Temperaturat e larta, Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit Malor bën apel që të mos ndizen zjarre

para një jave - RTV 21

Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit Malor të Kosovës ka kërkuar nga qytetarët dhe bjeshkatarët që të mos ndezin zjarre nëpër male. Kjo si shkak i temperaturave të larta që janë duke mbizotëruar në vendin tonë....

Kërkim-Shpëtimi Malor: Mos ndizni zjarre

para një jave - OraInfo

Temperaturat tejet të larta po mbretërojnë në vendin tonë. Për shkak të thatësisë, në shumë vende po shpërthejnë edhe zjarre nga pakujdesia e njeriut. E për shkak të këtij rreziku, Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit...

Temperaturat e larta, Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit apelon qytetarët dhe bjeshkatarët: Mos ndizni zjarre në male

para një jave - Zhurnal

15 Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit Malor të Kosovës iu kanë bërë thirrje qytetarëve dhe bjeshkatarëve që të mos ndezin zjarr në male duke rrezikuar përhapjen e tyre për shkak të temperaturave të larta që po...

Kërkim-Shpëtimi Malor: Mos ndizni zjarre

para një jave - GazetaBlic

Temperaturat tejet të larta po mbretërojnë në vendin tonë. Për shkak të thatësisë, në shumë vende po shpërthejnë edhe zjarre nga pakujdesia e njeriut. E për shkak të këtij rreziku, Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit...

Shërbimi i Kërkim Shpëtimit Malor të Kosovës: Qytetarë mos ndizni zjarre

para një jave - Reporteri

Shërbimi i Kërkim Shpëtimit Malor të Kosovës përmes ka bërë apel te qytetarët dhe bjeshkatarët që të kenë kujdes në raport me përhapjen e zjarreve. Në postimin e bërë në Facebook paralajmërohet se ditët...

Temperaturat e larta, Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit apelon qytetarët dhe bjeshkatarët: Mos ndizni zjarre në male

para një jave - Telegrafi

Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit Malor të Kosovës iu kanë bërë thirrje qytetarëve dhe bjeshkatarëve që të mos ndezin zjarr në male duke rrezikuar përhapjen e tyre për shkak të temperaturave të larta që po mbretërojnë...

Kërkim-Shpëtimi Malor: Mos ndizni zjarre

para një jave - Klan Kosova

Temperaturat tejet të larta po mbretërojnë në vendin tonë. Për shkak të thatësisë, në shumë vende po shpërthejnë edhe zjarre nga pakujdesia e njeriut. E për shkak të këtij rreziku, Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit...

Temperaturat e larta, Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit Malor bën apel që të mos ndizen zjarre

para një jave - Bota Sot

Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit Malor të Kosovës ka kërkuar nga qytetarët dhe bjeshkatarët që mos të ndezin zjarre nëpër male. Kjo si shkak i temperaturave të larta që janë duke mbizotëruar në vendin tonë....

Temperaturat e larta, Shërbimi i kërkim-shpëtimit malor me paralajmërim për qytetarët

para një jave - Indeks online

Shërbimi i kërkim-shpëtimit malor të Kosovës u ka bërë thirrje qytetarëve të kenë kujdes dhe të mos bëhen përhapës të zjarreve në vend. Me ngritjen e temperaturave, është rritur edhe rreziku nga zjarri,...

Temperaturat e larta, Shërbimi i kërkim-shpëtimit malor me paralajmërim për qytetarët

para një jave - Infokusi

Shërbimi i kërkim-shpëtimit malor të Kosovës u ka bërë thirrje qytetarëve të kenë kujdes dhe të mos bëhen përhapës të zjarreve në vend. Me ngritjen e temperaturave, është rritur edhe rreziku nga zjarri,...

Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit Malor bën apel që të mos ndizen zjarre nëpër zona malore

para një jave - Gazeta Express

Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit Malor të Kosovës ka bërë apel te qytetarët dhe bjeshkatarët që të mos ndezin zjarrje nëpër male. “Ditëve në vijim nga shërbimet meteorologjike paralajmërohet se mbi vendin tonë...

Shërbimi i Kërkim Shpëtimit Malor të Kosovës bën apel që qytetarët të kenë kujdes me përhapjen e zjarreve

para një jave - Lajmi.net

Shërbimi i Kërkim Shpëtimit Malor të Kosovës përmes ka bërë apel te qytetarët dhe bjeshkatarët që të kenë kujdes në raport me përhapjen e zjarreve. Në postim paralajmërohet se ditët në vijim do të shoqërohen...

Temperaturat e larta, Shërbimi i kërkim-shpëtimit malor me paralajmërim për qytetarët

para një jave - Zyrtare

Shërbimi i kërkim-shpëtimit malor të Kosovës u ka bërë thirrje qytetarëve të kenë kujdes dhe të mos bëhen përhapës të zjarreve në vend. Me ngritjen e temperaturave, është rritur edhe rreziku nga zjarri,...

Temperaturat e larta, Shërbimi i kërkim-shpëtimit malor me paralajmërim për qytetarët

para një jave - Revista Kosovarja

Shërbimi i kërkim-shpëtimit malor të Kosovës u ka bërë thirrje qytetarëve të kenë kujdes dhe të mos bëhen përhapës të zjarreve në vend. Me ngritjen e temperaturave, është rritur edhe rreziku nga zjarri,...

Temperaturat e larta, Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit Malor bën apel që të mos ndizen zjarre

para një jave - KosovaPress

Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit Malor të Kosovës ka kërkuar nga qytetarët dhe bjeshkatarët që të mos ndezin zjarre nëpër male. Kjo si shkak i temperaturave të larta që janë duke mbizotëruar në vendin tonë....

Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit Malor bën apel që të mos ndizen zjarre nëpër zona malore

para një jave - Arbresh

Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit Malor të Kosovës ka bërë apel te qytetarët dhe bjeshkatarët që të mos ndezin zjarrje nëpër male. “Ditëve në vijim nga shërbimet meteorologjike paralajmërohet se mbi vendin tonë...

Temperaturat e larta, Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit Malor bën apel që të mos ndizen zjarre

para një jave - ATV Live

Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit Malor të Kosovës ka kërkuar nga qytetarët dhe bjeshkatarët që mos të ndezin zjarre nëpër male. Kjo si shkak i temperaturave të larta që janë duke mbizotëruar në vendin tonë....

Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit Malor apelon që të mos ndizen zjarre nëpër zona malore

para një jave - Gazeta10

Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit Malor të Kosovës ka bërë apel te qytetarët dhe bjeshkatarët që të mos ndezin zjarrje nëpër male. “Ditëve në vijim nga shërbimet meteorologjike paralajmërohet se mbi vendin tonë...

Policia e Tetovës: Mos ndizni zjarre në prona bujqësore

para një jave - Syri

Rritja e temperaturave në mbarë vendin ka shtuar rrezikun për përhapje të vatrave të zjarrit. Më në rrezik janë pyjet dhe fushat ku ka lëvizje më të madhe të qytetarëve. Kjo ka bërë që të vihen në alarm...

Policia e Tetovës: Mos ndizni zjarre në prona bujqësore

para një jave - Telegrafi

Rritja e temperaturave në mbarë vendin ka shtuar rrezikun për përhapje të vatrave të zjarrit. Më në rrezik janë pyjet dhe fushat ku ka lëvizje më të madhe të qytetarëve. Kjo ka bërë që të vihen në alarm...

Policia e Tetovës: Mos ndizni zjarre në prona bujqësore

para një jave - Bota Sot

Rritja e temperaturave në mbarë vendin ka shtuar rrezikun për përhapje të vatrave të zjarrit. Më në rrezik janë pyjet dhe fushat ku ka lëvizje më të madhe të qytetarëve. Kjo ka bërë që të vihen në alarm...

Policia e Tetovës: Mos ndizni zjarre në prona bujqësore

para një jave - Top24

Rritja e temperaturave në mbarë vendin ka shtuar rrezikun për përhapje të vatrave të zjarrit. Më në rrezik janë pyjet dhe fushat ku ka lëvizje më të madhe të qytetarëve. Kjo ka bërë që të vihen në alarm...

Policia e Tetovës: Mos ndizni zjarre në prona bujqësore

para një jave - Syri.mk

Rritja e temperaturave në mbarë vendin ka shtuar rrezikun për përhapje të vatrave të zjarrit. Më në rrezik janë pyjet dhe fushat ku ka lëvizje më të madhe të qytetarëve. Kjo ka bërë që të vihen në alarm...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK