“Është ndalë zullumi”, Kasami: Është shumë më mirë me VLEN-in, qytetarët me ndalin dhe falënderojnë për atë që kemi bërë

para 6 dite - Gazeta Express

Lideri i lëvizjes Besa, Bilall Kasami tha se me VLEN në Qeveri është shumë më mirë pasi siç thotë, është ndalë zullumi i BDI-së që pushtetin e ka shfrytëzuar për tu pasuruar dhe për t’i kërcënuar shqiptarët,...

A i ndau VLEN funksionet në qeveri me short? Kasami: I rehatoj aktivistët e BDI-së, këtë mandat do ta kalojnë në opozitë

para 6 dite - Aktuale

Lideri i Lëvizjes Besa Bilall Kasami tha se nuk ka ndodhur të ketë një përçarje mes koalicionit VLEN në gjithë këtë proces dhe tani kur ata po e shohin se nuk ka ndonjë ndarje apo çarje të theksuar për...

“Është ndalë zullumi”, Kasami: Është shumë më mirë me VLEN-in, qytetarët me ndalin dhe falënderojnë për atë që kemi bërë

para 6 dite - Aktuale

Lideri i lëvizjes Besa, Bilall Kasami tha se me VLEN në Qeveri është shumë më mirë pasi siç thotë, është ndalë zullumi i BDI-së që pushtetin e ka shfrytëzuar për tu pasuruar dhe për t’i kërcënuar shqiptarët,...

“Është ndalë zullumi”, Kasami: Është shumë më mirë me VLEN-in, qytetarët me ndalin dhe falënderojnë për atë që kemi bërë

para 6 dite - TV21

Lideri i lëvizjes Besa, Bilall Kasami tha se me VLEN në Qeveri është shumë më mirë pasi siç thotë, është ndalë zullumi i BDI-së që pushtetin e ka shfrytëzuar për tu pasuruar dhe për t’i kërcënuar shqiptarët,...

A i ndau VLEN funksionet në qeveri me short? Kasami: I rehatoj aktivistët e BDI-së, këtë mandat do ta kalojnë në opozitë

para 6 dite - Tetova Sot

Lideri i Lëvizjes Besa Bilall Kasami tha se nuk ka ndodhur të ketë një përçarje mes koalicionit VLEN në gjithë këtë proces dhe tani kur ata po e shohin se nuk ka ndonjë ndarje apo çarje të theksuar për...

“Është ndalë zullumi”, Kasami: Është shumë më mirë me VLEN-in, qytetarët me ndalin dhe falënderojnë për atë që kemi bërë

para 6 dite - Tetova Sot

Lideri i lëvizjes Besa, Bilall Kasami tha se me VLEN në Qeveri është shumë më mirë pasi siç thotë, është ndalë zullumi i BDI-së që pushtetin e ka shfrytëzuar për tu pasuruar dhe për t’i kërcënuar shqiptarët,...

“Është ndalë zullumi”, Kasami: Është shumë më mirë me VLEN-in, qytetarët me ndalin dhe falënderojnë për atë që kemi bërë

para 6 dite - InfoShqip

Lideri i lëvizjes Besa, Bilall Kasami tha se me VLEN në Qeveri është shumë më mirë pasi siç thotë, është ndalë zullumi i BDI-së që pushtetin e ka shfrytëzuar për tu pasuruar dhe për t’i kërcënuar shqiptarët,...

“Është ndalë zullumi”, Kasami: Është shumë më mirë me VLEN-in, qytetarët me ndalin dhe falënderojnë për atë që kemi bërë

para 6 dite - Lajmëtari

Lideri i lëvizjes Besa, Bilall Kasami tha se me VLEN në Qeveri është shumë më mirë pasi siç thotë, është ndalë zullumi i BDI-së që pushtetin e ka shfrytëzuar për tu pasuruar dhe për t’i kërcënuar shqiptarët,...

“Është ndalë zullumi”, Kasami: Është shumë më mirë me VLEN-in, qytetarët me ndalin dhe falënderojnë për atë që kemi bërë

para 6 dite - Ditore

Lideri i lëvizjes Besa, Bilall Kasami tha se me VLEN në Qeveri është shumë më mirë pasi siç thotë, është ndalë zullumi i BDI-së që pushtetin e ka shfrytëzuar për tu pasuruar dhe për t’i kërcënuar shqiptarët,...

“Është ndalë zullumi”, Kasami: Është shumë më mirë me VLEN-in, qytetarët me ndalin dhe falënderojnë për atë që kemi bërë

para 6 dite - Alfax

Lideri i lëvizjes Besa, Bilall Kasami tha se me VLEN në Qeveri është shumë më mirë pasi siç thotë, është ndalë zullumi i BDI-së që pushtetin e ka shfrytëzuar për tu pasuruar dhe për t’i kërcënuar shqiptarët,...

Kasami: Qytetarët më falënderojnë, e ndalëm zullumin!

para 6 dite - Populli

Lideri i lëvizjes Besa, Bilall Kasami tha se me VLEN në Qeveri është shumë më mirë pasi siç thotë, është ndalë zullumi i BDI-së që pushtetin e ka shfrytëzuar për tu pasuruar dhe për t’i kërcënuar shqiptarët,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK