Në PE nis iniciativa për t’i pezulluar Hungarisë të drejtën e votës

para 6 dite - Koha.net

Në Parlamentin Evropian nisi një iniciativë për t’iu kërkuar organeve përgjegjëse të Bashkimit Evropian, që t’ia pezullojnë Hungarisë të drejtën e votës, për shkak të veprimeve të fundit të kryeministrit...

Në PE nis iniciativa për t’i pezulluar Hungarisë të drejtën e votës

para 6 dite - Gazeta Express

Në Parlamentin Evropian nisi një iniciativë për t’iu kërkuar organeve përgjegjëse të Bashkimit Evropian, që t’ia pezullojnë Hungarisë të drejtën e votës, për shkak të veprimeve të fundit të kryeministrit...

Në PE nis iniciativa për t’i pezulluar Hungarisë të drejtën e votës

para 6 dite - Bota Sot

Në Parlamentin Evropian nisi një iniciativë për t’iu kërkuar organeve përgjegjëse të Bashkimit Evropian, që t’ia pezullojnë Hungarisë të drejtën e votës, për shkak të veprimeve të fundit të kryeministrit...

Veprimet e fundit të Viktor Orban, PE nis iniciativa për t’i pezulluar Hungarisë të drejtën e votës

para 6 dite - Vizion Plus

Në Parlamentin Evropian nisi një iniciativë për t’iu kërkuar organeve përgjegjëse të Bashkimit Evropian, që t’ia pezullojnë Hungarisë të drejtën e votës, për shkak të veprimeve të fundit të kryeministrit...

Në PE nis iniciativa për t’i pezulluar Hungarisë të drejtën e votës

para 6 dite - Evropa e Lirë

Në Parlamentin Evropian nisi një iniciativë për t’iu kërkuar organeve përgjegjëse të Bashkimit Evropian, që t’ia pezullojnë Hungarisë të drejtën e votës, për shkak të veprimeve të fundit të kryeministrit...

Në PE nis iniciativa për t’i pezulluar Hungarisë të drejtën e votës

para 6 dite - Lajmi.net

Në Parlamentin Evropian nisi një iniciativë për t’iu kërkuar organeve përgjegjëse të Bashkimit Evropian, që t’ia pezullojnë Hungarisë të drejtën e votës, për shkak të veprimeve të fundit të kryeministrit...

Në PE nis iniciativa për t’i pezulluar Hungarisë të drejtën e votës

para 6 dite - Infokusi

Në Parlamentin Evropian nisi një iniciativë për t’iu kërkuar organeve përgjegjëse të Bashkimit Evropian, që t’ia pezullojnë Hungarisë të drejtën e votës, për shkak të veprimeve të fundit të kryeministrit...

Lojërat e Orbanit kanë tronditur Brukselin

para 6 dite - Gazeta Tema

Hungaria mori më 1 korrik 2024 presidencën e Këshillit Europian, që do ta mbajë për gjashtë muaj me radhë dhe kryeministri Viktor Orban para se të shkonte në Uashington qëndroi për vizita në Kiev, Moskë...

Orban thirrje Erdogan të mbështesë misionin paqeruajtës për Ukrainën

para 6 dite - ABC News

Kryeministri hungarez Viktor Orban bisedoi me presidentin turk Rexhep Tajip Erdogan në Uashington për misionin paqeruajtës në Ukrainë. Orban i kërkoi Erdoganit të mbështesë misionin paqeruajtës. Ai tha...

Në PE nis iniciativa për t’i pezulluar Hungarisë të drejtën e votës

para 6 dite - Arbresh

Në Parlamentin Evropian nisi një iniciativë për t’iu kërkuar organeve përgjegjëse të Bashkimit Evropian, që t’ia pezullojnë Hungarisë të drejtën e votës, për shkak të veprimeve të fundit të kryeministrit...

Në PE nis iniciativa për t’i pezulluar Hungarisë të drejtën e votës

para 6 dite - Euronews

Në Parlamentin Evropian nisi një iniciativë për t’iu kërkuar organeve përgjegjëse të Bashkimit Evropian, që t’ia pezullojnë Hungarisë të drejtën e votës, për shkak të veprimevetë fundit të kryeministrit...

Fjalimi i madh i Orbanit në presidencën hungareze u bllokua nga Parlamenti Evropian?!

para 7 dite - RTV 21

Presidenca hungareze e Këshillit të BE-së do të duhet të presë deri në fund të vitit që kryeministri Viktor Orbán të paraqesë axhendën e saj – nën sloganin “Make Europe Great Again” – para Parlamentit...

“Fjalimi i madh” i Orbanit u bllokua nga Parlamenti Evropian?

para 6 dite - InfoShqip

Përpjekjet e kryeministrit hungarez Viktor Orban për t’iu drejtuar eurodeputetëve në seancën plenare inauguruese të asamblesë së sapozgjedhur në Strasburg janë “kundërshtuar” nga shefat e parlamenteve....

U ndal në Kiev, Moskë e Pekin! Çfarë kërkon të arrijë Viktor Orban?

para 7 dite - Syri.net Kosova

Hungaria mori më 1 korrik 2024 presidencën e Këshillit Europian, që do ta mbajë për gjashtë muaj me radhë dhe kryeministri Viktor Orban para se të shkonte në Uashington qëndroi për vizita në Kiev, Moskë...

“Fjalimi i madh” i Orbanit u bllokua nga Parlamenti Evropian?

para 7 dite - Koha.mk

Përpjekjet e kryeministrit hungarez Viktor Orban për t’iu drejtuar eurodeputetëve në seancën plenare inauguruese të asamblesë së sapozgjedhur në Strasburg janë “kundërshtuar” nga shefat e parlamenteve...

U ndal në Kiev, Moskë e Pekin! Çfarë kërkon të arrijë Viktor Orban?

para 7 dite - Syri

Hungaria mori më 1 korrik 2024 presidencën e Këshillit Europian, që do ta mbajë për gjashtë muaj me radhë dhe kryeministri Viktor Orban para se të shkonte në Uashington qëndroi për vizita në Kiev, Moskë...

“Fjalimi i madh” i Orbanit u bllokua nga Parlamenti Evropian?

para 7 dite - Telegrafi

Përpjekjet e kryeministrit hungarez Viktor Orban për t’iu drejtuar eurodeputetëve në seancën plenare inauguruese të asamblesë së sapozgjedhur në Strasburg janë “kundërshtuar” nga shefat e parlamenteve....

Çfarë kërkon të arrijë Viktor Orbani?

para 7 dite - Portalb

Hungaria mori më 1 korrik 2024 presidencën e radhës së Këshillit Europian , që do ta mbajë për gjashtë muaj me radhë dhe kryeministri Viktor Orban para se të shkonte në Uashington qëndroi për vizita në...

Para se të shkonte në Uashington, vizitoi Kievin, Moskën e Pekinin, çfarë kërkon të arrijë Viktor Orbani?

para 7 dite - Panorama

Hungaria mori më 1 korrik 2024 presidencën e radhës së Këshillit Europian, që do ta mbajë për gjashtë muaj me radhë dhe kryeministri Viktor Orban para se të shkonte në Uashington qëndroi për vizita në...

U ndal në Kiev, Moskë e Pekin! Çfarë kërkon të arrijë Viktor Orban?

para 7 dite - Opinion

Hungaria mori më 1 korrik 2024 presidencën e Këshillit Europian, që do ta mbajë për gjashtë muaj me radhë dhe kryeministri Viktor Orban para se të shkonte në Uashington qëndroi për vizita në Kiev, Moskë...

Çfarë kërkon të arrijë Viktor Orbani?

para 7 dite - Bota Sot

Kryeministri i Hungarisë Viktor Orban, i cili para se të shkonte në Uashington, qëndroi në Kiev, Moskë dhe Pekin, duket se është në kërkim të krijimit të një aleance me republikanin Donald Trump. Hungaria...

Analiza/ Çfarë kërkon të arrijë Viktor Orban?

para 7 dite - ABC News

“Kjo është e rëndësishme për Hungarinë dhe gjithë Bashkimin Europian,” thotë ai në këtë video që e publikoi, kur ndodhej në Pekin për shtrimin e rrugës së bisedimeve dhe shtoi se „ne do të vazhdojmë punën...

“Fjalimi i madh” i Orbanit u bllokua nga Parlamenti Evropian?

para 7 dite - Shenja

Përpjekjet e kryeministrit hungarez Viktor Orban për t’iu drejtuar eurodeputetëve në seancën plenare inauguruese të asamblesë së sapozgjedhur në Strasburg janë “kundërshtuar” nga shefat e parlamenteve....

DW: Çfarë kërkon të arrijë Viktor Orbani?

para 7 dite - Shqip

Hungaria mori më 1 korrik 2024 presidencën e radhës së Këshillit Europian, që do ta mbajë për gjashtë muaj me radhë dhe kryeministri Viktor Orban para se të shkonte në Uashington qëndroi për vizita në...

Para SHBA-së vizitoi Kievin, Moskën dhe Pekinin/ Analiza e DW: Çfarë kërkon të arrijë Viktor Orbani?

para 7 dite - Dosja.al

HUNGARI - Hungaria mori më 1 korrik 2024 presidencën e radhës së Këshillit Europian, që do ta mbajë për gjashtë muaj me radhë dhe kryeministri Viktor Orban para se të shkonte në Uashington qëndroi për...

“Sjellje e pabesë”, 20 vende të BE kundër Orbanit: Askush nuk i kërkoi të ndërmjetësonte

para një jave - Gazeta Tema

E ardhmja e Hungarisë në krye të presidencës së Bashkimit Europian është e pasigurt. Kjo pasi një grup vendesh evropiane, përfshirë Gjermaninë dhe vendet baltike po shqyrtojnë mundësinë e nisjes së një...

Orban justifikon vizitën në Rusi: Putin i gatshëm për armëpushim

para 7 dite - Java News

Vizita e Kryeministrit Viktor Orban në Moskë më 5 korrik, pasi Hungaria, mori drejtimin e presidencës së BE-së, u kritikua nga zyrtarë të lartë të bllokut europian, duke e cilësuar si një veprim të njëanshëm...

“Sjellja e pabesë prej tij”, 20 vende kundër Orbanit: Askush nuk i kërkoi të ndërmjetësonte

para një jave - Java News

E ardhmja e Hungarisë në krye të presidencës së Bashkimit Europian është e pasigurt. Kjo pasi një grup vendesh evropiane, përfshirë Gjermaninë dhe vendet baltike po shqyrtojnë mundësinë e nisjes së një...

“Sjellja e pabesë prej tij”, 20 vende kundër Orbanit: Askush nuk i kërkoi të ndërmjetësonte

para një jave - Gazeta Express

E ardhmja e Hungarisë në krye të presidencës së Bashkimit Europian është e pasigurt. Kjo pasi një grup vendesh evropiane, përfshirë Gjermaninë dhe vendet baltike po shqyrtojnë mundësinë e nisjes së një...

Dështon “Misioni i Paqes 3.0” i Orban

para një jave - Gazeta Express

Kryeministri hungarez Viktor Orbán, i cili mori presidencën e BE-së më 1 korrik, po e përdor atë pozicion “në mënyrë të paautorizuar” për ta thënë “butë”, për të promovuar të ashtuquajturat misione paqeruajtëse....

“Sjellja e pabesë prej tij”, 20 vende kundër Orbanit: Askush nuk i kërkoi të ndërmjetësonte

para një jave - Ora news

E ardhmja e Hungarisë në krye të presidencës së Bashkimit Europian është e pasigurt. Kjo pasi një grup vendesh evropiane, përfshirë Gjermaninë dhe vendet baltike po shqyrtojnë mundësinë e nisjes së një...

Orban justifikon vizitën në Moskë tek liderët e BE-së: Lufta ka efekte negative për qytetarët

para një jave - ABC News

Kryeministri hungarez, Viktor Orban e arsyetoi misionin në Moskë dhe takimin me presidentin rus Vladimir Putin, i cili nuk ishte dakord me liderët e BE-së, duke folur për ndikimin negativ që ka lufta në...

Orban: Putin nuk do të sulmonte një vend të NATO-s

para një jave - Pressonline

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon ta...

Zelensky “i ashpër” me kryeministrin hungarez: Orban nuk mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Top24

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Pressonline

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Portalb

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës, transmeton Radio Evropa e Lirë. Orban...

Zelensky “i ashpër” me kryeministrin hungarez: Orban nuk mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Top Channel

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky i ashpër me kryeministrin hungarez: Orban nuk mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Ina

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky i ashpër me kryeministrin hungarez: Orban nuk mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Alsat-M

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

"E inskenon veten si ndërmjetësues", Gjermania: Orban nuk flet në emër të Europës

para një jave - Dosja.al

HUNGARIA - Imazhet në televizionin kinez nga shtëpia shtetërore e pritjes në Pekin tregojnë flamurin hungarez dhe atë kinez, por jo flamurin blu të BE-së: Arsyeja është se kryeministri hungarez Viktor...

Zelensky i ashpër me kryeministrin hungarez: Orban nuk mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Syri

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

"Pseudo-ndërmjetësuesi" për paqen në Ukrainë, Gjermania: Orban nuk flet në emër të Europës!

para një jave - Ora news

Imazhet në televizionin kinez nga shtëpia shtetërore e pritjes në Pekin tregojnë flamurin hungarez dhe atë kinez, por jo flamurin blu të BE-së: Arsyeja është se kryeministri hungarez Viktor Orban ndodhet...

‘Orban nuk flet në emër të Europës’- Vizita në Moskë dhe Pekin, analiza e DW: Inskenon veten si ndërmjetësues

para një jave - Syri.net Kosova

Vizita në Moskë dhe në Kiev: Kryeministri i Hungarisë Viktor Orban e konsideron veten në “mision paqeje 3.0” për Ukrainën. Qeveria federale e Gjermanisë thotë, se Orban nuk flet në emër të BE-së. Imazhet...

E inskenoi veten si ndërmjetësues për paqen në Ukrainë, Gjermania: Orban nuk flet në emër të Europës!

para një jave - BalkanWeb

Imazhet në televizionin kinez nga shtëpia shtetërore e pritjes në Pekin tregojnë flamurin hungarez dhe atë kinez, por jo flamurin blu të BE-së: Arsyeja është se kryeministri hungarez Viktor Orban ndodhet...

Hungari-Kinë: Orban nuk flet në emër të Europës

para një jave - Bota Sot

Vizita në Moskë dhe në Kiev: Kryeministri i Hungarisë Viktor Orban e konsideron veten në "mision paqeje 3.0" për Ukrainën. Qeveria federale e Gjermanisë thotë, se Orban nuk flet në emër të BE-së. Imazhet...

“Jemi të hapur për t'i dhënë fund luftës”, Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Ora news

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky i ashpër me kryeministrin hungarez: Orban nuk mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Top Channel

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Opinion

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

“Orban nuk flet në emër të Europës”- Vizita në Moskë dhe Pekin, analiza e DW: Inskenon veten si ndërmjetësues

para një jave - Panorama

Vizita në Moskë dhe në Kiev: Kryeministri i Hungarisë Viktor Orban e konsideron veten në “mision paqeje 3.0” për Ukrainën. Qeveria federale e Gjermanisë thotë, se Orban nuk flet në emër të BE-së. Imazhet...

‘Orban nuk flet në emër të Europës’- Vizita në Moskë dhe Pekin, analiza e DW: Inskenon veten si ndërmjetësues

para një jave - Syri

Vizita në Moskë dhe në Kiev: Kryeministri i Hungarisë Viktor Orban e konsideron veten në “mision paqeje 3.0” për Ukrainën. Qeveria federale e Gjermanisë thotë, se Orban nuk flet në emër të BE-së. Imazhet...

Hungari-Kinë: "Orban nuk flet në emër të Europës"

para një jave - DW

Vizita në Moskë dhe në Kiev: Kryeministri i Hungarisë Viktor Orban e konsideron veten në "mision paqeje 3.0" për Ukrainën. Qeveria federale e Gjermanisë thotë, se Orban nuk flet në emër të BE-së. Imazhet...

“Jemi të hapur për propozime që i japin fund luftës”, Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - BalkanWeb

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Infokusi

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelenskyy: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - FaxWeb

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Gjermania: Orbani nuk flet në emër të Evropës!

para një jave - Epoka e Re

Imazhet në televizionin kinez nga shtëpia shtetërore e pritjes në Pekin tregojnë flamurin hungarez dhe atë kinez, por jo flamurin blu të BE-së: Arsyeja është se kryeministri hungarez Viktor Orban ndodhet...

Zelensky i ashpër me kryeministrin hungarez: Orban nuk mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Arbresh

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Pressonline

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Albeu

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Bota Sot

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - RTK

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Ora news

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Lajm

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Reporteri

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Gazeta Express

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Syri

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Vizion Plus

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Flaka

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Evropa e Lirë

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky: Orban nuk mund të jetë ndërmjetësues mes Ukrainës e Rusisë! Atë detyrë mund ta ndërmarrë vetëm…

para një jave - Panorama

Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky ka thënë të hënën se kryeministri hungarez Viktor Orban nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës 28-mujore, një detyrë për të...

Zelensky thotë se Orbani s’mund të jetë ndërmjetësues mes Ukrainës e Rusisë

para një jave - Koha.net

Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky ka thënë të hënën se kryeministri hungarez Viktor Orban nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t'i dhënë fund luftës 28-mujore, një detyrë për të...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Arbresh

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Epoka e Re

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Epoka e Re

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Periskopi

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes 08 Jul, 22:55 Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Euronews

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelensky: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Dukagjini

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin për vazhdimin...

Zelenskyy: Orban s’mund të jetë ndërmjetës i paqes

para një jave - Dosja.al

UKRAINË- Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha se kryeministri hungarez, Viktor Orban, nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës. Orban qëndroi të hënën në Pekin...

Ndihmësi i Zelensky: Armëpushimi vetëm do të nxiste sulme të mëtejshme ruse

para një jave - ABC News

Një ndihmës i lartë i Volodymyr Zelenskyy ka thënë se thirrjet për një armëpushim të menjëhershëm në luftë vetëm do ta shtynin Rusinë të kryente sulme të mëtejshme. Kjo vjen pasi presidenti kinez Xi Jinping...

Zelensky thotë se Orban mund të jetë ndërmjetës në luftën në Ukrainë

para një jave - Telegrafi

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky tha sot se kryeministri hungarez Viktor Orban nuk mund të ndërmjetësojë mes Rusisë dhe Ukrainës për t’i dhënë fund luftës 28-mujore, një detyrë që ai tha se mund...

Viktor Orban vizitë në Kinë

para një jave - TV21

Të hënën paradite, presidenti kinez Xi Jinping u takua në Pekin me kryeministrin hungarez Viktor Orban. Xi Jinping-u tha se dy muaj më parë, ai bëri një vizitë të suksesshme shtetërore në Hungari. “Ne...

U tha se Putin mund të sulmojë një nga vendet e NATOs, reagon Viktor Orban

para një jave - InfoShqip

Kryeministri hungarez Viktor Orban deklaroi se është e pamundur që presidenti rus Vladimir Putin të sulmojë një vend të NATO-s. ”Asnjë person serioz nuk mund të thotë që Rusia synon të sulmojë NATO-n”,...

Viktor Orban vizitë në Kinë

para një jave - Top24

Të hënën paradite, presidenti kinez Xi Jinping u takua në Pekin me kryeministrin hungarez Viktor Orban. Xi Jinping-u tha se dy muaj më parë, ai bëri një vizitë të suksesshme shtetërore në Hungari. “Ne...

Orban: Putin nuk do të sulmonte një vend të NATO-s

para një jave - Lajm

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon ta...

Viktor Orban, vizitë në Kinë

para një jave - Lajm

Të hënën paradite, presidenti kinez Xi Jinping u takua në Pekin me kryeministrin hungarez Viktor Orban. Xi Jinping-u tha se dy muaj më parë, ai bëri një vizitë të suksesshme shtetërore në Hungari. “Ne...

Orban: Putin nuk do të sulmonte një vend të NATO-s

para një jave - Gazeta Tema

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon ta...

Orban: Putin nuk do të sulmonte një vend të NATO-s

para një jave - Ora news

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon ta...

Orban: Asnjë gjasë që Putini të sulmojë një vend të NATO-s

para një jave - Ora news

Kryeministri hungarez Viktor Orban deklaroi se është e pamundur që presidenti rus Vladimir Putin të sulmojë një vend të NATO-s. ”Asnjë person serioz nuk mund të thotë që Rusia synon të sulmojë NATO-n”,...

Orban: Putin nuk do të sulmonte një vend të NATO-s

para një jave - RTK

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon ta...

Orban: Putin nuk do të sulmonte një vend të NATO-s

para një jave - Kallxo

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon ta...

Orban: Putin nuk do të sulmonte një vend të NATO-s

para një jave - Opinion

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon ta...

Orban i bindur se Putini nuk do të sulmojë ndonjë vend të NATO-s, jep shpjegimin e tij

para një jave - Zhurnal

7 Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon...

Orban: Putini s’do të sulmonte një vend të NATO-s

para një jave - Zeri

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon ta...

Orban: Putin nuk do të sulmonte një vend të NATO-s

para një jave - ABC News

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon ta...

Orban i bindur se Putini nuk do të sulmojë ndonjë vend të NATO-s, jep shpjegimin e tij

para një jave - Syri

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon ta...

Orban: Putin nuk do të sulmonte një vend të NATO-s

para një jave - RTV 21

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon ta...

Viktor Orban vizitë në Kinë, pjesë e diskutimeve edhe situata në Ukrainë

para një jave - Java News

Të hënën paradite, presidenti kinez Xi Jinping u takua në Pekin me kryeministrin hungarez Viktor Orban. Xi Jinping-u tha se dy muaj më parë, ai bëri një vizitë të suksesshme shtetërore në Hungari. “Ne...

Kryeministri i Hungarisë, Orban: Putin nuk do të sulmonte një vend të NATO-s

para një jave - BalkanWeb

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon ta...

Orban i bindur se Putini nuk do të sulmojë ndonjë vend të NATO-s, jep shpjegimin e tij

para një jave - Telegrafi

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon ta...

Orban: Putin nuk do të sulmonte një vend të NATO-s

para një jave - Bota Sot

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon ta...

Orban: Putin nuk do të sulmonte një vend të NATO-s

para një jave - Evropa e Lirë

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon ta...

Orban: Putini nuk do të sulmonte një vend të NATO-s

para një jave - Zeri

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon ta...

Orbani: Putini nuk do ta sulmonte një vend të NATO-s

para një jave - Epoka e Re

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, ka shprehur bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon...

Orban: Putin nuk do të sulmonte një vend të NATO-s

para një jave - Lexo

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon ta...

Vizita e Orban, Kina u bën thirrje fuqive botërore të ndihmojnë rifillimin e dialogut Rusi – Ukrainë

para një jave - Panorama

Presidenti kinez Xi Jinping, u bëri thirrje fuqive botërore të ndihmojnë Rusinë dhe Ukrainën të rifillojnë negociatat e drejtpërdrejta. Sipas televizionit shtetëror kinez CCTV, ai i bëri këto komente të...

BE “me zemër në dorë”, kryeministri hungarez kryen vizitën e papritur në Kinë pas takimit me Putin

para një jave - Top Channel

Pasi zemëroi disa krerë të Bashkimit Europian me takimin me presidentin rus, Vladimir Putin për një marrëveshje të mundshme paqeje në Ukrainë, kryeministri hungarez u nis për një vizitë surprizë drejt...

Orban: Evropa të ndjekë "politikë autonome" për konfliktin Rusi-Ukrainë

para një jave - Anadolu Agency

Berlin Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban deklaroi se Evropa ka një "politikë lufte" lidhur me konfliktin Rusi-Ukrainë dhe lë të kuptohet se Evropa ka nxitur luftën Rusi-Ukrainë, transmeton Anadolu....

Orban: Putin nuk do të sulmonte një vend të NATO-s

para një jave - Arbresh

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon ta...

Orban: Putini s’do të sulmonte një vend të NATO-s

para një jave - Alfax

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon ta...

Orban: Putin nuk do të sulmonte një vend të NATO-s

para një jave - Dukagjini

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon ta...

Orban: Putin nuk mund të sulmojë një vend të NATO-s

para një jave - Euronews

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se synon ta...

Orban: Putin nuk do të sulmonte një vend të NATO-s

para një jave - Dosja.al

HUNGARI- Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, shprehu bindjen se është e pamundur që presidenti rus, Vladimir Putin, të sulmojë një vend të NATO-s. “Asnjë njeri serioz nuk mund të thotë për Rusinë se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK