I shpallur në kërkim si pjesë e grupit kriminal, arrestohet vëllai i ish-deputetit të PS, Xhelal Rraja

para 6 dite - Top Channel

Policia e Shtetit ka vënë pranga Xhelal Rrajan, vëllanë e ish-deputetit të PS, Rrahman Rraja. Xhelal Rraja ishte shpallur në kërkim pasi gjykata i kishte caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, në vijim...

Organizator në planin e vrasjes se ish-deputetit Arben Ndoka dhe pjesë e grupit të Durim Bamit e Endrit Dokles, kush është Xhe...

para 6 dite - BalkanWeb

Pak më kohë më parë u zbulua nga Prokuroria e Posaçme, një plan që ishte organizuar me qëllim eliminimin e vrasjes së ish-deputetit të PS-së Arben Ndoka. Në dosjen e SPAK të siguruar për BalkanËeb nga...

Arrestohet Xhelal Rraja, vëllai i ish-deputetit socialist Rrahman Rraja (Akuzat)

para 6 dite - BalkanWeb

Policia e Shtetit, pas një punë të mirfilltë hetimore, ka arritur të arrestojë një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Gazetari Igli Celmeta raporton për Balkanweb se në pranga ka rënë Xhelal Rraja,...

Arrestohet Xhelal Rraja, vëllai i ish-deputetit Rrahman Rraja

para 6 dite - Gazeta Express

Xhelal Rraja, vëllai i ish-deputetit të PS, Rrahman Rraja është arrestuar këtë të mërkurë në vijim të operacionit “Revanshi”. Xhelal Rraja ishte shpallur në kërkim, pasi gjykata i kishte caktuar masën...

Arrestohet Xhelal Rraja, vëllai i ish-deputetit socialist Rrahman Rraja

para 6 dite - Albeu

Pas një punë të mirfilltë hetimore, Policia e Shtetit, ka arritur të arrestojë një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Raportohet se në pranga ka rënë Xhelal Rraja, vëllai i ish-deputetit të PS,...

Plani për vrasjen e Arben Ndokës, si Xhelal Rraja siguroi mjetet dhe kushtet për eliminimin e ish-deputetit të PS! 66-vjeçari pjesë e grupit të Durim Bamit

para 6 dite - Panorama

Xhelal Rraja është vendosur ditën e sotme në pranga rreth dy muaj pasi u shpall në kërkim të megaoperacionit të SPAK të koduar “Revashi” ku u zbuluan 7 grupe kriminale. “Pas një pune të mirëfilltë hetimore,...

Arrestohet Xhelal Rraja, në bashkëpunim me Durim Bamin dhe Indrit Doklen do vrisnin ish-deputetin e PS-së, Arben Ndoka

para 6 dite - Ora news

Arrestohet Xhelal Rraja, në bashkëpunim me Durim Bamin dhe Indrit Doklen do vrisnin ish-deputetin e PS-së, Arben Ndoka. Njoftimi nga Policia e Shtetit Pas një pune të mirëfilltë hetimore, është bërë e...

Arrestohet vëllai i ish-deputetit të PS! Akuzohet për pjesëmarrje në grup të strukturuar kriminal dhe për sigurim të kushteve për të kryer vrasje

para 6 dite - Panorama

Policia ka vendosur në pranga Xhelal Rrajën, vëllai i ish-deputetit të PS-së Rrahman Rraja. Gazetari Igli Çelmeta raporton se Xhelal Rraja u arrestua pasi ishte shpallur në kërkim në kuadër të operacionit...

E FUNDIT/ Pjesëtar i grupit kriminal, arrestohet vëllai i ish-deputeti të PS

para 6 dite - Gazeta Shqip

Policia ka vendosur në pranga Xhelal Rrajën, vëllain e ish-deputetit të PS-së Rrahman Rraja. Xhelal Rraja ishte shpallur në kërkim, pasi gjykata i kishte caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, në vijim...

Operacioni “Revanshi”, arrestohet Xhelal Rraja

para 6 dite - Zhurnal

8 Policia ka bërë të ditur se në vijim të operacionit “Revanshi” ka bërë të mundur arrestimin e Xhelal Rrahajas. “Pas një pune të mirëfilltë hetimore, është bërë e mundur kapja e shtetasit në kërkim Xh....

I shpallur në kërkim nga operacionin “Revanshi”, arrestohet Xhelal Rraja

para 6 dite - Vizion Plus

Policia ka vënë në pranga Xhelal Rrajën, vëllai i ish-deputetit socialist, Rrahman Rraja. Xhelal Rraja ishte i shpallur në kërkim pasi akuzohet për pjesëmarrje në grup të strukturuar kriminal dhe për sigurim...

EMRI/ Pjesëmarrje në grup të strukturuar, arrestohet i shpalluri në kërkim

para 6 dite - ABC News

Policia ka vënë në pranga Xhelal Rrajën. Ai ishte shpallur në kërkim për pjesëmarrje në grup të strukturuar kriminal dhe për sigurim të kushteve për të kryer vrasje. Ndaj tij, Gjykata kishte caktuar masën...

Ishte në kërkim, arrestohet Xhelal Rraja, vëllai i ish-deputeti të PS

para 6 dite - Syri

Mësohet se gjatë ditës së sotme është vënë në pranga Shtetasi Xhelal Rraja vellai i deputetit të Ramës, Rrahman Rraja. Xh. Rr. ishte shpallur në kërkim, pasi gjykata i kishte caktuar masën e sigurisë "Arrest...

Ishte shpallur në kërkim, arrestohet Xhelal Rraja

para 6 dite - Opinion

“Pas një pune të mirëfilltë hetimore, është bërë e mundur kapja e shtetasit në kërkim Xhelal Rraja. Ai ishte shpallur në kërkim, pasi gjykata i kishte caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, në vijim...

Në kërkim si pjesë e grupit kriminal, arrestohet Xhelal Rraja, vëllai i ish-deputetit të Krujës

para 6 dite - Java News

Policia e Shtetit ka vënë pranga Xhelal Rrajan, vëllanë e ish-deputetit të PS, Rrahman Rraja. Ai, nga përgjimet e SKY rezulton se është pjesë e grupit të Durim Bamit. Rraja ishte shpallur në kërkim, pasi...

"Revanshi"/ Vihet në pranga Xhelal Rraja, pjesë e grupit kriminal që donte të eleminonte Arben Ndokën

para 6 dite - Dosja.al

TIRANË- Xhelal Rraja, i shpallur në kërkim në kuadër të operacionit të SPAK "Revanshi", është vënë në pranga. Gjykata i kishte caktuar Rrajës, masën e sigurisë "arrest në burg", pasi akuzohet për pjesëmarrje...

Në kërkim për pjesëmarrje në grup kriminal, arrestohet vëllai i ish-deputetit të PS

para 6 dite - Euronews

Policia ka vënë në pranga shtetasin Xhelal Rraja, i shpallur në kërkim, pasi gjykata i kishte caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, në vijim të operacionit “Revanshi”, për pjesëmarrje në grup të strukturuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK