit në vend. Rastet janë raportuar në Podujevë, Klinë dhe Rahovec. Lidhur me këto raste janë arrestuar katër të dyshuar. Sipas Policisë,...

Arrestohet një i dyshuar për fajde në Pejë

para një jave - Dukagjini

Prokuroria e Shtetit, në bashkëpunim me Policinë e Kosovës, përkatësisht Drejtorinë për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe sektorin e hetimeve rajonale të Policisë së Pejës, ka realizuar një aksion hetimor...

Gjashtë raste të dhunës në familje u raportuan gjatë 24 orëve të fundit, arrestohen katër persona

para një jave - Gazeta Express

Gjashtë raste të dhunës në familje janë raportuar gjatë 24 orëve të fundit në vend. Rastet janë raportuar në Podujevë, Klinë dhe Rahovec. Lidhur me këto raste janë arrestuar katër të dyshuar. Sipas Policisë,...

Gjashtë raste të dhunës në familje u raportuan gjatë 24 orëve të fundit, arrestohen katër persona

para një jave - Bota Sot

Gjashtë raste të dhunës në familje janë raportuar gjatë 24 orëve të fundit në vend. Rastet janë raportuar në Podujevë, Klinë dhe Rahovec. Lidhur me këto raste janë arrestuar katër të dyshuar. Sipas Policisë,...

Arrestohet edhe një i dyshuar për rastin e 26-vjeçarit në Prizren, që u ther për vdekje

para një jave - Zeri

Është arrestuar edhe një person si i dyshuar në rastin e vrasjes së 26-vjeçarit në Prizren. Policia, përmes raportit ditor, ka njoftuar se ai është dërguar në mbajtje. “Lëndim i rëndë trupor – Prizren,...

Prishtinë: Arrestohet një person, sulmoi seksualisht një shtetase të huaj

para një jave - Tetova Sot

Një person është arrestuar në Prishtinë pasi e ka sulmuar seksualisht një grua, shtetase të huaj. Sipas policisë, me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar, teksa bëhet e ditur se rasti...

Ushtroi dhunë psikike ndaj gruas, arrestohet i dyshuari në Lipjan

para një jave - Bota Sot

Policia ka njoftuar për një rast të dhunës në familje që ka ndodhur në Lipjan. Siç thuhet në njoftim, i dyshuari ka ushtruar dhunë psikike ndaj një gruaje, e cila edhe ka pranuar tretman mjekësor. “Lipjan...

Ushtroi dhunë psikike ndaj gruas, arrestohet i dyshuari në Lipjan

para një jave - Telegrafi

Policia ka njoftuar për një rast të dhunës në familje që ka ndodhur në Lipjan. Siç thuhet në njoftim, i dyshuari ka ushtruar dhunë psikike ndaj një gruaje, e cila edhe ka pranuar tretman mjekësor. “Lipjan...

Sulmohet fizikisht një polic në Kaçanik

para një jave - Zhurnal

4 Një polic është sulmuar ditën e hënë në Kaçanik. Lidhur me rastin, policia njofton se ka arrestuar të dyshuarin, i cili është dërguar në mbajtje. “Kaçanik 08.07.2024-08:15. Është arrestuar i dyshuari...

Arrestohet një person në Prishtinë, dyshohet se sulmoi seksualisht një grua

para një jave - Kallxo

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë pasi i njëjti dyshohet se ka sulmuar seksualisht një shtetase të huaj. Rasti sipas policisë ka ndodhur më 08.07.2024. Me vendim të prokurorit pas...

Arrestohet edhe një i dyshuar për rastin e 26 vjeçarit që u ther për vdekje në Prizren

para një jave - Reporteri

Është arrestuar edhe një person si i dyshuar në rastin e vrasjes së 26 vjeçarit në Prizren. Policia, përmes raportit 24 orësh, ka njoftuar se ai është dërguar në mbajtje. “LËNDIM I RËNDË TRUPOR- Prizren...

Sulmohet fizikisht një polic në Kaçanik

para një jave - Zeri

Një polic është sulmuar ditën e hënë në Kaçanik. Lidhur me rastin, policia njofton se ka arrestuar të dyshuarin, i cili është dërguar në mbajtje. “Kaçanik 08.07.2024-08:15. Është arrestuar i dyshuari mashkull...

Ushtroi dhunë psikike ndaj gruas, arrestohet i dyshuari në Lipjan

para një jave - GazetaBlic

Policia ka njoftuar për një rast të dhunës në familje që ka ndodhur në Lipjan. Siç thuhet në njoftim, i dyshuari ka ushtruar dhunë psikike ndaj një gruaje, e cila edhe ka pranuar tretman mjekësor. “Lipjan...

Kaçanik, zhduket një grua

para një jave - OraInfo

Një grua në Kaçanik e ka raportuar të zhdukur një grua tjetër. Rasti po hetohet. “PERSON I ZHDUKUR- Kaçanik 07.07.2024-19:00. Ankuesja femer kosovare ka raportuar se viktima femër ka dal nga shtëpia dhe...

Raportohet për një të zhdukur në Kaçanik

para një jave - Kallxo

Një grua është raportuar e zhdukur në Kaçanik më 07.07.2024. Sipas raportuesit, viktima ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar.

Një person dyshohet se sulmoi zyrtarin policor gjatë arrestimit në Kaçanik

para një jave - Kallxo

Policia e Kosovës ka arrestuar një person, pasi i njëjti kishte refuzuar shoqërimin në stacionin policor dhe kishte rezistuar gjatë arrestimit. I njëjti kishte sulmuar edhe një zyrtar policor i cili ka...

Zhduket një grua në Kaçanik

para një jave - RTV 21

Një grua ka raportuar se një grua tjetër ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendodhjen e saj, të dielën në Kaçanik. Policia rastin e ka cilësuar “Person i zhdukur”, dhe është duke u hetuar./ 21Media

Kaçanik: Nëna raporton se i është zhdukur vajza

para një jave - Tetova Sot

Një grua në Kaçanik ka raportuar në polici se i është zhdukur vajza. Sipas policisë, deri më tani nuk dihet për vendndodhjen e saj, transmeton Klankosova.tv. Bëhet e ditur se rasti është nën hetime, ndërsa...

Gjashtë raste të dhunës në familje janë raportuar brenda 24 orëve në Kosovë

para një jave - RTV 21

6 raste të dhunës në familje janë raportuar brenda 24 orëve në Kossovë. Policia ka bërë të ditur se dy raste kanë ndodhur në Lipjan ndy në Klinë, një në Podujevë dhe një në Rahovec. Në Lipjan gjatë ditës...

Shtetasja e huaj sulmohet seksualisht në Prishtinë

para një jave - Koha.net

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person në Prishtinë, me dyshimin se ka sulmuar seksualisht një grua. Sipas njoftimit, rasti ka ndodhur të hënën ku viktima është shtetase e huaj, e pas intervistimit...

Sulmohet polici në Kaçanik

para një jave - Koha.net

Një person është arrestuar të hënën në Kaçanik me dyshimin se ka sulmuar një zyrtar policor derisa po e arrestonte. Polici u tha se ka pësuar lëndime dhe ka pranuar trajtim mjekësor, e me vendim të prokurorit...

Arrestohet edhe një i dyshuar për rastin e 26 vjeçarit në Prizren që u ther për vdekje

para një jave - Gazeta Express

Është arrestuar edhe një person si i dyshuar në rastin e vrasjes së 26 vjeçarit në Prizren. Policia, përmes raportit 24 orësh, ka njoftuar se ai është dërguar në mbajtje. “LËNDIM I RËNDË TRUPOR- Prizren...

Kaçanik, zhduket një grua

para një jave - Gazeta Express

Një grua në Kaçanik e ka raportuar të zhdukur një grua tjetër. Rasti po hetohet. “PERSON I ZHDUKUR- Kaçanik 07.07.2024-19:00. Ankuesja femer kosovare ka raportuar se viktima femër ka dal nga shtëpia dhe...

Arrestohet një burrë në Prishtinë, e sulmoi seksualisht një shtetase të huaj

para një jave - Gazeta Express

Është arrestuar një burrë në Prishtinë nën dyshimin se e ka sulmuar seksualisht një shtetase të huaj, përcjell Gazeta Express. Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon...

Sulmohet fizikisht një polic në Kaçanik

para një jave - Gazeta Express

Një polic është sulmuar ditën e hënë në Kaçanik. Lidhur me rastin, policia njofton se ka arrestuar të dyshuarin, i cili është dërguar në mbajtje. “Kaçanik 08.07.2024-08:15. Është arrestuar i dyshuari mashkull...

Kaçanik: Nëna raporton se i është zhdukur vajza

para një jave - Klan Kosova

Një grua në Kaçanik ka raportuar në polici se i është zhdukur vajza. Sipas policisë, deri më tani nuk dihet për vendndodhjen e saj, transmeton Klankosova.tv. Bëhet e ditur se rasti është nën hetime, ndërsa...

Prishtinë: Arrestohet një person, sulmoi seksualisht një shtetase të huaj

para një jave - Klan Kosova

Një person është arrestuar në Prishtinë pasi e ka sulmuar seksualisht një grua, shtetase të huaj. Sipas policisë, me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar, teksa bëhet e ditur se rasti...

Prishtinë: Arrestohet një person, sulmoi seksualisht një shtetase të huaj

para një jave - GazetaBlic

Një person është arrestuar në Prishtinë pasi e ka sulmuar seksualisht një grua, shtetase të huaj. Sipas policisë, me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar, teksa bëhet e ditur se rasti...

Sulmohet fizikisht një polic në Kaçanik

para një jave - GazetaBlic

Një polic është sulmuar ditën e hënë në Kaçanik. Lidhur me rastin, policia njofton se ka arrestuar të dyshuarin, i cili është dërguar në mbajtje. “Kaçanik 08.07.2024-08:15. Është arrestuar i dyshuari mashkull...

Arrestohet një burrë në Prishtinë, e sulmoi seksualisht një shtetase të huaj

para një jave - OraInfo

Është arrestuar një burrë në Prishtinë nën dyshimin se e ka sulmuar seksualisht një shtetase të huaj, përcjell Gazeta Express. Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon...

Sulmohet fizikisht një polic në Kaçanik

para një jave - OraInfo

Një polic është sulmuar ditën e hënë në Kaçanik. Lidhur me rastin, policia njofton se ka arrestuar të dyshuarin, i cili është dërguar në mbajtje. “Kaçanik 08.07.2024-08:15. Është arrestuar i dyshuari mashkull...

Arrestohet edhe një i dyshuar për rastin e 26 vjeçarit në Prizren që u ther për vdekje

para një jave - OraInfo

Është arrestuar edhe një person si i dyshuar në rastin e vrasjes së 26 vjeçarit në Prizren. Policia, përmes raportit 24 orësh, ka njoftuar se ai është dërguar në mbajtje. “LËNDIM I RËNDË TRUPOR- Prizren...

Sulmohet fizikisht një polic në Kaçanik

para një jave - Reporteri

Një zyrtar policor është sulmuar ditën e djeshme në Kaçanik. Lidhur me rastin, policia njofton se ka arrestuar të dyshuarin, i cili është dërguar në mbajtje. “Kaçanik 08.07.2024-08:15. Është arrestuar...

Kaçanik: Nëna raporton se i është zhdukur vajza

para një jave - Bota Sot

Një grua në Kaçanik ka raportuar në polici se i është zhdukur vajza. Sipas policisë, deri më tani nuk dihet për vendndodhjen e saj. Bëhet e ditur se rasti është nën hetime. Ndërsa policia rastin e ka cilësuar...

Sulmoi seksualisht një shtetase të huaj, arrestohet një person Prishtinë

para një jave - Bota Sot

Një person është arrestuar në Prishtinë pasi e ka sulmuar seksualisht një grua, shtetase të huaj. Sipas policisë, me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar. Teksa bëhet e ditur se rasti...

Sulmohet fizikisht një polic në Kaçanik

para një jave - Bota Sot

Një polic është sulmuar ditën e hënë në Kaçanik. Lidhur me rastin, policia njofton se ka arrestuar të dyshuarin, i cili është dërguar në mbajtje. “Kaçanik 08.07.2024-08:15. Është arrestuar i dyshuari mashkull...

Arrestohet një person në Prishtinë, sulmoi seksualisht një shtetase të huaj

para një jave - Indeks online

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Prishtinë, pasi i njëjti kishte sulmuar seksualisht një femër, shtetase të huaj. Ngjarja është cilësuar si “Sulm seksual”. “Është arrestuar i...

Sulm ndaj zyrtarit policor, arrestohet një person në Kaçanik

para një jave - Indeks online

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është arrestuar në Kaçanik, pasi kishte refuzuar shoqërimin në stacionin policor. Sipas PK-së, zyrtari policor ka pranuar tretmanë mjekësor, pasi kishte pësuar...

Sulmohet fizikisht një polic në Kaçanik

para një jave - Telegrafi

Një polic është sulmuar ditën e hënë në Kaçanik. Lidhur me rastin, policia njofton se ka arrestuar të dyshuarin, i cili është dërguar në mbajtje. “Kaçanik 08.07.2024-08:15. Është arrestuar i dyshuari mashkull...

Zhduket një vajzë nga Kaçaniku

para një jave - Infokusi

Një grua në Kaçanik ka raportuar në polici se i është zhdukur vajza. Sipas policisë, deri më tani nuk dihet për vendndodhjen e saj. Bëhet e ditur se rasti është nën hetime, ndërsa policia rastin e ka cilësuar...

Podujevë: Su*moi fizikisht një grua, arrestohet

para një jave - Infokusi

Një rast i dhunës ka ndodhur dje në qytetin e Podujevës. Një burrë dyshohet se ka sulmuar fizikisht një grua, e cila është dashur që të merr trajtim mjekësor. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të...

Arrestohet edhe një i dyshuar për rastin e 26 vjeçarit në Prizren që u ther për vdẹkje

para një jave - Infokusi

Është arrestuar edhe një person si i dyshuar në rastin e vrasjes së 26 vjeçarit në Prizren. Policia, përmes raportit 24 orësh, ka njoftuar se ai është dërguar në mbajtje. “LËNDIM I RËNDË TRUPOR- Prizren...

Gjashtë raste të dhunës në familje u raportuan gjatë 24 orëve të fundit, arrestohen katër persona

para një jave - Periskopi

Gjashtë raste të dhunës në familje u raportuan gjatë 24 orëve të fundit, arrestohen katër persona 09 Jul, 10:31 Gjashtë raste të dhunës në familje janë raportuar gjatë 24 orëve të fundit në vend. Rastet...

51-vjeçari e sulmon fizikisht të dashurën me të cilën bashkëjeton, përfundon në pranga

para një jave - Bota Sot

Vajzat dhe gratë po vazhdojnë të jenë viktimat më të shpeshta të dhunës që përjetojnë kryesisht nga partnerët e tyre. Kjo dukuri shqetësuese ka marrë përmasa të mëdha kohëve të fundit dhe kjo dëshmohet...

Gjashtë raste të dhunës në familje brenda 24 orëve në Kosovë

para një jave - Lajmi.net

Gjashtë raste të dhunës në familje janë raportuar gjatë 24 orëve në Kosovë. Policia e Kosovës ka njoftuar se rastet kanë ndodhur në Lipjan, Podujevë, Klinë dhe Rahovec. Rastet e raportuara në Polici: Lipjan...

Zhduket një grua në Kaçanik

para një jave - Lajmi.net

Një grua është zhdukur në Kaçanik. Policia e Kosovës, ka njoftuar se nga e diela viktima femër ka dal nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj. Rasti është nën hetime. “Kaçanik 07.07.2024-19:00....

Sulmohet fizikisht një polic në Kaçanik

para një jave - Tetova Sot

Një polic është sulmuar ditën e hënë në Kaçanik. Lidhur me rastin, policia njofton se ka arrestuar të dyshuarin, i cili është dërguar në mbajtje. “Kaçanik 08.07.2024-08:15. Është arrestuar i dyshuari mashkull...

Kaçanik: Nuk pranoi të shkoj në stacion policor dhe e sulmoi policin, arrestohet i dyshuari

para një jave - Lajmi.net

Një person është arrestuar pasi që ka refuzuar dhe nuk ka pranuar të shoqërohet për në stacionin policor. Gjatë rezistencës ka sulmuar një zyrtar policor, i cili ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar...

E sulmuan me armë deri sa ishte në veturë, arrestohet një i dyshuar

para një jave - Lajmi.net

Me datë 26.26.2024, një person ka raportuar në Polici se është sulmuar me armë deri sa ishte në lëvizje me veturë nga tre persona. Si pasojë e këtij rasti, i është dëmtuar vetura. Policia e Kosovës ka...

Arrestohet i dyshuari për sulm seksual ndaj një shtetase të huaj në Prishtinë

para një jave - Lajmi.net

Një rast i sulmit seksual është raportuar në Prishtinë. Policia e Kosovës ka arrestuar një mashkull të dyshimtë kosovar pasi që ka sulmuar seksualisht viktimën femër shtetase të huaj. Me vendim të prokurorit...

Sulm ndaj zyrtarit policor, arrestohet një person në Kaçanik

para një jave - Fakti Ditor

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është arrestuar në Kaçanik, pasi kishte refuzuar shoqërimin në stacionin policor. Sipas PK-së, zyrtari policor ka pranuar tretmanë mjekësor, pasi kishte pësuar...

Zhduket një grua në Kaçanik

para një jave - Arbresh

Një grua është zhdukur në Kaçanik. Sipas njoftimit, raportuesja e rastit ka thënë se ajo ka dalur nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj, shkruan Arbresh.info. “PERSON I ZHDUKUR Kaçanik...

Ushtroi dhunë psikike ndaj gruas, arrestohet i dyshuari në Lipjan

para një jave - Periskopi

Ushtroi dhunë psikike ndaj gruas, arrestohet i dyshuari në Lipjan 09 Jul, 9:39 Policia ka njoftuar për një rast të dhunës në familje që ka ndodhur në Lipjan. Siç thuhet në njoftim, i dyshuari ka ushtruar...

Arrestohet edhe një i dyshuar për rastin e 26 vjeçarit në Prizren që u ther për vdekje

para një jave - Ekonomia Online

Është arrestuar edhe një person si i dyshuar në rastin e vrasjes së 26 vjeçarit në Prizren. Policia, përmes raportit 24 orësh, ka njoftuar se ai është dërguar në mbajtje. “LËNDIM I RËNDË TRUPOR- Prizren...

Një shtetase e huaj sulmohet seksualisht në Prishtinë

para një jave - Dukagjini

Një person është arrestuar në Prishtinë, nën dyshimin se ka sulmuar seksualisht një grua. Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të hënën, ndërsa viktima thuhet se është shtetase...

Arrestohet edhe një i dyshuar për rastin e 26 vjeçarit në Prizren që u ther për vdekje

para një jave - ATV Live

Është arrestuar edhe një person si i dyshuar në rastin e vrasjes së 26 vjeçarit në Prizren. Policia, përmes raportit 24 orësh, ka njoftuar se ai është dërguar në mbajtje. “LËNDIM I RËNDË TRUPOR- Prizren...

Zhduket një grua në Kaçanik

para një jave - ATV Live

Një grua ka raportuar se është zhdukur një grua tjetër në Kaçanik. Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, thuhet se nga dita e mbrëmja e të dielës është zhdukur viktima dhe nuk dihet asgjë për...

Arrestohet një person në Prishtinë, sulmoi seksualisht një shtetase të huaj

para një jave - Gazeta10

Një person është arrestuar në Prishtinë pasi e ka sulmuar seksualisht një grua, shtetase të huaj. Sipas policisë, me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar, teksa bëhet e ditur se rasti...

Zhduket një grua në Kaçanik

para një jave - Ekonomia Online

Një grua ka raportuar se është zhdukur një grua tjetër në Kaçanik. Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, thuhet se nga dita e mbrëmja e të dielës është zhdukur viktima dhe nuk dihet asgjë për...

Bie në pranga edhe një i dyshuar për rastin e 26 vjeçarit që u ther për vdekje në Prizren

para një jave - Gazeta10

Është arrestuar edhe një person si i dyshuar në rastin e vrasjes së 26 vjeçarit në Prizren. Policia, përmes raportit 24 orësh, ka njoftuar se ai është dërguar në mbajtje. “LËNDIM I RËNDË TRUPOR- Prizren...

Sulm ndaj një personit zyrtar në Prishtinë

para një jave - Arbresh

Policia e Kosovës ka raportuar se një zyrtar policor ka pësuar lëndime nga një qytetar. Sipas raportit 24 orësh të PK-së, kjo ishte si pasojë pasi i dyshuari kishte refuzuar shoqërimin në stacionin policor...

Arrestohet një burrë në Prishtinë, e sulmoi seksualisht një shtetase të huaj

para një jave - Ekonomia Online

Është arrestuar një burrë në Prishtinë nën dyshimin se e ka sulmuar seksualisht një shtetase të huaj. Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt....

Shtetasja e huaj sulmohet seksualisht në Prishtinë

para një jave - Periskopi

Shtetasja e huaj sulmohet seksualisht në Prishtinë 09 Jul, 8:51 Një person është arrestuar në Prishtinë pasi e ka sulmuar seksualisht një grua, shtetase të huaj. Sipas policisë, me vendim të prokurorit,...

Sulmohet fizikisht një polic në Kaçanik

para një jave - Periskopi

Sulmohet fizikisht një polic në Kaçanik 09 Jul, 8:50 Një polic është sulmuar ditën e hënë në Kaçanik. Lidhur me rastin, policia njofton se ka arrestuar të dyshuarin, i cili është dërguar në mbajtje. “Kaçanik...

Një burrë në Prishtinë sulmon seksualisht një shtetase të huaj

para një jave - Epoka e Re

Është arrestuar një burrë në Prishtinë, pasi dyshohet se e ka sulmuar seksualisht një shtetase të huaj. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit, palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt....

Sulmohet një polic në Kaçanik

para një jave - Epoka e Re

Një polic është sulmuar ditën e hënë në Kaçanik. Lidhur me rastin, policia njofton se ka arrestuar të dyshuarin, i cili është dërguar në mbajtje. “Kaçanik 08.07.2024-08:15. Është arrestuar i dyshuari mashkull...

Kaçanik, zhduket një grua

para një jave - Revista Kosovarja

Një grua në Kaçanik e ka raportuar të zhdukur një grua tjetër. Rasti po hetohet. “PERSON I ZHDUKUR- Kaçanik 07.07.2024-19:00. Ankuesja femer kosovare ka raportuar se viktima femër ka dal nga shtëpia dhe...

Gjashtë raste të dhunës në familje u raportuan në Polici në 24 orët e fundit

para një jave - Dukagjini

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së hënë [dje[ në vendin tonë kanë ndodhur gjashtë raste të ndara të dhunës në familje. Sipas raportit policor, për dhunë në familje janë arrestuar katër persona....

Arrestohet një i dyshuar për sulm ndaj një polici në Kaçanik

para një jave - Dukagjini

Një polic është sulmuar fizikisht të hënën në Kaçanik. Lidhur me rastin, Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar të dyshuarin, i cili me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. “Kaçanik...

Publikohet fotografia e të arrestuarit të dytë i dyshuar për vrasjen e 26 vjeçarit nga Prizreni

para një jave - Syri.net Kosova

Policia e Kosovës ka arrestuar një tjetër person pas rastit tragjik në Prizren dy ditë më parë, ku një person humbi jetën pasi u ther me thikë nga një person. Ai kishte marrë lëndime të rënda si pasojë...

“Shoki jem herët na le”, i arrestuari që s’ia dha ndihmën 26-vjeçarit, mbrëmë shprehej i mërzitur për ikjen e tij

para një jave - OraInfo

Policia e Kosovës ka arrestuar një tjetër person pas rastit tragjik në Prizren dy ditë më parë, ku një person humbi jetën pasi u ther me thikë nga një person . Ai kishte marrë lëndime të rënda si pasojë...

Detaje nga rasti i vrasjes së 26- vjeçarit në Prizren

para një jave - Bota Sot

Plagët të cilat i mori nga therja me thikë 26 vjeçari nga Prizreni nuk mundi ti mbijetojë. Auron Thaqi ndërroi jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, një ditë pas sulmit që iu bë të shtunën rreth...

“Shoki jem herët na le”, i arrestuari që s’ia dha ndihmën 26-vjeçarit, mbrëmë shprehej i mërzitur për ikjen e tij

para një jave - Bota Sot

Policia e Kosovës ka arrestuar një tjetër person pas rastit tragjik në Prizren dy ditë më parë, ku një person humbi jetën pasi u ther me thikë nga një person. Ai kishte marrë lëndime të rënda si pasojë...

Publikohet fotografia e të arrestuarit të dytë i dyshuar për vrasjen e 26 vjeçarit nga Prizreni

para një jave - Indeks online

Policia e Kosovës ka arrestuar një tjetër person pas rastit tragjik në Prizren dy ditë më parë, ku një person humbi jetën pasi u ther me thikë nga një person. Ai kishte marrë lëndime të rënda si pasojë...

Vdekja e 26-vjeçarit në Prizren, Policia arreston edhe një person të dyshuar

para një jave - Reporteri

Policia e Kosovës ka arritur që të arrestojë edhe një person të dyshuar lidhur me vdekjen e 26-vjeçarit në Prizren, i cili humbi jetën si pasojë e plagëve të marra nga therja me thikë, raporton Gazeta...

Vdekja e 26-vjeçarit në Prizren, policia e arreston edhe një të dyshuar

para një jave - GazetaBlic

Policia e ka arrestuar edhe një person në lidhje me rastin e 26-vjeçarit, i cili u ther për vdekje në orët e vona të së shtunës, në lagjen Bazhdariane të Prizrenit. 29-vjeçari, H.B, dyshohet për disa vepra...

Pas vdekjes së 26-vjeçarit arrestohet edhe një i dyshuar

para një jave - RTV 21

Një 26-vjeçar është therur për vdekje ditën e diel në Prizren, viktima u ther me thikë dhe u hedh nga një veturë. Lidhur me rastin, policia njofton se ka arrestuar edhe personin e dytë, i cili dyshohet...

Vdekja e 26-vjeçarit në Prizren, policia e arreston edhe një të dyshuar

para një jave - Bota Sot

Policia e ka arrestuar edhe një person në lidhje me rastin e 26-vjeçarit, i cili u ther për vdekje në orët e vona të së shtunës, në lagjen Bazhdariane të Prizrenit. 29-vjeçari, H.B, dyshohet për disa vepra...

Vdekja e 26-vjeçarit në Prizren, policia e arreston edhe një të dyshuar

para një jave - Klan Kosova

Policia e ka arrestuar edhe një person në lidhje me rastin e 26-vjeçarit, i cili u ther për vdekje në orët e vona të së shtunës, në lagjen Bazhdariane të Prizrenit. 29-vjeçari, H.B, dyshohet për disa vepra...

Vdekja e 26-vjeçarit që u ther me thikë në Prizren, arrestohet edhe një i dyshuar

para një jave - Indeks online

Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin e dytë në lidhje me vdekjen e 26-vjeçarit të therur me thikë në Prizren. Siç thuhet në njoftimin e Policisë, arrestimi i tij është bërë me dyshimin se i njëjtit...

Vdekja e 26-vjeçarit që u ther me thikë në Prizren, arrestohet edhe një i dyshuar

para një jave - OraInfo

Një 26-vjeçar është therur për vdekje ditën e diel në Prizren, viktima u ther me thikë dhe u hedh nga një veturë. Lidhur me rastin, policia njofton se ka arrestuar edhe personin e dytë, i cili dyshohet...

“Shoki jem herët na le”, i arrestuari që s’ia dha ndihmën 26-vjeçarit, mbrëmë shprehej i mërzitur për ikjen e tij

para një jave - Epoka e Re

Policia e Kosovës ka arrestuar një tjetër person pas rastit tragjik në Prizren dy ditë më parë, ku një person humbi jetën pasi u ther me thikë nga një person. Ai kishte marrë lëndime të rënda si pasojë...

Vdekja e 26-vjeçarit që u ther me thikë në Prizren, arrestohet edhe një i dyshuar

para një jave - Telegrafi

Një 26-vjeçar është therur për vdekje ditën e diel në Prizren, viktima u ther me thikë dhe u hedh nga një veturë. Lidhur me rastin, policia njofton se ka arrestuar edhe personin e dytë, i cili dyshohet...

Arrestohet një person në Prizren, dyshohet për lëndim të rëndë trupor dhe mosdhënie të ndihmës

para një jave - Kallxo

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në Prizren për lëndim të rëndë trupor, më 08.07.2024. Siç bëhet e ditur nga Policia, arrestimi i të dyshuarit H.B., është bërë nën dyshimin se ka qenë i përfshirë...

Vrasja e 26 vjeçarit në Prizren, arrestohet edhe një person që dyshohet se nuk i ofroi ndihmë

para një jave - Lajmi.net

Një 26 vjeçar është therur me thikë dhe më pas është hedhur nga një veturë. 26 vjeçari në Prizren humbi jetën si shkak i plagëve të marra në këtë rast. Pas këtij rasti, Policia e Kosovës ka njoftuar se...

Vdẹkja e 26-vjeçarit që u godịt me thịkë në Prizren, arrestohet edhe një i dyshuar

para një jave - Infokusi

Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin e dytë në lidhje me vdekjen e 26-vjeçarit të therur me thikë në Prizren. Siç thuhet në njoftimin e Policisë, arrestimi i tij është bërë me dyshimin se i njëjtit...

Vdekja e 26-vjeçarit në Prizren, policia e arreston edhe një të dyshuar

para një jave - Arbresh

Policia e Kosovës njofton se është arrestuar edhe një person në lidhje me rastin e 26-vjeçarit, i cili u ther për vdekje në orët e vona të së shtunës, në lagjen Bazhdariane të Prizrenit. Sipas njoftimit,...

Arrestohet i dyshuari i dytë për vrasjen e 26 vjeçarit nga Prizreni

para një jave - Periskopi

Arrestohet i dyshuari i dytë për vrasjen e 26 vjeçarit nga Prizreni 08 Jul, 15:57 Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin e dytë në lidhje me vdekjen e 26-vjeçarit të therur me thikë në Prizren. Siç...

Vdekja e 26-vjeçarit që u ther me thikë në Prizren, arrestohet edhe një i dyshuar

para një jave - Gazeta10

Një 26-vjeçar është therur për vdekje ditën e diel në Prizren, viktima u ther me thikë dhe u hedh nga një veturë. Lidhur me rastin, policia njofton se ka arrestuar edhe personin e dytë, i cili dyshohet...

Vrasja e 26 vjeçarit në Prizren, arrestohet edhe një person që dyshohet se nuk i ofroi ndihmë

para një jave - Fakti Ditor

Një 26 vjeçar është therur me thikë dhe më pas është hedhur nga një veturë. 26 vjeçari në Prizren humbi jetën si shkak i plagëve të marra në këtë rast. Pas këtij rasti, Policia e Kosovës ka njoftuar se...

Therja me thikë që rezultoi me vdekjen e 26-vjeçarit në Prizren, prokuroria s’jep ndonjë version për rastin

para një jave - Zyrtare

Enes Ay është dërguar në ndalim për 48-orë dhe po dyshohet për veprën penale “lëndimi i rëndë trupor” për rastin e djeshëm në Prizren, ku përfundoi me fatalitet viktima Auron Thaçi. Këto detaje për Insajderin...

Vdekja e 26-vjeçarit pas therjes me thikë në Prizren, arrestohet edhe një i dyshuar

para një jave - Dukagjini

Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin e dytë në lidhje me vdekjen e 26-vjeçarit të therur me thikë në Prizren. Siç thuhet në njoftimin e Policisë, arrestimi i tij është bërë me dyshimin se i njëjti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK